Máte dobré zkušenosti s Gynexem a ovulačními testy Clearblue?

1leny
13. kvě 2021

Ahoj,
Už se pár měsíců snažíme o druhé miminko a zatím bez úspěšně. Po poslední MS jsem pořídila ovulační testy clearblue a zkoušela určit ovulaci (protože s papírkovými mi to nikdy nevyšlo) a kupodivu mi ji určily, ale bohužel nám to stejně nevyšlo.
Zajímalo by mě - jestli je nutné, u těchle lepších digi testů, dodržovat, že by se ovu neměla zjišťovat z ranní moči (hodně piju, takže mi přes den dělá problém dodržet podle návodu 4 hodiny nechodit na WC a pak testovat... Takže to ráno je pro mě nejlepší:/).
A ještě bych se chtěla zeptat, jestli někomu pomohl gynex. Na přelomu roku jsem přestala kojit a vrátila se mi MS, ale dost nepravidelně, začala jsem s gynexem, ten mi ji pak na jeden cyklus srovnal, tak jsem přestala, ale MS se zase znepravidelnila (někdy 35 dní, někdy 23)...
Jinak klasická otázka - je ještě něco, co vám zaručeně pomohlo? Vitamíny beru a snažím se na to nemyslet (to mi moc njde, to je fakt :P🙂)

michaelarousova
13. kvě 2021

@1leny ten gynex jsem brala a spis mi uskodil nez pomohl☺️ Sle kazdej to ma jinak..me naopak pomohl drmek☺️

nikishkaaaa
13. kvě 2021

@1leny já s ovulačními testy clearblue otěhotněla hned prvni měsíc, za mě super 🙂

hajglish
13. kvě 2021

@1leny Kdyby nahodou mam tu trictvrte gynexu a uz nevyuziju ☺️

izzylka
13. kvě 2021

Pro mě je gynex malý zázrak 🙂

alokina
13. kvě 2021

Gynex pomohl hned první cyklus 😁

barulinka20
13. kvě 2021

@1leny Gynex jsem brala, vůbec nepomohl,akorát jsem měla při ovu a MS větší bolesti. Nemůžu rict, co zaručeně pomohlo u nás, jelikož listovku, vitaminy, kontryhelovy a malinikovy čaj jsem brala porad. Ale paradoxně se zadarilo tehdy, když jsem byla už úplně zoufalá, na dne a myslela jsem na to, ze snad nikdy neotehotnim😅

ema90
13. kvě 2021

Gynex nepomohl vubec, spis naopak mi hodne uskodil. A to jsem mu dala sanci docela dlouho, cca pet mesicu.
Potom jsem nasadila kontryhel a malinik, to mi cyklus srovnalo a otehotnela jsem hned.

S ovul.testy ClearBlue nemam zkusenost, pokud ovulace probiha a je vse v poradku, tak staci obycejny.

jiriiinka
13. kvě 2021

Já používala gynex a sledovala si ten měsíc ovulaci a navíc jsem byla na PN, abych se vyhla stresu a byla v klidu doma..a podařilo se..tak nevím jestli gynex měl na to vliv ale beru to tak, že od každýho pomohlo něco ☺️

nikynikol25
15. kvě 2021

Ano oba pomohly a to dvakrát