Jdeme na to
crawler
10. dub 2012

"Light" snažení o druhé dítě, necháme tomu volný průběh

Ahoj maminky🙂

Už nějaký ten měsíc přemýšlím o druhém miminku, tak jsme se s manželem rozhodli nechat tomu volný průběh. Jsou tu maminky, které také plánují pořídit sourozence, ale nechtějí "se cíleně snažit" ???
Strana
z24
Dolů
PředchozíStrana
z24
Další
iivet
14. kvě 2012
uz jsem vas nasla - uf 🙂 Diky moc
terryfox
14. kvě 2012
Ahoj holky, tak si tak přijdu na koníka a najdu v seznamu diskuzí tuhle a strašně mě zaujal název 😉 My taky chceme ještě jednoho prďouse a taky nehodlám tlačit na pilu. Rodičák mi končí příští rok v srpnu, takže ideálně by se v tuto dobu mělo narodit naše druhé děcko 😃 Ale člověk míní, život mění... takže ten "light" přístup se mi moc líbí x-) No ale taky koukám, že jste se asi zamkly, takže nefíííím 😃 Pokud berete nové ovečky, ráda se připojím, pokud jste už sehraná parta a o nováčky nemáte zájem, pochopím to 😉 Všem přeju, ať se druhá miminka podaří a hlavně, ať jsou zdravá x-)
crawlerautor
14. kvě 2012
@terryfox ahoj🙂 jsme nová diskuze, takže se určitě zapoj 😉 napíšu Tě do seznamu do té zamknuté, tak přijď 😉
terryfox
14. kvě 2012
@crawler jůůů, tak to jsem ráda 😉 ráda si pokecám s podobně smýšlejícími babami 🙂 a v zamknuté diskuzi ještě raději, aspoň budem moc být víc otevřené, znám z diskuze, kam chodím už dlouho, případ, kdy jednu kočku sem na MK chodila šmírovat znepřátelená část rodiny =-) ]-( My tedy zatím máme se všemi vztahy ok, ale svět internetu je divočina, no... 😃
kocka5
15. kvě 2012
ženy, tak naše light snažení opět nepřineslo ovoce. Beru to sportovně....za 3 týdny chci jet na dovču...a takhle to bude bezproblémové.....za hranicemi😃.....

co tak ta dnešní Žofie😃 Též dobrý jméno😃
cabalkova
4. čer 2012
@crawler Ahoj, mohla bych se k vam pridat? Taky bychom chteli druhy kousek... az to prijde tak to prijde... tak bych rada pokecala...
crawlerautor
4. čer 2012
@cabalkova tak šup k nám do soukromé "light snažilky" - těšíme se 🙂
ladus88
13. črc 2012
Muzu se tez pridat devcata?
hanulka_86
13. črc 2012
Ahoj holky, moc se mi líbí název diskuze a ráda bych se též přidala, jestli berete nové ovečky 😉
sjussi
18. črc 2012
Ahoj muzu se pridat?Antiko sem vysadila na konci dubna a oficialni snazeni zacala od cervna.Snazime se snazime ale zadne plodne a neplodne dny nepocitame ani ovulaci nekontrolujeme,proste kdyz to vyjde tak to vyjde a kdyz ne uvidime co dal.Mam uz 19 mesicniho syna,ktery se povedl na prvni pokus 🙂 a chteli by sme mu poridit sourozence 🙂
crawlerautor
20. črc 2012
@ladus88
@hanulka_86
@sjussi

