• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Metoda podle Mojžíšové

5. března 2016 
Radši IP :grinning:
22. led 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já jdu taky zítra kouknout na boty,my jsme výletníci a loni jsem si boty zničila v pračce,takže mám slíbené od rodinky,že se složí a dostanu nové k narozeninám a ještě se chci kouknot na kolhoty,ale to bude horší,mám z toho vždy trauma,že mi nic nesedí a ve všem mám děsný zadek :frowning2: Vyhlídla jsem si jedny v litexu,ale jsou do gumy,to nemusím.No půjdu je vyzkoušet,za to nic nedám. :wink:
22. led 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
beru... s těma kalhotama to mám uplně stejně :wink: :grinning:
22. led 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, Beru, u těch nepromokavých, když přes to hodíš ještě tu pláštěnku, tak i Mojžíškou dokonale vypracovaný pozadí (aneb zpět k tématu :grinning:) vypadá jak s dvaceti kilama nadváhy :wink: Prostě u těch outdoorovejch věcí je funkčnost nade vše :unamused:
22. led 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no myslím,že nejsme jediné.Já když vidím koleg.tak jsem hotová,jsou to hubeňouři.Manžel mě sice uklidňuje,že musím brát v úvaho,že jsou o třenáct let mladší a já v jejich letech byla ok
22. led 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme celkem vybavení nepromokavým oblečení a dávám len za pravdu na něčem takovém se nemá šetřit
22. led 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já jsem ještě necvičila,do teďka jsem pekla dort a teď si tu s vámi píšu a pořád to odkládám.Ale prdelkování už mám za sebou :slight_smile:
22. led 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
beru...jo já si to taky myslím, ale doted jsme to moc nepotřebovali a vystačili jsme v těhle podmínkách s nepormokavou bundou a normálníma kalhotama, ale tam si to prostě neštrejchnu :slight_smile:

budu si muset ještě dneska zacvičit :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. led 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já vás nebudu demotivovat, hezky běžte cvičit a já vám nenapíšu, co budu dělat já :wink:
22. led 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
len coooooooooooooooooooo
22. led 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
len...budeš trénovat výrobu dětí :grinning: :grinning:
22. led 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem na to myslela Ali :grinning: :grinning: :grinning:
22. led 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. led 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele len ty nám to neřekneš :frowning2:
22. led 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
neřekne....ale napsat by to mohla :sunglasses: :grinning: :grinning:
22. led 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. led 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to ještě nevím, ale dopijeme tu lahvinku vína, co už máme dva dny otevřenou, k tomu kus dobrého sýra... Ne, kdepak, dámy, takhle se figura nezpevňuje :grinning:
22. led 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jooo takže degustace a pak spánek? :grinning: :grinning:
22. led 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo to je hodin a já mám ještě přes půl hoďky cvičit,zatím jsem ani jednou nevynechala,takže jdu nejspíš do toho.Pro mě je nejtěžší se donutit,ale jak už začnu,tak je to ok.
22. led 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, degustace a pak se uvidí :grinning: A už vás opravdu nebudu demotivovat, aby vaše fyzioterapeutky příště neslyšely, že byste jako moc rády nevynechávaly, ale nějaká Len z internetu... :grinning:
22. led 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
neboooj na tebe bych to nesváděla :wink: :wink: já akorát furt nevím jak s tím zvracením :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
22. led 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Len neboj na tebe bych to nikdy nesváděla,za to bych mohla jen já sama :slight_smile:
Tak hezkou degustaci a DOBROU HOLKY
22. led 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrou :wink:
22. led 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsme se shodli ali viď :slight_smile:
22. led 2010 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky koukám, tak dobrou :wink:
22. led 2010 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,
teda včerejší cvičeníčko jsem zmákla levou-zadní. Ale dnes ráno.... Jsem po té včerejší terapii jak zmlácená a lehnou si na zem :confounded: Ale nakonec jsem to zvládla. Takhle mě nic nebolí, ale když se toho dotknu - jauvajs :grinning: Doufám, že časem to bude lepší - co holky, uklidněte mě :wink:
23. led 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jajkaz a co přesně tě bolí?
23. led 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ta místa, kde mě včera prohmatávala a zjišťovala stav... Místy zajela fakt bych řekla hluboko... Nejvíc v těch Si (jé, já zapomněla jak se to jmenuje) a na hrudníku...
23. led 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm no tak já teda nikdy takový stav neměla že bz mě teda něco bolelo na dotek
23. led 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ali, já jsem prostorově rozměrnější (jak říkává moje kamarádka :slight_smile: ) a ono to bude tím. Kolikrát, když se s manžou pošťuchujeme a třeba mě nějak více dloubne do špeku, tak to docela bolí... Jinak jsem se po obědě natáhla s termoformem na bedrech a je mi znatelně líp :wink:
23. led 2010 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek