Možné těhotenství. Je možné, že se ještě druhá čárka ukáže?

terez1379
8. bře 2021

Ahoj holky . Mám takový dotaz ... Minulý týden v úterý jsem měla ovulaci na 99% ... Teď ve čtvrtek jsem měla dostat ms. Ovulace byla spozdená. Dnes je to vlastně 5 teď co jsem to nedostala ale dnes test byl negativní. Ve středu chci zkusit ještě jeden test a popřípadně jít k Dr ale samozřejmě i doufám že nepřijde a ještě test bude pozitivní . Myslíte že je to možné aby se ještě druhá čárka ukázala ? Okolí děložního čípku mám bílou lepkavou tekutinu 🤷 děložní čípek se mě zda uzavřený a vysoko ale vzhledem k tomu že si ho nekontrolují pravidelně tak nemůžu přesně říct zda je tvrdší než jindy 🤷 ve čtvrtek a v pátek jsem měla píchání v podbřišku na obou dvou stranách. Mám nával horka kolikrát a nebo je mě zas zima 🤷

jaja01k
8. bře 2021

@terez1379 Když jsi měla zpožděnou ovulaci, budeš mít zřejmě posunutou i menstruaci, takže vlastně ještě žádné zpoždění nemáš. Jsi teprve týden po ovulaci, to je na těhotenský test brzy.

kevi1
8. bře 2021

Presne ako pise @jaja01k, Ms ti este vobec nemeska a aj v pripade ze si tehotna, tak test to este neukaze. K doktorovi nema vyznam chodit teraz, najskor o par tyzdnov

ema90
8. bře 2021

Jak uz psaly holky vyse- zadny zpozdeni ms jeste nemate, kdyz byla ovulace pozdeji.
A u doktora nevim, co byste delala... maximalne by vam mohl pichnout injekci na vyvolani ms, ale ta vam jeste nemeska.
A pripadne tehotenstvi jde na utz rozeznat az tak v 5-6tt.

terez1379
autor
8. bře 2021

@jaja01k po ovulaci jsem 14 dní zítra 🤷 a když se opozdila ovulace tak o jak dlouho se pak jako by posune ms tohle jsem vůbec nevěděla 😲 kdy se bere že se spozduje 🤷 23.2 byla ovulace 4.3 měla přijít ms. 4.3 a 5.3 když se dívám na kalendář jsem měla velké píchání v podbřišku. Kdy je vhodné si dělat teda test ? Jinak každý měsíc mám cyklus 27-28 dní.... U prvního syna jsem prostě nedostala ms a bylo hotovo věděla jsem že jsem tehule ...

jaja01k
8. bře 2021

@terez1379 Aha, já jsem to pochopila tak, že jsi měla ovulaci minulý týden. 14 dní po ovulaci je zhruba termín očekávané menstruace, to už by test případné těhotenství mohl ukázat, ale negativní taky ještě nemusí znamenat, že se nezadařilo. Zkus další test třeba za tři dny. Držím palce 🙂

terez1379
autor
8. bře 2021

@jaja01k ne já to špatně napsala 🙂 omlouvám se 🙂 no právě že mě zaráží že 4-5.3 jsem měla to píchání a lehké zašpinění ale vážně lehké... Do toho včera jsem zkoušela a čípek se mě zda vysoko a tvrdší. Do toho ten lepkavý bílí gelík okolo čípku. Bolí mě prsa ale asi už týden. Zkusím test udělat ve středu a uvidím 🤷...

volnapet
9. bře 2021

@terez1379 tak pak dej vedet. Jsem zvedava 🙂

volnapet
10. bře 2021

@terez1379 a tak podelis se, jak to dopadlo?

ema90
10. bře 2021

@volnapet Dyt psala, ze si udela test ve stredu, tak proc ji uhanite? 😀 je teprve dopoledne.

terez1379
autor
10. bře 2021

Holky tak všem děkuji za aktivitu ... Těhotenství s toho neni 🙂 včera večer jsem to dostala. Pojedeme straně jsem ráda protože se mě neskutečně ulevylo jak.me bylo zle ... Manžel jen řekl tak bude snažení teda dál a usmál se že mu to snažení samozdrejme nevadí 😂 a jen dodal že pokud se teď tak budem mít vánoční dárek 😂 ❤️😍 takže jsme zvědavý 🙂 snad se zadari 🙂

volnapet
10. bře 2021

@ema90 protoze jsem zvedava a uplne me vytaci milion nakouslejch diskuzi bez vysledku. 🙂 ale tady uz vysledek je