Mám po revizi stále nízkou sliznici, srovná se to?

1306
26. pro 2018

Holky, v polovině října jsem byla na revizi, 14 dní po revizi jsem odjela na 3 týdny do lázní a dodnes jsem to nedostala. Jen každých 28 dní mám 2 dny menstruační bolesti, ale nic se nespustí.. Už z toho šílím.. 2x jsem byla u OG a podle ultrazvuku je údajně vše v pořádku.. Folikuly dorůstají, mám i ovulaci, jen sliznice je nízká, cca 4,5mm, což jsem měla nízkou sliznici i předtím a normálně jsem ms měla.. Teď už nevím, jak dál... Nemá někdo zkušenost?? Poraďte...

vitezove
26. pro 2018

@1306 měla jsem to bez revize. Bolesti ale jinak nic. Mě pomohla buď vyvolavačka. A nebo hormonalni jóga.

1pendula
26. pro 2018

Nechci te nejak strasit, ale mohli provest revizi nesetrne a deloha se ti slepila na nejakem miste a mens.krev nemuze vytekat ven, proto mas bolesti v dobe predpokladane menstruace. Srusty nejsou videt na utz. Resi se to hysteroskopii, kde se rozrusi a jit nejlepe na odborne pracoviste...
Pokud to tedy neni treba hormonalni problem.

1306
autor
26. pro 2018

@1pendula A to sklepení se dá také hysteroskopii odstranit? Dělají to u nás v Gennetu, ale to je další narkoza.. Pak jsem nasla Havirov, jenze to je zase skoro 400km daleko... Takze nevim, co si vybrat..

1pendula
27. pro 2018

@1306 Zkus jeste prodiskutovat treba s OG o teto variante. Hysteroskopie se vetsinou dela v narkoze. Ja jsem byla na soukrome konzultaci, ktera se plati u Doc M.Mary a moje podezreni na srusty mi potvrdil (nizka sliznice po dvou revizich a slaba menstruace) a hned objednal na zakrok a rozrusil je.

1306
autor
28. pro 2018

@1pendula Uz jsem objednaná na 28. 1 k dr. Kovářovi do Havířova, kde hysteroskopii dělají bez narkozy, sice je to pro me 400km, ale nechce se mi začít nový rok další narkozou, uz jich mam za sebou opravdu hodne. Tak snad to k necemu bude..

1pendula
29. pro 2018

@1306 Tak hodne stesti a dej vedet, jak to dopadlo. Ja se bojim, ze se mi ty srusty udelaji znovu a o tom Havirove taky uvazuji jako o moznosti pro pripadnou kontrolu, i kdyz je to pres pul republiky.

1306
autor
5. led 2019

@1pendula Já jsem z Liberce, takže se také dá říct, že jedu kus cesty, ale sestřička byla po telefonu neuvěřitelně milá a pak doktor mi sám odepsal na email. 28.1 jdu na to. Pak dám vědět, doufám, že se tam vše vyřeší.