Mám průhledný hlen. Uhnizďování?

lujhu
31. led 2024

Mám 8 dní do ms a na WC papíru jsem měla pruhledny hlen může jít o uhnizdovani? Pokud by se jednalo o vytok před ms tak by měl být hustéjší že?

reeeza
1. únor 2024

@michaela666
A dále tady:
"
mimco
Včera v 15:30
@lujhu víš, že bys v práci přišla na jiné myšlenky🤩👍? Ale tobě se asi moc nechce, že?

michaela666
1. únor 2024

@reeeza Co na tom nechápeš? Autorka sama tady začala vytahovat, že je romka a podsouvá jim, že si myslí jak nepracuje. Víš kolik jich tady je? Slušný, pracovitých, které jsou se sebou natolik v pohodě, že nepotřebují tenhle starej předsudek vytahovat?

michaela666
1. únor 2024

@reeeza a víš co? Nahlas tuhle diskuzi, ať ji smažou. Stejně to tady povede jen k hádkám. Stačí vidět jak zakladatelka reaguje. 👍

lujhu
autor
1. únor 2024

@michaela666 reaguju přirozeně ☝️ nikdo by si tohle nenechal líbit, a nebo vy jo ? To asi těžko

lujhu
autor
1. únor 2024

@lujhu No já jich budu psát těch diskuzi víc , a nechci vidět aby my nějaký mimco nebo nějaký další idiotky to komentovaly ,když se neumějí chovat k lidem normálně

michaela666
1. únor 2024

@lujhu Aby mě jako první v diskuzi napadlo jestli někdo svým komentářem dává najevo diskriminaci nebo rasismus? Tak to fakt ne. Asi ses s tím už někde na netu setkala, když tak reaguješ. Za mě je to blbost. V životě nezáleží na barvě pleti, vyznání, sexuální orientaci, ale na povaze a vystupování lidí.

...a tím končím, protože tohle asi nemá cenu.

wladimira
1. únor 2024

@lujhu od výtoku k rasismu to jsem ještě na koniku neviděla 😅🙏🏻 mě to spis všechno přijde jako potrefená Husa nejvíc hejká

sorboni30
1. únor 2024

@lujhu ty jsi dobře paranoidní. Nikdo na tebe neútočil rasisticky než si na to začala sama upozorňovat! Nemá cenu tady něco psát, protože jsi dost psychicky labilní, na každého utocis a reaguješ podrážděne a prehnane. Popravdě jsem se tady s někým takovým jak jsi ty s reakcemi ještě nesetkala..

@reeeza podobne typove možná jsme, je hodně tmavých žen. Až na to, že já Romka nejsem. Znám jich hodně, dokonce i právníka..ale ty co známe se nevyjadřují tak jak tady slečna. Což vypovídá ve výsledku o všem.
Končím debatu a vypínám upozornění.. Škoda mluvit.
Hezky den

lujhu
autor
1. únor 2024

@sorboni30 Tak ted ses setkala no, 😆 tvoje premiéra já už to ukončím to fakt nemá smysl ,píšes že na každého útočím🙈 přečetla sis kdo začal ? Ja se pouze jen bránim a nenechám se urážet to snad každéj chytrej člověk má pochopit, tečka

lujhu
autor
1. únor 2024

@lujhu jak se to maže takhle celá konverzace?