Metoda podle Mojžíšové

lemulca
8. zář 2007

Ahojky holky, nikde jsem tady podobné téma nenašla tak ho zakládám, snad se někdo přidá. Už od června jsem hledala někoho, do umí metodu paní Mojžíšové. Našla jsem paní, asi 30 minut rychlejší jízdy autem od mého bydliště, v jiném městě. Když jsem jí volala, tak chtěla doporučenku od mého gynekologa. Bohužel tu se mi z něj ani napotřetí nepodařilo dostat (jestli jsem to správně pochopila tak s doporučenkou to hradí pojišťovna a bez ní pacientka)
Nakonec jsem ale dostala kontakt na paní přímo v mém městě a včera jsem u ní poprvé byla! 😀 bez doporučenky, takže si vše hradím, ale co nadělám.

kay
28. únor 2008

puzzi, naordinaci jsem začlakoukatvlastně díkycvičení 🙂 nic si z toho nedělej..

len
29. únor 2008

Já cvičím ráno při... no nevím, ajk se to jmenuje, ten ranní program na ČT 😉 A ve středu, kdy vstávám v pět, dávají sama doma, to je taky něco, protože pořád řešej, co s miminkama 😀
Jinak ještě k tý rýmě - já prostě nemůžu být bez polštáře (anatomickýho), protože bych se fakt udusila, dokonce když to na mě přijde ráno při cvičení, kdy polštář nemám, tak co pět cviků, tak skoro nový kapesník... Trpím na to celý život, doktoři rezignovali, naštěstí to není pořád, ale milovat se se zadkem výš než hlavou, asi bych fakt umřela 😀
jo, jinak mám po včerejšku ohromný perníkový srdce a sedm papírových růží, akorát na Matějský nešel proud, takže tam bylo dost mrtvo...

kay
29. únor 2008

ahoj len, no já zrovna jak jsi psala sem o té Matějské, tak v tv říkali, že tam nešel proud.. ale že už je to dobrý.. 😅 kvůli čemusi na výstavišti v Holešovicích..

já mám zase nadosmrti chronickou pharingitidu - mám cosi vyrostlého za přepážkou nosu, takže se mi dost vblbě dýchá.. rýmu sice nemám, ale stejně mám pořád jako by plný nos.. Takže to chápu.. ale občas holt dýchám pusou 😅

len
29. únor 2008

Já se narodila s nosní přepážkou srostlou, mohla jsem dýchat jen jednou nosní dírkou a to teprve byly problémy... Trvalo jim pět let, než na to přišli, pak to nadvakrát operovali, dětství jsem strávila po nemocnicích... Takže teď je to vlastně všecko docela dobrý 😉
Jinak obdivuji svého muže, na tý střelnici střílel téměř potmě a je fakt dobrý 😀 No aby ne, kulovnicí střílí na 75 m do černýho, tak aby nesestřelil špejli na jeden metr 😀

evamik
29. únor 2008

Holky, my jsme teda sestava - já mám zase hnutou přepážku - takže jednou dirkou taky moc nemůžu dýchat. 😅 Navíc mám alergii, ale na tu mi hrozně pomohla homeopatie.

len
29. únor 2008

No super, samá vadná přepážka, to jsme se teda sešly 😀 Alergie naštěstí snad nemám žádný... Jinak jsem teda dneska vlezla do drogérie a měli akci na ten Dermacol, tak jsem ho koupila a děj se vůle boží, budu se s tím měsíc patlat a pak poreferuju 😀

evamik
29. únor 2008

Len, já Ti doporučovala Vichy, takže mě příp. nenadávej! 😀 Nevíš, do kdy je ta Matějská?? Já ji prošvihla už 3 roky, co se na ní chystám...

len
29. únor 2008

Evo, já vím, nebudu 😉 V nejhorším holt pár stovek v háji, ale co, nejde o život 😉 Ale jestli to zabere aspoň trochu, tak super 😉 V kombinaci s každodenním cvičením prostě MUSÍ!

Matějská je, tuším, do půlky dubna (březen určitě celý), ale tak nějak mě to včera dost zklamalo, nějak tam nic moc nebylo 😒 A ještě jak nešel ten proud - no umíte si představit kolotoče, kde neřve nahlas hudba? 😀 Naštěstí to manžel zachránil tím srdcem, šla jsem domů jak v sedmém nebi 😉

evamik
29. únor 2008

Len, díky. Jo, perníkový srdce je super - já si ho chci vždycky schovat, ale nevydržím to a sežeru ho! 😀 No já si celkově nedovedu moc představit pouť bez proudu... 😕

puzzi
29. únor 2008

Ahoj holky, fakt máme hodně společnýho, co? Já naštěstí teda na rýmu netrpím.
Taky mě zajímá, jestli někdo víte, do kdy je Matějská. Tenhle víkend ovšem nedoporučuju, má být děsnej vichr.
Když už jsme u té kosmetiky. Nemáte někdo něco na beďary? Ne že bych jich měla moc, ale většinou aspoň jeden mám. Ve 27 letech už bych myslela, že mám pubertu za sebou. Jediný, co jsem v poslední době někde slyšela, že někomu v těhotenství problémy s pletí zmizí. Tak to bych vyzkoušela asi nejradši 😉

