Moje druhé testování, co říkáte?

evilan
22. črc 2014

Ahoj,jsem uplná začátečnice ovu testy zkouším 2 měsíc.Konečně se mi po vysazení HA trochu srovnal cyklus 😉
minulej měsíc jsem měla testy citlivost 10 byla jsem s toho dost zmatená.Teď mám 20.a tohle je výsledek😉toho 19.7 měřeno 15hod. a 20.7 jsem nestíhala a testovala až kolem 18hod.Včera už jen malinký duch.

evilan
autor
22. črc 2014

je to foceno telefonem,takže nic moc...

chiquitabonita
23. črc 2014

@evilan druhá čárka na testu z 20.7. vypadá nejsilnější, takže tím bych se řídila, tzn. ovu byla do 24 - 48 hodin od pozitivního testu ;)

keeshka
23. črc 2014

To jsou ovulační testy? Pokud ano, tak ovulační test je pozitivní až jsou obě čárky stejně silné nebo ta, která se má objevit je silnější 😉 . V takovém případě bych řekla, že pozitivní by byl 21.7., takhle podle fotky mi příjde ta druhá ještě o trošku slabší (20.7.). A k ovulaci dochází 24-48hodin po pozitivním OVU testu, radši bych počítala s těmi 24h., aby jste to neprošvihli 😉

evilan
autor
23. črc 2014

JJ jsou..kupuju si je ve větším množství a mají tam takové.Mě jde hlavně o to jestli vůbec ovulaci mám..před 5 měsíci jsem vysadila HA po 12letech a tělo mám celé zblázněné😉teprve druhý měsíc se na testech něco ukázalo.měla jsem minule citlivost 10 a tam 2 čárky byli i několik dní.Musím to pohlídat jinak mi gyndr. nasadí další hormony...a to nechci.
Na mimi nepospíchám za 3měsíce mě čeká stěhování do nového bytu🙂Přítele jsem ukecala,že to necháme až budem v novém