Metoda podle Mojžíšové

lemulca
8. zář 2007

Ahojky holky, nikde jsem tady podobné téma nenašla tak ho zakládám, snad se někdo přidá. Už od června jsem hledala někoho, do umí metodu paní Mojžíšové. Našla jsem paní, asi 30 minut rychlejší jízdy autem od mého bydliště, v jiném městě. Když jsem jí volala, tak chtěla doporučenku od mého gynekologa. Bohužel tu se mi z něj ani napotřetí nepodařilo dostat (jestli jsem to správně pochopila tak s doporučenkou to hradí pojišťovna a bez ní pacientka)
Nakonec jsem ale dostala kontakt na paní přímo v mém městě a včera jsem u ní poprvé byla! 😀 bez doporučenky, takže si vše hradím, ale co nadělám.

alienka24
23. led 2010

nojo tak to je možný 😉 😀 to já mám zas břicho jak nějakej somálec tak proto to neznám víš? 😉 😝

jajkaz
23. led 2010

Jé, to to bych taky chtěla... Někde jsem tu četla - holčina se ptala, co všechno už ostatní udělaly, aby konečně otěhotněly... ona že už přibrala 5kg, nějaké čaje, kapky... Já bych tak 15 potřebovala shodit. Tak třeba mě posílení a naopak protažení svalů dodá tu správnou energii a chuť do náročnějšího pohybu.

alienka24
23. led 2010

jajkaz...no já taky nikdy moc nesportovala a ted chodím i na jumping 🙂 takže je to fakt možný 😉

jajkaz
23. led 2010

Co to je? Já to znám jen ve spojení s mostem 😉 Co mě teda uchvátilo, tak je cvičení na velkém míči. Jedna senza cvičitelka, co jsem kdysi chodila, tak přehodila lekce o hoďku později a to už mi nešlo s autobusem a neměla bych se jak dostávat domů. No a tak jsem si našla něco jinýho ale s tím busem je to pořád nastejno. Jsem závislá pak na autě, ale to má manža, protože on se do práce jinak nedostane. Autem to má v podstatě přes dva kopce za 10 minut je tam, busem by to musel vzít oklikou a cesta by trvala 45 minut a 2x dražší. 😖

alienka24
23. led 2010

to je hopsání na trampolínkách 🙂

posílám odkaz kam chodím já
http://www.jumping-liberec.cz/o-nas/

jajkaz
23. led 2010

Jé, to se mi líbí 😀

alienka24
23. led 2010

jo mě taky, proto tam taky chodím, je to uplně super cvičení, strašnej záhul ale endorfiny se vyplavujou jako blázen 🙂 😀

jajkaz
23. led 2010

Hm, když jsem to zadala do vyhledavače k nám, tak je tu jen plno odkazů na to bungee... Ale pohledám 🙂

alienka24
23. led 2010

máš IP, měli by tam být všechna jumpingová centra 😉

alienka24
23. led 2010

holky tak já začla krapet špiniti, myslíte že to může být znamení čehosi? 🤐

jajkaz
24. led 2010

Ahoj,
Ali, tak jak je?

alienka24
24. led 2010

ahoj, dobře, vzala sem si večer utrogestan a po špinění ani památky, akorát mám teda spavou 😒

b.e.r.u.s.k.a
24. led 2010

Ali co to čtu,doufám že bude vše v pohodě.My jsme měli náročnější víkend,takže jsem se dostala k počítači až teď.Musím vám říct,že včera jsem cvičila až kolem půl jedenácté a u prdelkování bych i usla,kdybych nemusela hlídat čac.Byla jsem s kamoškou v divadle a přes den jsem nějak nestíhala,naštěstí jsem se přemluvila 🙂

jajkaz
24. led 2010

Sotva jsem sedla odpolčo k PC, vyrazili jsme na vycházku... To je dobře, že už je to fajn, Ali, moc moc držím palečky.

Beru, my jsme na to včera nějak zapomněli - usnula jsem ani nevím jak 😉 Teda jestli myslím to stejné prdelkování jako ty... 😅

b.e.r.u.s.k.a
25. led 2010

jajkaz stane se,ale nesmí to být často 🙂

fiallinka
25. led 2010

tož holky, držte palce, dnes jsem byla na mobilizaci a ve středu je KET 🙂...tož snad..

len
25. led 2010

Fial, moooc budu držet palce! 🙂 Necháte si zavést zase dva? 😉

fiallinka
25. led 2010

len: no, máme tři nanuky a uvidíme, kolik se vůbec rozmrazí...ale nezahodím žádného 😉

len
25. led 2010

No bodejť 😉

fiallinka
25. led 2010

len: no, myslím, že šance podruhé na dvojčata je fakt malá... sice bych za ně byla ráda, ale..už minule jsem rizika znala a teď je znám ještě líp... takže ještě by bylo možné nechat si zavést radši jen jedno embryo, ale ty šance při dvou jsou fakt větší...

len
25. led 2010

Fial, ale teď budeš hlídaná, už se ví o té srážlivosti a tak... Prostě přeju, ať v půlce února najdeš //, a je jedno, kolik jich tam nakonec bude, ať se potom drží napořád 🙂

b.e.r.u.s.k.a
26. led 2010

Fial taky ti budu držet pěstičky,musí to vyjít 😉 🙂

jajkaz
26. led 2010

Ahojky,
Fialinko, držíííím pěsti 😉

marcajda
26. led 2010

slava, jsem tu..a taky jsem vás konečně dočetla, to jste se parádně činily!!
a mám po návštěvě doktora, takže mi to začne.cvičení mi pochválil, ten ječmen taky, překvapil mě, že ho znal.

ale chce at ještě jím ten FEMBION, prý kvůli věku a těm potratům.
a půjdu do infertilní poradny, taky kvuli tem potratum.. tak mě snad konečně trochu proklepou a pohlídají. jsem trochu vystrašená, čeká mě jakási operace, že prohlédnou dělohu a prý je tam asi polyp, tak ho odstraní. no, snad to přežiju..
a pak se uvidí. takže mě teď pohoní po doktorech. doufám, že budu v pořádku a .. taky mi v neděli píchnou agolutin a budu od dalšího měsíce zobat duphaston..kdyby se to už třeba povedlo samo..

tak jsem o víkendu přemluvila přítele a cvičil se mnou, to jsme se docela smáli, má krátké ruce..nebo velké tělo, nedosáhl si na prdýlku 😀
ten ječmen mám od jiné firmy, musím doma kouknout, jak se jmenuje a je za 800.stál 1200, ale po svátcích slevňovali.
děvčata, taky držím pěsti, Ali a pěkně zobej utrouš, at nás tu nestrašíš špiněním 😉

cappy1
27. led 2010

ahoj holky som cert odbornik v metode mojzisovej a vysokoskolsy fyziot. kludne sa pytajte co chcete viera

janikc
29. led 2010

Ahoj holky, doporucily byste mi prosim nejakou osvedcenou odbornici na mojzisovu metodu v praze? JanikC

janikc
29. led 2010

Len, moc dekuju.

jajkaz
29. led 2010

Ahojky
holky, prosím vás, jak vysoký má být ten schodek k tomu cviku,kdy jsem na čtyřech a přetáčím se za rukou....

len
29. led 2010

Píšou, že dle tělesné výšky (menší lidi menší schod), já mám cca 14 cm (měřím 163).