Menstruace, špinění. Prosím o rady.

ancickahh
25. led 2021

Ahojky.Tento měsíc jsem dostala menstruaci 13.1.Pred.ocekavanou ms jsem si dělala těhotenský test a byl na něm duch-viz foto č 1 a 2.Nasledne tedy toho 13.1 začalo špinění,druhý den se ms rozjela,bylo to zhruba na 1 vložku.Tak se to drželo i následující dva dny a 4 dny jsem potom spinila.Dohromady tedy ms trvala 8 dní.Vcera jsem si poprvé v životě udělala ovulační test a hned vyběhla dálnice.Dnes jsem zkusila opět ráno a večer,tedy 13DC.A ovulační test je stále stejný viz 3 foto.Navic jsem dnes opět začala krvácet nebo spíš špinit...Vím že při ovulaci se to stává,ale bylo toho celkem dost,ne jenom narůžovělé špinění jak jsem.cetla na různých diskuzích.Zitra tedy ještě zkusím zajet pro těhotenský test.Ale je mi to divný protože jednak by tedy ovulace probíhala už od toho 12Dc a ještě ke všemu jsem nikdy při ovulaci nekrvacela...Zítra budu volat i na gyndu,stejně se musím objednat na preventivní prohlídku,ale zajímalo by jestli neměl někdo podobné zkušenosti a popřípadě co se z toho nakonec vyklubalo?Mám strach i z mimoděložního těhotenství...Děkuji všem moc za odpovědi

leslieth
25. led 2021

@ancickahh ahoj, být tebou zkusím ještě ten těhu test, a pokud tam něco bude a budeš dále špinit, tak bych volala hnedka na gyndu. Já to přesně takhle měla u mimoděložního těhotenství. Na testu silnější duch, následně pořád špinění a pořád silnější duch až čárka na testu. Pak už bolesti a odebrání vejcovodu.

klokanka31
25. led 2021

@ancickahh Já měla pozitivní test, ale hnědé špinění, no taky se z toho vyklubalo mimoděložní těhotenství a asi v 7 nebo 8tt odebrání vejcovodu 😞

marketanova
31. led 2021

Já špiním prakticky pořád, bohužel teď dva měsíce jsem bez menstruace a nemám ani ovulaci. Poraďte co mám udělat? Chtěla bych miminko..