Mimoděložní těhotenství. Kdo prodělal a odebrali mu vejcovod?

martinececka
5. bře 2021

Ahoj holky je tu některá z vás která prodělala mimoděložní těhotenství a byl ji odebrán jeden vejcovod ? Tento měsíc jsem to zažila po dlouhé snažení 😟😟 a bojím se znovu otěhotnět

klokanka31
5. bře 2021

@martinececka Jojo 😟 já měla mimoděložní po 12 letech snažení, a taky mi vzali vejcovod 😞

lucy1204
5. bře 2021

@martinececka Taky minulý rok na podzim. A teraz som 14 TT.

siima12
5. bře 2021

@martinececka Já měla mimoděložní. Odebrali mi pravý vejcovod. Měla jsem to za minutu 12. Ale taky jsem se bála doktor pak po nějaké době vyzkoušel průchodnost a trochu roztahoval čípek. Brala jsem i clostilbegyt a ultrogestan a povedlo se jsem teď 13 týden. Neboj se toho

klokanka31
5. bře 2021

@lucy1204 Tak to šlo hopem 👍 přeju ti ať ti to uteče a už máš mimi u sebe 🙂

lucy1204
5. bře 2021

@klokanka31 ďakujem aj tebe držím palce. Strach je vždy. Ale držím palce aby všetko dobre dopadlo.

klokanka31
6. bře 2021

@lucy1204 Já už mám skoro 10 měsíční holčičku 🙂 ale do dalšího nejdu,právě i ze strachu, protože jsem po mimoděložním měla ještě potrat.

lucinka_16
6. bře 2021

@martinececka Moje úplně první těhotenství bylo mimoděložní - odebrán levý vejcovod. Poté dvě těhotenství v pořádku. Zadařilo se nám hned jak jsme chtěli 😊

klchudik
6. bře 2021

V roce 2019 v prosinci. Teď jsem 33 týden těhotenství 😊

ludmilka90
6. bře 2021

@martinececka Já jsem měsíc po operaci, vzali mi levý vejcovod. Do nemocnice jsem jela už s krvácením do břicha

janousek26
6. bře 2021

@martinececka ahoj, v prosinci jsem prodělala mimoděložní a odebrali mi levý vejcovod,,, Strach z druhého pokusu mám, pač nevím co bude, jestli bude všechno ok, doma máme skoro 3 letého chlapečka, tak doufáme že se brzo zadaří a bude všechno jak ma,,, jinak piju kontryhelový čaj 🙂 držím palce

misule777
9. bře 2021

Ahoj, já mám za sebou mimoděložní loni v prosinci. Odebrali mi levý vejcovod. Také mám strašný strach, nevím jestli se bojím víc toho, že se nebude dařit otěhotnět a nebo že to bude opět mimoděložní... Ale každopádně jsme to minulý měsíc začali znovu zkoušet.
Držím palce všem

klokanka31
9. bře 2021

@misule777 Neboj ono to půjde, já po mimoděložním otěhotněla jak po másle 🙂

misule777
9. bře 2021

@klokanka31 snad ano 🙂 to se tak hezky čte a zvedne to náladu, že se někomu hned zadařilo 🙂

martinececka
autor
9. bře 2021

Děkuju vám všem.. každopádně teď mám strach zas otěhotnět doufám že ten strach zmizí a budu chtít být zas těhotná a doufám že když časem otehotnim tak že už se dočkam normalniho těhotenství a budu mít vymodlene dítě... všem snažilkam přeji aby otěhotněli a věřím se toho všichni dočkáme ❤

klokanka31
9. bře 2021

@martinececka Strach asi nikdy úplně nezmizí... Já to měla tak že jeden den jsem mimi chtěla tak jsme zkoušeli, pak zas jsem se bála tak jsme si dávali pozor... ☺ ale malá si našla cestu. Držím ti pěsti 🍀

simni
9. únor 2024

@ludmilka90 ahoj možem mat prosim otázku?kedže som to mala rovnako ako ty😓

ludmilka90
9. únor 2024

@simni Ahoj, jasně, klidně se ptej

simni
9. únor 2024

@ludmilka90 dal ti doktor nejaky stanovený čas jak dlho nemat pohlavny styk a jak dlho sa nemate znovu zacat snazit?alebo si to aj napriek tomu porušila a riadila sa telom,podla toho jak sa nato cítiš? ja len že mi to príde ze kazdy hovorí a doporucuje niečo iné🙄

ludmilka90
9. únor 2024

@simni Asi takhle, šestinedělí jsem dodržela, stejně jsem na sex neměla ani pomyšlení. Pak už jsme tomu nechali volný průběh