Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

MS po dlouhé době. Je normální, že trvá už 9. den?

MenstruaceStrava, krmení, vaření od A po Z
paja285
24. bře 2020

Zdravim,

Od 3.12 jsem nemela menstruaci, cekala jsem dlouho, zmenila stravu zhubla par kilo - to byl a je u me problem 😀.

Ale teda menstruace prisla - jupi! Ale ted trva uz 9.den, coz je teda silene dlouho, nikdy nebyla vic nez 4 dny. Je to porad ok???
Mate zkusenost???

Diky

jjasmina
24. bře 2020

No já kdybych neměla ms od prosince, tak jsem nejpozději v lednu hlavně u dr. jednou se mi to stalo a nakonec z toho byl výškrab, kvuli dlouhe a neustavající ms

paja285
autor
24. bře 2020

@jjasmina ja vedela ze to u me bylo vahou 👍 a ziju v UK, tady to s gynekologama neni jako v CR....

paja285
autor
25. bře 2020

Nikdo? 😣

eithelwing
25. bře 2020

@paja285 A jak silná? Já měla jednou ms 14 dní, ale s velkými bolestmi - byl z toho zánět dělohy. MS byla střídavě silná a slabá. Atb zabrala okamžitě.

paja285
autor
25. bře 2020

@eithelwing takova normalni jak jsem vicemene zvykla, a bolesti jsem mela jen prvni dva dny - normalni krece v podbrisku, jako divam vzdy ze zacatku 😊

Je proste mozne ze se musi telo poradne vycistit kdyz bylo tak dlouho bez MS?

eithelwing
25. bře 2020

@paja285 Jako... Těžko říci. 🙂 Před porodem a vůbec jako puberťačka jsem mívala MS cykly dlouhé - 42 dnů a samotná MS byla 7 dní určitě.
Po porodu se to vše zkrátilo, cyklus je hezky jak z učebnice 28-30 dnů a MS trvá cca 4 dny.
Ale to jsou samozřejmě jen dohady, o návštěvě gyndy bych uvažovala, jakmile krvácení skončí nebo dostatečně zeslábne.

paja285
autor
25. bře 2020

@eithelwing tady v UK prave gynekokogie jako takova ani neni no... a do CR se dostanu buh vi kdy, s tim co se ted deje.. 😣 no snad skonci co nevidet, a dalsi bude normalni..

paja285
autor
28. bře 2020

Tak jeste porad to neprestalo, vcera uz vypadalo ze konec, ale zase se to rozjelo😥 dnes 13.den... uz nevim co delat. Nejake babske ready?

Sem začni psát odpověď...

Odešli

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru