Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

MS po dlouhé době. Je normální, že trvá už 9. den?

paja285
24. bře 2020

Zdravim,

Od 3.12 jsem nemela menstruaci, cekala jsem dlouho, zmenila stravu zhubla par kilo - to byl a je u me problem 😀.

Ale teda menstruace prisla - jupi! Ale ted trva uz 9.den, coz je teda silene dlouho, nikdy nebyla vic nez 4 dny. Je to porad ok???
Mate zkusenost???

Diky

jjasmina
24. bře 2020

No já kdybych neměla ms od prosince, tak jsem nejpozději v lednu hlavně u dr. jednou se mi to stalo a nakonec z toho byl výškrab, kvuli dlouhe a neustavající ms

paja285
autor
24. bře 2020

@jjasmina ja vedela ze to u me bylo vahou 👍 a ziju v UK, tady to s gynekologama neni jako v CR....

paja285
autor
25. bře 2020

Nikdo? 😣

eithelwing
25. bře 2020

@paja285 A jak silná? Já měla jednou ms 14 dní, ale s velkými bolestmi - byl z toho zánět dělohy. MS byla střídavě silná a slabá. Atb zabrala okamžitě.

paja285
autor
25. bře 2020

@eithelwing takova normalni jak jsem vicemene zvykla, a bolesti jsem mela jen prvni dva dny - normalni krece v podbrisku, jako divam vzdy ze zacatku 😊

Je proste mozne ze se musi telo poradne vycistit kdyz bylo tak dlouho bez MS?

eithelwing
25. bře 2020

@paja285 Jako... Těžko říci. 🙂 Před porodem a vůbec jako puberťačka jsem mívala MS cykly dlouhé - 42 dnů a samotná MS byla 7 dní určitě.
Po porodu se to vše zkrátilo, cyklus je hezky jak z učebnice 28-30 dnů a MS trvá cca 4 dny.
Ale to jsou samozřejmě jen dohady, o návštěvě gyndy bych uvažovala, jakmile krvácení skončí nebo dostatečně zeslábne.

paja285
autor
25. bře 2020

@eithelwing tady v UK prave gynekokogie jako takova ani neni no... a do CR se dostanu buh vi kdy, s tim co se ted deje.. 😣 no snad skonci co nevidet, a dalsi bude normalni..

paja285
autor
28. bře 2020

Tak jeste porad to neprestalo, vcera uz vypadalo ze konec, ale zase se to rozjelo😥 dnes 13.den... uz nevim co delat. Nejake babske ready?