Mám pravidelnou menstruaci?

shannondrake
19. dub 2016

Holky prosím Vás, dá se z těchto cyklů vyčíst, že mám pravidelnou menstruace nebo se to považuje za nepravidelnou menstruaci? Zvažuji jestli v mém případě užívat Nosifol. Děkuji

2015: 25, 27, 25, 27, 34, 33, 30, 27, 30, 25, 27, 25, 27
2016: 30, 24, 29, 29,

Nevím jestli ty velké skoky nemůžou být způsobené velkým stresem ze školy.

hanickatoma
19. dub 2016

@shannondrake ahojky podle me jsou v norme 😉 pokud bys chtela upravit cyklus, hezky funguje kontryhel, ve forme caje treba. Zvysuje i delozni sliznici, pokud byste se snazili o mimco, tak se pije od prvniho dne cyklu do ovu, cca 14 dni.

andelka
19. dub 2016

No,mimo normu už to je. Obecně se za pravidelné považují s rozdílem max.7 dní. Ale úplně blbě to není,záleží jestli jsou ovulační. Mně na srovnání pomohla tinktura z drmku,doplnit přírodně progesteron. Ovulaci jsem pak měla kolem 20 dne,a cykly se ustálily na 29-33 dní. Predtim byly 29-43.

hanickatoma
19. dub 2016

Stres se samozrejme podepisuje i na ms, takze vykyvy muzes mit z nej, a kdyz si propocitam ty mesice, tak ti to vychazi ke konci a na zacatku skolniho roku..

shannondrake
autor
19. dub 2016

@hanickatoma

Jj, když k tomu zpoždění tak jsem to vždycky měla ve škole dost psycho. Teď mě čekají závěrečky tak mi to možná taky skočí. Kontryhel jsem teď užívala asi 2 měsíce, ale teď jsem měla 4 dny nějakou střevní chřipky a nemohla jsem ho ani vidět. Možná by pomohl i ten Nosifol.

hanickatoma
19. dub 2016

@shannondrake s nosifolem zkusenost nemam :-/ a u dr jsi byla pro radu ?

shannondrake
autor
19. dub 2016

@hanickatoma

Tak mě nepřišlo, že bych měla nějakej blbej cyklus menstruace, ale nevěděla jsem, jestli jí mám zařadil mezi pravidelnou či ne 🙂

hanickatoma
19. dub 2016

@shannondrake obecne se pocita 28+-7 dni, coz podle me splnujes, ale tak mozna neumim pocitat 😉

shannondrake
autor
19. dub 2016

@hanickatoma

To jsem ani nevěděla. Tak to jsem trochu víc v klidu 🙂 Ještě zkusím ovu testy abych aspoň věděla kdy ovulace probíhá.

andelka
19. dub 2016

@shannondrake jestli máš ráno pravidelně čas, lepší je měřít bazální teplotu. Testy ti jen řeknou že nejspíš do určité doby ovulace proběhne, ale nezjistíš jestli se to opravdu stalo, ani přesně kdy.

lafemme
19. dub 2016

@hanickatoma mě zase na gyn.rekli 28+-2dny 🙂

soyevita
19. dub 2016

@shannondrake Mě řekl můj gynekolog,že pokud mám menstruaci každý měsíc,tak je pravidelná a je prý jedno,že je v rozmezí 24-31dni.Dřív jsem měla i 21dnech.Já jsem pila kontryhel.Za mě super.A čistící čaj z 5bylin.I Drnek je dobrý.

hlasimse
26. dub 2017

Podle mě je to úplně v pohodě. Samozřejmě nevím, jestli dochází k ovulaci, možná si měř teplotu, ale jinak bych se tím nestresovala.