Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Možná těhotná?

vera94
19. pro 2019

Ahoj chtěla bych se zeptat jestli bych mohla být tehu poslední MS 12 října a celý listopad už nic test negativní tak bych se chtěla zeptat je možné že bych mohla být tehu k dr mám jít zítra až tak jsem taková nesva jeden porod byl císařem druhý jsem samovolně potratila tak bych byla ráda děkuji všem za info 😉

amazonkajanik
19. pro 2019

@vera94 můžeš, ale spíš mimodelozne, pokud je test negativní. Ale taky můžeš mít jen problém se stitnou zlazou. Měla jsem jednou 2měsíční vynechani a bylo to sníženou funkcí

vera94
autor
19. pro 2019

@amazonkajanik já právě měla MS úplně pravidelnou buď o den spozdeni a vždy se dostavila tak jsem taková rozhazena s toho

codal
19. pro 2019

@vera94 pokud bys byla těhotná, tak už by podle mě na testu byla pořádná dálnice...

amazonkajanik
19. pro 2019

@vera94 no dyť jsem psala. Měla jsem 2měsíce pauzu a tehu jsem nebyla. Ty máš měsíc a půl a test negativní. Navíc jsem si vzpomněla, že kdyby to bylo mimodelozni, už bys měla zdravotní potíže,jako silná bolest v podbřišku, atd. Tady se nejspíš zmagořily hormony. Stačí stres a je to.

luciebelohradska31
20. pro 2019

@amazonkajanik i pri mimodeloznim tehu je test pozitivní viděla bych to spíš na cystu

amazonkajanik
20. pro 2019

@luciebelohradska31 ne vždy. U mamky na to přišli těsně před operací právě cysty. Když jí primář dělal predoperacni, postěžovala si na specifickou bolest, okamžitě nechal vzít krev a na sál. Ukázalo se, že v té cyste bylo plod a už se rozjížděla silná otrava krve. Byla na sále 5h, prodělala klinickou smrt. Mě tenkrát byly 4roky a táta vyzenil mé 3sourozence . Naštěstí z toho vyšla bez následků, když nepočítám ztrátu jednoho vaječníku a půlku druhého

Sem začni psát odpověď...

Odešli