Mám průhledný hlen. Uhnizďování?

lujhu
31. led 2024

Mám 8 dní do ms a na WC papíru jsem měla pruhledny hlen může jít o uhnizdovani? Pokud by se jednalo o vytok před ms tak by měl být hustéjší že?

sorboni30
31. led 2024

@lujhu tak my tady nejsme věštci abychom věděli zda z hlenu jde poznat těhotenství .. jistější bude tehu test

lujhu
autor
31. led 2024

@sorboni30 to nikdo nepsal jestli ste vědci, byla to normální otázka, pokud si nějak podrážděná nebo tak ať ti manžel pořádně dá víš co myslím 😋🤚

sorboni30
31. led 2024

@lujhu podrážděná nejsem a neboj, dneska už jsem měla ✌️..ale to jsou otázky jak pro pubertaky z bravicka 🤣

lujhu
autor
31. led 2024

@sorboni30 zajímavý že si to nenapsala jako první, máš prostě depku ,špatnou náladu tak si to vylíváš jsem nic jinýho🤫

michaela666
31. led 2024

@lujhu Dostala jsi úplně normální odpověď, proč hned ten útok ? Máš jen dvě možnosti - buď udělat test rovnou nebo počkat jestli vynechá MS. Nic lepšího ti poradit nemůžeme.

lilian2111
31. led 2024

Ne, to ti fakt nikdo takhle neřekne. Udělej test a uvidíš.

lujhu
autor
31. led 2024

@michaela666 tohle podle mě není normální odpověď!kdyby aspoň napsala udělej si tt a ne hned my nejsme věštkině to my přijde dost arogantní a drzý já si tohle nedovolím někomu napsat tak mě to taky nikdo nebude psát!!

lujhu
autor
31. led 2024

@lilian2111 test už jsem si dělala, zatím negativní mě šlo jen o to že vždycky jsem měla před ms husty vytok teď ho mám jako bíla rýma hustá tak mě to překvapilo proto ta otázka, nechápu co tady všechny stoho děláte, čtu tady daleko idiotsky otázky kolikrát si říkám jakej trol to píše, 😁 tohle je ještě normální podle mě teda" 🤨 nevím kolik dalších trolu tady je? 🤔😆

mimco
31. led 2024

@lujhu víš, že bys v práci přišla na jiné myšlenky🤩👍? Ale tobě se asi moc nechce, že?

reeeza
31. led 2024

Nic si z toho nedelej, nektera individua tu rady kazi jinak slusna a super fora. Vsak uz si tu z nich delame prdel.

A to že nejde o to Co napíšou, ale JAK to napíšou, to nepochopí 😅

Kazdopadne pockej par dni jestli se hlen zmeni a testuj. Je pravda že se to nedá takhle určit a nikdo ti asi moc neporadí bohužel 🤷‍♀️ tak tfuj tfuj ať to dopadne jak si přeješ 😊

lujhu
autor
31. led 2024

@mimco hele hele!! Tohle není stránka o RASISMU !! Tobě může bejt velký 💩 co mě se chce a nechce, neznáš mě tak nesuď, osobo bez profilovky bůh ví co si a jak vypadáš 🤮

lujhu
autor
31. led 2024

@reeeza moc chytrý a pěkně drzý, naráží do barvy pleti, tohle mě dokáže pěkně nas*** člověka neznají jenom že se kouknout na fotky a už mají v sobě guttu hrozný ty lidi jak se chovají,

lujhu
autor
31. led 2024

@reeeza jinak budu ještě zkoušet tt , mám mít ms až 8 .2 tak mám ještě čas, moc dekuju🥰

reeeza
31. led 2024

@lujhu no tim ze se naseres tak ale delas presne to co chteji a davas jim moc ;)

lujhu
autor
31. led 2024

@reeeza už jsem v pohodě 😁✌️ mám hodně měnící se nálady 😵‍💫😁

95newmommy2020
31. led 2024

Já to mám běžně, buď jde o opožděnou ovulaci nebo jen produkci hlenu bez důvodu. Těhotná jsem byla jednou a a ten hlen byl bílej a hojnej bez zápachu. Myslela jsem si, že mám nějakou mykozu.

michaela666
31. led 2024

@reeeza Prosím tě čím dává někomu moc? Neprožíváš to tady až příliš?
Já tady za ty roky dostala dost dobrých a konstruktivních rad. Stejně tak jako si ze mě dělali lidi srandu. To, že psaný text chápe každý po svém neznamená, že to pisatel hned myslí jako urážku nebo pocit moci. 🤦
Pořád je to jenom anonymní fórum proboha, tak si to tolik neber.

michaela666
31. led 2024

@lujhu Negativní test, nálady tak to může být rozhozený cyklus nebo se něco chystá. Hoď nohy nahoru a počkej těch 8 dní.

lujhu
autor
31. led 2024

@michaela666 jasne hodím , díky za radu 😇😆

reeeza
31. led 2024

@michaela666 neprožívám 😁 ale fskt je ten že jste prostě fost často protivná a toxická 🤷‍♀️ dokonce si třeba zrovna vás už i pamatuju 😂

michaela666
31. led 2024

@reeeza Protivná, možná. Toxická? Tak to děkuju 😃

lilian2111
31. led 2024

@lujhu Já z toho nic nedělám, odpověděla jsem fakt normálně 😀 já měla třeba v těhotenství vodovej výtok, jako během ovulace, ale ono každá jsme jiná a jinak reagujeme, máme jiný příznaky….

mimco
31. led 2024

@lujhu proč by měla být práce spojována s rasismem, tomu nerozumím🤔

sorboni30
1. únor 2024

@mimco taky jsem nepochopila..jsem si musela pročítat vše několikrát. Až jsem se podívala na její foto, pochopila jsem proč tak reaguje...

reeeza
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lujhu
autor
1. únor 2024

@mimco nedělej ze sebe ještě větší trapku než ses prosím tě kazdej ví jak si to myslela, víš že jsem romka zejo? Takže proč asi by se my nechtělo do práce? Klasická věta od Bílého trola kterej ví o mě prd takže nedělej blbou a už radši prosím tě nepiš,! Bez si dělat chytrou na jinou diskuzi díky, ✌️🖕

lujhu
autor
1. únor 2024

@sorboni30 prosím tě tvoji profilovku vůbec nevidím 🙈 co si mám já o tobě myslet ? 😄 můžeš se prosím tě vyfotit? Ať můžeme taky zhodnotit proč tak reaguješ??

michaela666
1. únor 2024

Od hlenu k rasismu? To šlo rychle 😃 a hlavní problém je zase výklad textu, která každá chápe jinak. 🙈 A přitom to bylo myšleno tak, ať se zaměstná nějakou činností, aby se nepozorovala a nemyslela na něco, co teď stejně ovlivní.

mimco
1. únor 2024

@lujhu ty jo, nevěděla jsem to, dík za info.👍

reeeza
1. únor 2024

@michaela666

"sorboni30
Dnes v 06:20
@mimco taky jsem nepochopila..jsem si musela pročítat vše několikrát. Až jsem se podívala na její foto, pochopila jsem proč tak reaguje"

To je myslím dost jasné jak to myslela 🤷‍♀️. To už je prostě za hranou.