len
29. únor 2008

Tak je to do 13. dubna 🙂

len
29. únor 2008

No, mně se zhoršuje pleť v závislosti na cyklu, ale pomáhá leda čistit, čistit a čistit, no a v případě potřeby nepěkné místo zamaskovat 😉 Ale teď už je to delší dobu OK, co jsem se vykašlala na všecky hormony 😎

evamik
29. únor 2008

Puzzi, já neměla probl. s pletí skoro ani v pubertě, ale zase jí mám hrozně suchou a citlivou a budu mít brzy vrásky (teda ty už mám, ale brzo jich budu mít hodně) - proto musím furt používat kvalit. krémy, aby mi pak neříkali, že mám hezký vnouče, než se k tomu dítěti dopracuju... Ježiš, já jsem se zase rozepsala o ničem - chtěla jsem jen říct, že s tím Ti neporadím... 😅

puzzi
29. únor 2008

Evčo, já bych ho taky hned snědla to srdce 😉. Nejlepší je to sladký zdobení. Jinak z těchhle pouťových pochutin mám asi nejradši marcipán 😝
Já mám pleť asi nejhorší před MS. Vyrazí mi hnusnej velkej beďar a je to jasný, že zas nic... Ale snažím se o maskování. I když během dne si pak prstem po tom beďaru furt lezu, až si to maskování celý zničím. Blbej zlozvyk 😠

evamik
29. únor 2008

Puzzi, úplně přesně - to nahoře je nejlepší! A marcipán taky!! 😀

len
29. únor 2008

Já ho možná časem taky sním, ale zatím se kochám - je fakt ohromný 😉
Dávno, dávno jsem manželovi koupila marcipánový prase s vidinou, že se se mnou třeba rozdělí... Hahaha, má ho na poličce vystavený doteď a už je rok prošlý a podezřele mění barvu 😀 Jsem mu včera říkala, nežli koupil to srdce, že bychom si mohli koupit marcipán, když jsme na pouti... Tak prý jako ne, vždyť má doma ještě to prase 😕

evamik
29. únor 2008

Len, nic si z toho nedělej - můj manža je stejnej sysel! 😀

puzzi
29. únor 2008

Takový lidi, co dostanou něco dobrýho, vystaví si to a koukaj na to, obdivuju a nechápu 😀. Třeba někdo má do vánoc doma čokoládu od velikonoc. Já vždycky všechno sním. Aby se to náhodou nezkazilo 🙂

len
29. únor 2008

Nojo, ale já na to prase měla takovou chuť 😀 Příště si ho koupím pro sebe 😉
I když - včera jsem vyhazovala sedm let starý srdce, první, co mi kdy manžel koupil, nějak jsem ho nedokázala sníst, bylo na něm "miluji tě" - no a pak už bylo hnusně šedý a zaprášený a já léta nedokázala vyhodit něco s takhle úžasným nápisem 😀 Tak až teprve když jsem dostala to další, tak staré letělo do koše 😉

len
29. únor 2008

Jojo, čokoláda se nesmí zkazit, to by bylo moc špatný 😉
Taky jsem jednou dostávala na příděl kousky čokoládovýho zajíce, dokud se do něj nedali červi 😠 Takže Mikuláš už pak padnul na posezení, pohrozila jsem červem a bylo to 😀

evamik
29. únor 2008

Já jsem takhle měla, když jsem byla malá, čokoládový zajíce z Německa - hrála jsem si s nima a bylo mi je líto sníst a samozřejmě, že se mi do nich dali červi!! Od tý doby nic neschovávám! 😀 Ale Len, to 1. srdce chápu - to je ještě z doby, kdy je důležitější "miluji Tě" než jídlo, viď!? 😉

len
29. únor 2008

No právě 😉 A zase jsem si říkala - takhle mě miloval před sedmi lety a takhle mě miluje teď - to letošní je na váhu 10x větší 😀

puzzi
29. únor 2008

Len, 7 let starý srdce z lásky, to je jasný, to taky chápu.
Ale jinak, jak to tady tak čtu, tak chudáci červi, jim vůbec nedopřejeme 😀

barik
29. únor 2008

Holky mohly byste mi některá napsat, v jakém pořadí cvičíte cviky Mojžíšky a kolik opakování u jednotlivých by mělo být v konečené podobě? Stačí zkratkou, mám v tom nějaký zmatek. Díky

evamik
29. únor 2008

Bariku, pár stránek zpátky to tu někdo psal docela podrobně. Ale já fakt nestíhám to hledat... 😅 Tak se zkus kouknout...

puzzi
29. únor 2008

Bariku já cvičím takhle:
ráno nebo odpol - 3 posilovací na zádech po 40ti, 2 druhy kolíbek po 40ti, žabák na každou nohu 20x
večer (min. dvě hodiny po odpoledním cvičení) - 40x na břiše stahovat zadek a břicho, 3 kočky normální + 3 kočky snížené, každou 5x
Při MS mám cvičit místo 40ti jen 20.

barik
29. únor 2008

puzzi: ty posilovací na zádech myslíš - 1.stahování břicha a tlačení bederka k podložce, 2.to stejné plus zvedání pánve, 3. natažené ruce a nohy - přitlačit bedra k podložce a vytahovat se za ramenama a za patama?

puzzi
29. únor 2008

Barik, přesně tak 🙂

barik
29. únor 2008

puzzi: děkujiiiiiiiiiiiiii!

barik
29. únor 2008

jo a ještě jeden dotaz: Musí tam být ta pauza min. 2 hodiny nebo to nevadí, když to celé cvičím večer?