Může ovu test ukázat těhotenství?

lusiana125
9. bře 2015

Ahoj holky, chci se poradit vím stoprocentně, že jsem ovulaci už měla..mam to potvrzené od gynekolozky..dneska 2 dny před menstruací mi ovulační test ukázal 2 čárky a bazalní teplota byla 37. Je možné, že jsem těhotná? S Manželem se snažíme od září 2014. Máte někdo takové zkušenosti? Bohužel se pro tehu test do lékárny nedostanu. A myslím, si že by to 2 dny před ms ještě neukázal

kacule6
26. bře 2015

@leontynkar vypadá to dobře,moc držím palce 🙂

leontynkar
26. bře 2015

@kacule6 děkujuuu za podporu ;) přikládám hCG z dnešního rána. Nejraději bych si udělala hned další, ale nemá to smysl 😀

kacule6
26. bře 2015

@leontynkar to vypadá opravdu nadějně 🙂 🙂 😉 .Pokud vydržíš,je lepší dělat těhu testy ob den.Čárky jsou vždycky víc a víc výraznější 🙂

leontynkar
26. bře 2015

Zkusííííííím, ale asi to nevydržím 😀

kacule6
26. bře 2015

@leontynkar jojo,já vím,jak je to těžký 😉 .Ale zase nic nebrání tomu,dělat si je každý den.A nejlíp ráno-to je koncentrace hCG nejvyšší.

leontynkar
26. bře 2015

jj, právě že to zkusim ráno ;) děkujiiiii! a měla bych si ale pořídit asi testy dr.maxe... ;)

kacule6
26. bře 2015

@leontynkar já jsem měla různý,dobrý jdou ty digitální,co zrovna ukáží i týden těhotenství.Ale s tím bych ještě pár dní počkala.Ale jestli to tam je,tak to ukáže každý 🙂

leontynkar
26. bře 2015

Jj, počkám ještě. Ale ty digitální mi přijde dost drahý. To pak raději koupím něco miminku na sebe 😀 a taky jsi měla prvně dušíky? Nebo jsi vydržela s nervama??¨

kacule6
26. bře 2015

@leontynkar já jsem po pár dnesch vynechání zkusila ten ovu a pak po 2dnech těhu test a tam byly hned krásně vidět.Ten digitální jsem koupila jen jeden-a ten jsem pak ukázala manželovi 😉

leontynkar
26. bře 2015

@kacule6 já mám termín MS zítra, tak kdybych vydržela.. no ;) ale zásobu testů mám doma , tak uvidime 🙂 tak když jsi ho využila takhle, ten digi, tak to je paráááda ;) já už si tak v koutku duše řikám jak bych to asi manžílkovi řekla 🙂

kacule6
26. bře 2015

@leontynkar -tak jestli vydržíš,zkus až za 2dny 😉 Ono to těhotenství je stejně pořád o čekání 😉 😉 Ale moc držím palce,aby se příště ukázaly už krásný čárky a určitě přijď poinformovat 🙂

leontynkar
26. bře 2015

@kacule6 dobře ;) nějako to zpytlikuju. Přesně jak řikáš, měla bych tu prvotní euforii trochu klidnit 😀 děkuji Ti ;)

svlocka
27. bře 2015

Ted zkousim druhy mesic po nevydarenem :(ovu test spodni dnes a vrchni vcera ovu by mela prijd v nedeli nebo muze spis co myslite?jinak se tulime tak uvidime zda to vyjde ale vaj.me dost boli.vzdy to citim 🙂

leontynkar
27. bře 2015

@svlocka AHoj ahoj, taky bych to viděla na tu neděli ;) budem čekat na zítřejší testík ;)

svlocka
27. bře 2015

@leontynkar jo jo bude tu 🙂

leontynkar
27. bře 2015

@svlocka super, tak ať jen pěkně dozrává ;) Já jsem si zkusila dnes ráno znovu test a asi stejný... nevydržela jsem to a teď odpo mammatest10 negat.. přikládám foto shora 25.,26.,27 / to vše je z rána/

kacule6
27. bře 2015

@leontynkar já bych neřekla,že je tam některý testík negativní 😉 Na všech vidím dušíka 🙂

ayenkas
27. bře 2015

@leontynkar Ty těhotenské jsou pozitivní, gratuluju🙂

leontynkar
27. bře 2015

@kacule6 , @ayenkas Holky, ten mammatest negat. z dnešního odpolka jsem tam nedala. Tyhle jsou z posledních 3 dnů z rána. Zkusim asi zítra. Nebo možná v neděli, ale moc moc vám děkuji za ohlas a za podporu 😉 😵

leontynkar
28. bře 2015

Čau ženy, hlásím ze dnes rano stejný duch, ale od jiného výrobce. Takže je to nejaky divný 😔

svlocka
28. bře 2015

@leontynkar kolikaty den jsi?ja jsem dnes mela tazny bilkovy hlen takze ovu asi 🙂

svlocka
28. bře 2015

@leontynkar myslim ze je pozitivni ne?

emisekkk
28. bře 2015

@svlocka to si nemyslim,ze je pozitivni. Pozitivni je stejny ci jeste intenzivnejsi nez zkusebni carka.Odhaduju,ze pozitivni bude zitra 😀

leontynkar
28. bře 2015

@svlocka taky myslím ze je to min. Ale zase fakt záleží jakou mas bazalni hodnotu LH, která pak udělá ten pík těsně před ovu. Nebylo by od věci asi měřit i BT. Už aby ale přišla, vid 😉

leontynkar
29. bře 2015

Včera jsem zapomněla odpovědět. Dnes jsem 16.dpo a na tt duch, ale ovu je celkem silný. Tak uvidíme či z toho bude 😊 jinak dnes meskam 2. Den. /nahoře ovu, dole tt/

svlocka
29. bře 2015

Tak dnes ovo test pozitivni tak ovulace dnes 🙂hlen ukazkovy ted zbyva se pritulit 🙂ale podbrisek dost boli

leontynkar
30. bře 2015

@kacule6 ahoj, tak si myslí, že spíš nic... Čárky mám pořád stejný, takže skoro žádný :-/ ale 38.dc a MS nikde... ☹

leontynkar
30. bře 2015

@svlocka doufám, že jste se pěkně tulili a za 14 dnú tu bude výsledek 🙂

kacule6
31. bře 2015

@leontynkar -pokud MS nepřijde,ještě není nic ztraceno.Kdy zkusíš další testík?

veeeraf
31. bře 2015

Můžu stoprocentně říct, že ovu test neprokáže těhotenství! včera dělaný ovulační test jasně negativní (ani čárka vidět nebyla). Dnes na těhotenském testu dálnice 😎