Metoda podle Mojžíšové

lemulca
8. zář 2007

Ahojky holky, nikde jsem tady podobné téma nenašla tak ho zakládám, snad se někdo přidá. Už od června jsem hledala někoho, do umí metodu paní Mojžíšové. Našla jsem paní, asi 30 minut rychlejší jízdy autem od mého bydliště, v jiném městě. Když jsem jí volala, tak chtěla doporučenku od mého gynekologa. Bohužel tu se mi z něj ani napotřetí nepodařilo dostat (jestli jsem to správně pochopila tak s doporučenkou to hradí pojišťovna a bez ní pacientka)
Nakonec jsem ale dostala kontakt na paní přímo v mém městě a včera jsem u ní poprvé byla! 😀 bez doporučenky, takže si vše hradím, ale co nadělám.

alienka24
30. bře 2010

no tak jelikož jsem rozená Jablonečanda tak bych tě asi dokázala vypátrat podle adresy 😉 😀

inza
30. bře 2010

tak to asi ano. Ja pk tav okkoli ude hledat nejke msto 😀 V JN jsem mela zname a ted se presteovali na Maxov 😀 .

alienka24
30. bře 2010

no to já z jablonce utekla do liberce, ale asi tak časem půjdem taky do nějakého baráčku mimo město 😉

inza
30. bře 2010

no v LB znam kamaradku a dela u MP. V LB v jedne realitce jsme prave ten barak loni kupovali 😀 Ja strasne dlouho jezdila na v zime do Hrabetic 😀

alienka24
30. bře 2010

no svět je malej 😉 😀

inza
30. bře 2010

jj, to je pravda. Tak treba se nekdy sejdem s prckama (kdyz se podari a to musi) v kocarku nekde nahore na vychazce.... 😀 😀

alienka24
30. bře 2010

no třeba jo, já už si tady přes koníka pár kamarádek udělala, takže proč ne 😉 😀

inza
30. bře 2010

jasne proc ne 😀 Jo konik neni k zahozeni v tomto a take nacerpas plno novych info...atd

alienka24
30. bře 2010

jo to jo, já si tady našla hodně potřebných informací ohledně mých problémů a je fajn si o tom s někým popovídat a nemusíš tím doma zatěžovat partnera

inza
30. bře 2010

to s tebou souhlasim. Proste se "vykecas" a naberes plno novych info tady a nemusis tim nikoho otravovat. Ja kdyz doma prednesla ze by manza mohl taky cvicit tak to byl ohen an strese

alienka24
30. bře 2010

tak to já zas manželovi řeknu, a můžu se s ním o to podělit, ale zas na druhou stranu ho to nebaví poslouchat furt a občas se prostě on nedokáže vžít do mých pocitů, v určitých chvílích přeci jen ta ženská dokáže pochopit a vcítit se do druhého mnohem líp 😉 😀
nehledě na to, že třeba mám kamarádky, které otěhotněly ani nevěděly jak a se svýma "radama" mi jaksi pijou krev anebo kamarádky zatím studující tudíž netěhotné a zatím to ani neplánují tak je fajn mít někoho komu to prostě můžeš vypsat 😀 😉

inza
30. bře 2010

jo presne te chapu. Presne kaosky co otehotnely a nevedeli jak a ani o to nestaly. Pak zase poslouchat obcas jejich chytre rady atd a porad odpovidat proc my jeste nic a to same v rodine proc stale neni nejaky ten vnu/vnucka atd....obcas nekdy na palici. Doma je ted nejake dusno a tak ani tady to nejde moc rozebirat

alienka24
30. bře 2010

no tak já to řekla asi po roce rodině, že jsem prostě porouchaná na spodek, v záruce už nejsem takže si holt budou muset počkat, takže se mě neptají a berou to v pohodě a myslím že až jím řeknu že jsem těhotná tak bude jen hodně radosti páč vědí čím vším sem si už prošla 😉 😉
no a kamarádky holt některé prostě vůbec nechápou ale hlavně si neodpustí poradit, že když na to nebudu myslet tak že budu těhotná na to šup, že to je uplně jasný že to je psychikou 😀 😠 😎 takže vůči téhle radě od člověka, který to nikdy nepoznal fakt moc neberu

inza
30. bře 2010

no pokud to nepujde tak pak uz jedine ivf. My to zatim rodine nerekli. Nastesti rodice manzela uz jsou deda s babi od svagra ma dve holky tak z te strany je klid, ale od nasich to je horsi: ty stale cekaji na prvni vnouce. JAsne tem co to slo ze ani nevi jak tak se to radi. Nemyslet na to ze je to pak psychyka. Mozna maji pravdu ze nejake malinke procento psychyky tam bude, ale spise bych rekla ze bude hrat roli v tom jak bude clovek v pohode atd, jak bude naladen a i jak mu pujde cviceni. Tam urci psychyka bude hrat vetsi roli, ale bohuzel ani mojziska nedela uplne zazraky a nekdy holt nepomuze ani ona...

