Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Můj muž má menší potřebu sexu 🙂

laskavice
4. bře 2016

Ahoj děvčata,mám trochu problém se snazenim..všechny tady píšou,ze to pojistili včera,dnes,zítra,pomalu každý plodný den a pak furt a stále:D ja teda takhle naruzivyho hrebecka nemám..sakra to je prekerka!bojím se abych vůbec otehotnela,ke všemu mám pco,jen nevím jak to na něj vybalit,ze prostě musíme víc..btw,nymfomanka také zrovna nejsem🙂

elen222
4. bře 2016

pohoda, klídek, hezký večer, nějaké dobré vínko, hezké prádýlko 😀 ...... nezabere to na něj? Držím pěsti 😉

laskavice
autor
4. bře 2016

Děkuji🙂 asi by zabralo,ale ja ztloustla po hormonech i samozřejmě po zradle,strašně se bojím ze na me to prádlo bude nepatřične;)

monikagurthova
4. bře 2016

Klid hlavne netlacit, jinak z toho nebude tuplem nic. Ja pri snažení zatlacila a bylo mi řečeno, ze není žádný chovny býk a bylo hotovo 😀 tak jsem se na to vyprdla výsadila hormony a prask byla těhotná ani nevim kdy se to stalo 😀

jjustyna
4. bře 2016

Hele já měla chlapa doma 8 dnů v měsíci a mám dvě děti. Netlač na pilu. 🙂

sara84
4. bře 2016

My taky asi nejsme uplne naruzivci z telenovel a takhle nam to vyhovuje- btw nase 2 deti jsou spolehliva antikoncepce! Ale kdyz jsme "pracovali" na druhem, tak to bylo prima 🙂) mozna manzel nevi uplne kdy to funguje na mimco , teda muj to bral tak, ze se jednou zadari 🙂 citlive vysvetlit by neskodilo

laskavice
autor
4. bře 2016

Jasný,diky,jen takhle když usinam tak se mi točí v palici tohleto,a jak to nepůjde,jak mu to reknu,ale teď vidím ze bych se měla zklidnit🙂)

rickym
4. bře 2016

Hlavně nechtít sex jen za účelem snažení... to pro chlapa není úplně sexy, když ví, že nejde o zábavu, ale o účelovou záležitost 🙂

smillingangell
4. bře 2016

Z jednoho sexu za měsíc vzniklo naše druhé takže nevěš hlavu.Hlavně na něj netlač.Když sme se snažili o třetí tak mi chlap řekl že není stroj a hodně sme se pohádali takže lepší mu to neříkat že máš zrovna plodné dny a bude klid 😉

laskavice
autor
4. bře 2016

Praveze ja se o plodnych dnech zatím nezminila,no,což o to,také nám ta menší četnost vyhovuje,ale když tak čtu jak do toho někdo buší,tak to prostě vim ze by nás nebavilo.Děkuji za reakce holky,je vidět ze víte,o čem mluvím;)

elinkav
4. bře 2016

My jsme to taky s naší četností zvládli a dokonce napoprvé... ještě že ovulace vyšla na sobotu.. 😀

audreyi
4. bře 2016

Plodné dny jsem si hlídala já, vždy (dvakrát) jsem se objednala k dr. na UTZ potvrzení ovulace, večer jsem udělala dobrou večeři, dali jsme si vínko a bylo to. Obě děti na první pokus. Ani nevěděl, že se snažil.... 🙂

elen222
4. bře 2016

přesně jak píšou holky, neber to tak vážně, vůbec mu neříkej, že se budete snažit 😉 a prostě zajděte si na dobrou večeři, pak si udělejte hezký večer a on ani nebude vědět, že je to kvůli mimču 😀 . A opravdu stačí tak dvakrát až třikrát kolem ovulace, podstatná není kvantita, ale kvalita 😀

iveta93
4. bře 2016

No taky přispěju z jiného soudku. My teda máme sex oba rádi. Jak říkáš "bušíme" do toho docela často - třeba i 5x týdně. Sice jsme se o dítě vyloženě nesnažili, nicméně tímto tempem jsme měli sex 3 roky a nic. Potom bylo najednou víc práce a stresu s bydlením tak jsme měli sex 2x týdně a najednou jsem byla těhotná. Ono je někdy možná lepší mít sexu míň. 😀

bylinka36
5. bře 2016

My s manzelem taky nemame moc velkou potrebu. Kdyz jsme zacali planovat miminko, tak jsem manzelovi vysvetlila co je to ovulace a na ctvrty pokus se to povedlo a to jsme ten mesic meli sex celkem
3x, jednou v den, kdy jsem ovulovala, takze neni potreba byt nejak moc aktivni. Dnes uz mame krasnou 4 mesicni dcerku a zaciname pomalu uvazovat nad dalsim...

evulina77
5. bře 2016

u PCO je důležité si hlídat váhu, takže bych se na tvém místě zaměřila spíše než na dítě na zhubnutí, to docela dobře zaměstná hlavu a nebudeš mít tolik času přemýšlet nad tím, proč dítě nejde. Pak bych taky začala hlídat sama bez vědomí manžela ovulaci a známky ovulace, aby jsi to poznala. Chlapům většinou ten "vědecký" přístup k plození a zjišťování ovulace vadí a pak třeba ani nemůžou, protože jim to ani nefunguje. Ono nevadí mít sex třeba jen jednou v měsíci, ale musí být v ten správný čas... Jo a ještě doporučím (z vlastní zkušenosti) nebuď naštvaná, když sex nedopadne tehdy, kdy by měl. Já to tak měla u snažení o druhé dítě. Manžel byl tenkrát ve sresu z práce a o sex moc zájem neměl a když už jsme měli sex, tak to někdy nedopadlo s výstřikem a zrovna když to bylo potřeba a já z toho byla frustrovaná a nešťastná, uplně si to vybavuju - sex tak trochu na sílu a nakonec nic, fuj a brrr. Jen jsme z toho měli víc a víc problémů a když jsem se na to vyprdla s tím, že druhé být nemusí hned, že je důležitější náš vztah, tak se zadařilo. Ale trvalo mi to trošku dýl, si to v hlavě stovnat a uklidnit se a netlačit...

byra
7. bře 2016

zkus mu dávat kotvičník - čaj 🙂 já ho teda šoupla příteli s tím, že je to na nárůst svalů a celkovou výkonnost organismu (což mimochodem je 😀 )

http://www.kotvicnik.info/lecebne-ucinky/

kuliseks
7. bře 2016

To je dobry. Muj by chtel pomalu kazdy den dvakrat, ja zas jednou za 14 dni😄divim se, ze se mnou jeste je. A povedlo se hned na 1.pokus. Ale nevedel nic o plodnych dnech😄

Sem začni psát odpověď...

Odešli