ahoj děvčata🙂 už jsme se před časem zamkli, ale ráda vás do diskuze přidám 😉 Protože jsme tam už zaběhnutá parta, tak se nám prosím krátce představte ( i když Ladušku znám 😃 ) ať ostatní o vás něco ví 😉 Jinak některým už se zadařilo a přírustek čekají, ale stále dost light snažilek zůstalo 😉 Až vás přidám, tak diskuzi objevíte vpravo ve sloupci s obrázkem klíčku a název "light snažilky" 😉
crawlerautor
20. črc 2012
@ladus88
@hanulka_86
@sjussi tak jste přidané a ještě se omlouvám za navigaci - neuvědomila jsem si, že modrý koník změnil vizáž - tož najdete nás pod kategorií soukromé diskuze 😉
sjussi
20. črc 2012
diky 🙂
ladus88
20. črc 2012
Dekuji Eviku🙂
verciiik
30. zář 2012
@crawler nemohla bych se taky přidat k light? 🙂
beru3nek
16. lis 2012
ahoj holky, můžu se taky přidat? Máme doma raubíře, kterému v létě byly dva roky a teď jsme si přestali dávat "bacha" Tak uvidíme, jak se to vyvrbí 🙂
favofrenki
4. únor 2013
Ahoj je tady ještě někdo kdo se o druhé miminko nesnaží, ale ani se nechrání? Prostě tomu nechává volný průběh...
bjoucik.15
2. zář 2014
Můžu obnovit tuto diskuzi? My se ještě nesnažíme,ale už mám povel vynechat prášky a tak nějak to necháme na přírodě 😉 😎 je tu někdo takový??
zvirka
2. zář 2014
@bjoucik.15 Zdravím, u nás je to v plánu cca od října, HA už jsem dobrala v červenci, MS zatím nic, stále čekám. Ještě beru nějaké prášky, ty chci dobrat cca do konce září a pak volný průběh 😉 Ale: máme skoro 4letého chlapečka, chodím spát skoro dřív než on :-N Navíc po porodu pro mě sex nic moc..... Tak nevím, snad se nám brzo zadaří. 😉
bjoucik.15
2. zář 2014
@zvirka tak přeju brzké zadaření 😉 O sexu mi ani nemluv, to je pro mě pomalu cizí slovo, ale stále si myslím,že za to může HA a konizace, na které jsem byla v lednu tohoto roku. Úplně se bojím, že s tím budou problémy :-| Tento měsíc jdu k dr. zeptat se zda se vůbec můžeme začít snažit :-S
pav_la
2. zář 2014
Ahoj holky. U nás je to podobně. Máme dvojčata a také uvažujeme o dalším dítěti. Po porodu jsem žádnou HA ani nezačala brát. Měsíc už tomu necháváme volný průběh, žádné velké snažení, ale také žádná ochrana. Tak uvidíme, kdy se zadaří 🙂.
evcanovak
16. bře 2015
Ahoj holky, jsem na MK úplně nová, tak se tu teprve rozhlížím. Ale tahle skupinka mě zaujala, taky se chceme začít snažit o druhé mimi, nebo spíš nechat tomu volný průběh, jak se říká 😃 za jak dlouho se vám podařilo tím volným průběhem otěhotnět? 🙂 🙂
smardik
16. bře 2015
@evcanovak já měla jen volné snažení u obou synů, u prvního od 1.1 vysazena HA a syn se narodil 25.10, mladší syn byl jeden pokus a ten pokus nedávno oslavil 5let
monaa89
16. bře 2015
Dobry den je tu prosim nekdo kdo ma cyklus delsi treba 32 dni a vice??
tynulkaxix
1. dub 2015
Ahojky taky se přidávám. Doufám že se někdo přidá a budeme moct vse konzultovat.
maki73
1. dub 2015
@monaa89 já měla po vysazení HA cyklus 35-40 dní jak kdy a o druhé mimčo jsme se nějak přímo nesnažili, ve smyslu počítání plodných dnů, měření teploty apod. stejně počítat se nic nedalo a nějaké ovu testy se mi nechtěly, ale antikoncepci jsem vysadila na jaře 2012 a otěhotněla jsem na podzim 2014, takže je potřeba asi počítat s delší dobou, pokud jde o toto, ono při delším cyku je těžké "trefit do černého" 😃.
somalicats
1. črc 2015
@monaa89 Já jsem měla před prvním otěhotněním cyklus 35 dnů, pak jsem po první dceři brala 7 let antikoncepci a od té doby mám 28 dnů, i když HA už 5 let neberu...
crawlerautor
1. črc 2015
Tak jsem si náhodou všimla, že je diskuze opět obnovená - to mě těší 😃 x-) Jsem tehdejší zakladatelka této diskuze - dnes má již "light" miminko 2 a 1/4roku. Všem vám přeji krásné light období a nechť si miminko ve správný čas najde cestu právě k vám x-) Držím vám všem palce!
luca16
16. črc 2015
Ahoj, tak já se taky přidám. Uvažujeme o druhém dítěti, ale zatím tomu necháváme volný průběh... necháme se překvapit, zda to půjde nebo ne🙂
Strana
z24
PředchozíStrana
z24
Další