alienka24
30. bře 2010

tak samozřejmě záleží v čem je problém, u mě to není jen o mojžíšce, spíš o mnoha problémech, který se snad konečně podařilo odstranit a ted přede mnou bude nový začátek v podobě verdiktu, ted jste v pořádku, dejte tomu volný průběh a ono se povede a pokud ne tak ivf za nějaký čas

inza
30. bře 2010

tak snad verdikt bude ok. Jinak taky zalezi na veku zda se ti jeste chce cekat na volny prubeh a nebo vek uz nuti jit na IVF. Tam u Vas v LB je vcelku vyborna klinika na IVF a ma docela dobre uspechy.

alienka24
30. bře 2010

no tak já už vlastně do té fáze dospěla, že bych měla být ok, před 14dny mi dopadly dobře výsledky problému který na který se zas přišlo nedávno, takže ted už to bude dobrý, já tomu i věřím a třeba si zrovna přivezeme černýho pasažéra z dovolený, no a mě věk ještě netlačí takže panikařit ještě nemusím a do IVF jít nechci, to až tak za rok a půl, dřív ne 😉

alienka24
30. bře 2010

a jinak máš pravdu, gennet je dobrej a hodně lidí ho chválí, Mates můj tam byl na spermiu

inza
30. bře 2010

tak to mas dobry ze jsi ok. U nas se neprislo na pricinu proc to nejde. dr proste nevi. Vsechny testy ok a nedari se. Tak to me uz vek strasi a uz zase neni tolik casu na "volny prubeh". Jo jinak na Gennet jak v LB tak i v PRG jenom chvaly. Jinak preji dnes pekny vecer 😎

baca
2. dub 2010

Holky , kdybyste měly zájem, prodávám čaj na otěhotnění podle Mojžíšové. Kuknite do bazaru!

inza
2. dub 2010

alienka24:muzu se te zeptat jak je ted tam u Vas na severu? Se tam chystame v nedeli 😀

alienka24
2. dub 2010

ahojky, no včera dneska je celkem pěkne, semtam nějaká přeprška, zítra má být taky ještě pěkně a v neděli hnusno 🙄 😒

jajkaz
3. dub 2010

Ahojky holky, přeji krásné svátky a v pondělí zástup koledníků 😉

Když jsem začínala s mojžíšovkou, nedokázala jsem si představit, že bych měla denně cvičt. Ale teď vám můžu říc (občas mi není úplně ok, tak cvičení vypustím), je faj vědět jakým cvikem si zejména ráno tu páteř protáhnout a pak je mi tedy rozhodně líp 😉 😎

inza
5. dub 2010

jajkaz: no pro me je to cviceni utrpeni a predstava ze bych treba mela cvicit rok je hrozna. Ted se donutit je pro me des. Jsme na horach a po lyzovani jeste cvicit je proste hruza 😀

alienka24: tak nakonec i tu nedeli bylo vcelku pekne. Nakonec jsme museli jeste rozhazovat snih. Mame na zahrade jeste cca1,5 metru vysokou hromadu jak to sjelo zenstrechy a nerozhazet to tak to tam je asi do leta 😀

alienka24
5. dub 2010

ahoj holky 🙂
taky přeju krásné svátky, já dnešek trávím v práci, ale ani mi to neva, utíká to pěkně a aspon jsem se vyhnula koledníkům 😎 😀

inza...jj nakonec se víkend vydařil pěkně 🙂 ...a jinak se ti teda divím, že jsi do mojžíšky vůbec šla, protože když k tomu máš tenhle postoj a variantu že bys měla cvičit rok docela odmítáš tak si myslím, že to nemá moc smysl vůbec provozovat 😅

inza
5. dub 2010

alienka24: no ja jsem k ni byla tak nejak donucena resp. vyhecovana 😀 . No uvidime treba se to nekde pak zlomi a pujde to. My zase dnesek od rana travili na lyzich coz nemelo chyu, hlavne nebyli zadni lidi 😀

alienka24
5. dub 2010

no to není moc dobrej motiv proč začít cvičení dlouhodobý 😅 😀 no ale uvidíš, ale můj názor je že pokud to nejsi ochotná cvičit nějaký čas fakt poctivě a i s nějakou alespon malou chutí tak to fakt nemá ani cenu 😎 doufám , že se nenaštveš 😅

fiallinka
5. dub 2010

Zdar baby, hlásím úspěšné ivf, takže k tomu třeba opět dopomohla Mojžíška 🙂.

alienka24
5. dub 2010

fiallinko....moooc gratuluju 😉 😵

jajkaz
5. dub 2010

Fial, mocinky gratuluji a držím palečky, aby jste krásně rostli 😉