• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Metoda podle Mojžíšové

5. března 2016 
nojo tak to je možný :wink: :grinning: to já mám zas břicho jak nějakej somálec tak proto to neznám víš? :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. led 2010 v 15:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Jé, to to bych taky chtěla... Někde jsem tu četla - holčina se ptala, co všechno už ostatní udělaly, aby konečně otěhotněly... ona že už přibrala 5kg, nějaké čaje, kapky... Já bych tak 15 potřebovala shodit. Tak třeba mě posílení a naopak protažení svalů dodá tu správnou energii a chuť do náročnějšího pohybu.
23. led 2010 v 15:39  • Odpověz  • To se mi líbí
jajkaz...no já taky nikdy moc nesportovala a ted chodím i na jumping :slight_smile: takže je to fakt možný :wink:
23. led 2010 v 15:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Co to je? Já to znám jen ve spojení s mostem :wink: Co mě teda uchvátilo, tak je cvičení na velkém míči. Jedna senza cvičitelka, co jsem kdysi chodila, tak přehodila lekce o hoďku později a to už mi nešlo s autobusem a neměla bych se jak dostávat domů. No a tak jsem si našla něco jinýho ale s tím busem je to pořád nastejno. Jsem závislá pak na autě, ale to má manža, protože on se do práce jinak nedostane. Autem to má v podstatě přes dva kopce za 10 minut je tam, busem by to musel vzít oklikou a cesta by trvala 45 minut a 2x dražší. :confounded:
23. led 2010 v 15:50  • Odpověz  • To se mi líbí
to je hopsání na trampolínkách :slight_smile:

posílám odkaz kam chodím já
http://www.jumping-liberec.cz/o-nas/
23. led 2010 v 15:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Jé, to se mi líbí :grinning:
23. led 2010 v 15:56  • Odpověz  • To se mi líbí
jo mě taky, proto tam taky chodím, je to uplně super cvičení, strašnej záhul ale endorfiny se vyplavujou jako blázen :slight_smile: :grinning:
23. led 2010 v 16:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Hm, když jsem to zadala do vyhledavače k nám, tak je tu jen plno odkazů na to bungee... Ale pohledám :slight_smile:
23. led 2010 v 16:01  • Odpověz  • To se mi líbí
máš IP, měli by tam být všechna jumpingová centra :wink:
23. led 2010 v 16:03  • Odpověz  • To se mi líbí
holky tak já začla krapet špiniti, myslíte že to může být znamení čehosi? :zipper_mouth:
23. led 2010 ve 20:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,
Ali, tak jak je?
24. led 2010 ve 13:51  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj, dobře, vzala sem si večer utrogestan a po špinění ani památky, akorát mám teda spavou :unamused:
24. led 2010 ve 14:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Ali co to čtu,doufám že bude vše v pohodě.My jsme měli náročnější víkend,takže jsem se dostala k počítači až teď.Musím vám říct,že včera jsem cvičila až kolem půl jedenácté a u prdelkování bych i usla,kdybych nemusela hlídat čac.Byla jsem s kamoškou v divadle a přes den jsem nějak nestíhala,naštěstí jsem se přemluvila :slight_smile:
24. led 2010 ve 20:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Sotva jsem sedla odpolčo k PC, vyrazili jsme na vycházku... To je dobře, že už je to fajn, Ali, moc moc držím palečky.

Beru, my jsme na to včera nějak zapomněli - usnula jsem ani nevím jak :wink: Teda jestli myslím to stejné prdelkování jako ty... :sweat_smile:
24. led 2010 ve 21:40  • Odpověz  • To se mi líbí
jajkaz stane se,ale nesmí to být často :slight_smile:
25. led 2010 v 19:07  • Odpověz  • To se mi líbí
tož holky, držte palce, dnes jsem byla na mobilizaci a ve středu je KET :slight_smile:...tož snad..
25. led 2010 ve 21:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Fial, moooc budu držet palce! :slight_smile: Necháte si zavést zase dva? :wink:
25. led 2010 ve 22:18  • Odpověz  • To se mi líbí
len: no, máme tři nanuky a uvidíme, kolik se vůbec rozmrazí...ale nezahodím žádného :wink:
25. led 2010 ve 22:30  • Odpověz  • To se mi líbí
No bodejť :wink:
25. led 2010 ve 22:31  • Odpověz  • To se mi líbí
len: no, myslím, že šance podruhé na dvojčata je fakt malá... sice bych za ně byla ráda, ale..už minule jsem rizika znala a teď je znám ještě líp... takže ještě by bylo možné nechat si zavést radši jen jedno embryo, ale ty šance při dvou jsou fakt větší...
25. led 2010 ve 22:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Fial, ale teď budeš hlídaná, už se ví o té srážlivosti a tak... Prostě přeju, ať v půlce února najdeš //, a je jedno, kolik jich tam nakonec bude, ať se potom drží napořád :slight_smile:
26. led 2010 v 00:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Fial taky ti budu držet pěstičky,musí to vyjít :wink: :slight_smile:
26. led 2010 v 10:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
Fialinko, držíííím pěsti :wink:
26. led 2010 v 17:19  • Odpověz  • To se mi líbí
slava, jsem tu..a taky jsem vás konečně dočetla, to jste se parádně činily!!
a mám po návštěvě doktora, takže mi to začne.cvičení mi pochválil, ten ječmen taky, překvapil mě, že ho znal.

ale chce at ještě jím ten FEMBION, prý kvůli věku a těm potratům.
a půjdu do infertilní poradny, taky kvuli tem potratum.. tak mě snad konečně trochu proklepou a pohlídají. jsem trochu vystrašená, čeká mě jakási operace, že prohlédnou dělohu a prý je tam asi polyp, tak ho odstraní. no, snad to přežiju..
a pak se uvidí. takže mě teď pohoní po doktorech. doufám, že budu v pořádku a .. taky mi v neděli píchnou agolutin a budu od dalšího měsíce zobat duphaston..kdyby se to už třeba povedlo samo..

tak jsem o víkendu přemluvila přítele a cvičil se mnou, to jsme se docela smáli, má krátké ruce..nebo velké tělo, nedosáhl si na prdýlku :grinning:
ten ječmen mám od jiné firmy, musím doma kouknout, jak se jmenuje a je za 800.stál 1200, ale po svátcích slevňovali.
děvčata, taky držím pěsti, Ali a pěkně zobej utrouš, at nás tu nestrašíš špiněním :wink:
26. led 2010 v 18:42  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky som cert odbornik v metode mojzisovej a vysokoskolsy fyziot. kludne sa pytajte co chcete viera
27. led 2010 ve 13:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, doporucily byste mi prosim nejakou osvedcenou odbornici na mojzisovu metodu v praze? JanikC
29. led 2010 v 11:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Len, moc dekuju.
29. led 2010 ve 13:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky
holky, prosím vás, jak vysoký má být ten schodek k tomu cviku,kdy jsem na čtyřech a přetáčím se za rukou....
29. led 2010 ve 22:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Píšou, že dle tělesné výšky (menší lidi menší schod), já mám cca 14 cm (měřím 163).
29. led 2010 ve 22:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek