Může ovu test ukázat těhotenství?

lusiana125
9. bře 2015

Ahoj holky, chci se poradit vím stoprocentně, že jsem ovulaci už měla..mam to potvrzené od gynekolozky..dneska 2 dny před menstruací mi ovulační test ukázal 2 čárky a bazalní teplota byla 37. Je možné, že jsem těhotná? S Manželem se snažíme od září 2014. Máte někdo takové zkušenosti? Bohužel se pro tehu test do lékárny nedostanu. A myslím, si že by to 2 dny před ms ještě neukázal

werunqa
9. bře 2015

Co jsem načetla nějaké diskuze a i zkušenost mé sestry-tak ANO,ukazují i těhotenství

lusiana125
autor
9. bře 2015

@werunqa tak to by bylo super

ronyx
9. bře 2015

@lusiana125 Ovu testy těhotenství v ranném stádiu opravdu odhalí 😉 Jinak já myslím,že dva dny před očekávanou ms už by měl reagovat i těhu test.Já měla ducha už 8 dní před ms.No uvidíš,buď mrška dorazí,nebo ne 😉 hodně štěstí

lusiana125
autor
9. bře 2015

@ronyx děkuji kéž by to tak bylo

lusiana125
autor
10. bře 2015

@ronyx
@werunqa
Tak asi jste měli pravdu.. Dnes jsem objevila toto

ronyx
10. bře 2015

@lusiana125 Paráda,gratuluju apřeju ať miminko krásně roste 😉

ada22
10. bře 2015

@lusiana125 jen tak jsem na začátku těhotenství zkoušel zbytky ovu testů a čárka silila vic než na tehu testu.

lusiana125
autor
10. bře 2015

A tady mamatest tam je to jen trošku

slivci
10. bře 2015

Moje čerstvá zkušenost je že ano 🙂

svlocka
10. bře 2015

Ahoj myslite ze ovu test neco taky ukaze?foto tady ale asi si myslim ze ne dnes 11DPO.

lusiana125
autor
10. bře 2015

@svlocka podobné jsem to měla včera.. Zkus koupit ten dražší clearblue. A stopro ti to ukáže

svlocka
10. bře 2015

@lusiana125 tak si mela ovu testy?myslim si ze digi je zbytecny zatim jdu na to opatrne 🙂a ty jsi kolik od ovu?myslis ze tam muze byt naznak?

lusiana125
autor
10. bře 2015

@svlocka jojo včera jsem neměla těhotenský tak jsem zkusila ovu, pač jsem o tom slyšela.. Dnes jsem 15dpo. Náznak to může být, ale mě do toho boleli a svedili prsa a pobolívá podbřišek..dnes ráno mě začala pálit zaha

emisekkk
10. bře 2015

@svlocka taové ovu testy mám taky a těhotná nejsem. To by ty čárky musely být sakra silnější. Vydrž, zda budeš mít MS.

svlocka
10. bře 2015

@lusiana125 me uz zacinaji bolet prsa,no uvidime za dva dny ma prijd ms.ty uz meskas?mas foto tech ovu?

lusiana125
autor
10. bře 2015

@svlocka foto bohužel nemám mám to dostat dnes bo zítra, ale asi nedostanu. Teď clearblue a mamatest ukázal těhotenství

sisstin
10. bře 2015

Ja mela ovu test s takovou stredne silnou carkou, druhy den na TT duch a tehotna jsem 😉 kazdopadne ovu test mi nikdy ovu neukazal 😅

svlocka
10. bře 2015

@sisstin nez jsem predtim zjistila tehu tak jsem taky mela ty ovu a pak jsem si delala test a dve tam byli.no uvidime ale zacina me bolet jako pri ms.tak zda prijde uvidim,jak to ze ti neukazal?

sisstin
10. bře 2015

@svlocka neukazal, proste nikdy jsem nemela tu testovaci carku stejne tlustou jako kontrolni, coz je negativni test 😉 Az podle mereni BT ovulace byla a jsem tehotna, takze ty ovu testy jako fakt spolehlivy nejsou, kazda mame jinou hladinu toho hormonu a i kdyz ovu test ovu neukaze, tak presto ovu muze probihat 😉

werunqa
10. bře 2015

@lusiana125
Moc gratuluji 😉
Já si u druhého dítka dělala jen jeden obyčejný test a pak hned ClearBlue a už to bylo jasné 😀

lusiana125
autor
11. bře 2015

@werunqa já jsem si včera dělala clearblue a mamatest a dnes taky mamatest ale byla čárka slaboulinka v podstatě to mám dostat až dnes tak snad je to v poho

tarra27
11. bře 2015

@lusiana125 pkud jsi včera mela clearblue digi pozitivní, neřeš slabé čárky .-) digi clearbllue je spolehlivý 😉

lusiana125
autor
11. bře 2015

@tarra27 jojo dělala ten clearblue a ten mi ukázal, že jsem ve druhém týdnu

tarra27
11. bře 2015

@lusiana125 tak proč testuješ papírky?? clearblue je přesný a jasný....neboj. papírky jsou levne a ne vždy ukažou přesně..... 😉 já mela spoždení a duchy a když mi clerablue ukazall negativní, tehu jsem nebyla...a když pozitivní tak byla .-)

lusiana125
autor
11. bře 2015

@tarra27 nějak tomu pořád nemohu uvěřit...

werunqa
11. bře 2015

@lusiana125
ségra to taky tak měla a je v //.trimestru 😎

svlocka
12. bře 2015

Ahoj holky dnes ma dorazit ms,ovu test jsem mela toto vysledek zpodni je dnesni.myslim ze teho nebudu :(

kacule6
23. bře 2015

@svlocka nezoufej,já měla 3 dny po zpoždění pozitivní ovu test a teď mi spinká v postýlce 3měsíční holčička 🙂
Tak moc držím palečky 😉

leontynkar
25. bře 2015

AHoj holky, přidávám se do party. Zítra nebo v pátek mi má přijít MS. Dnes ráno jsem po zkušenostech tady z fóra zkusila OVU test a vyšla mi slabá čárka. Říkala jsem si, že hCG test zkusim zítra.. Kéž by to bylo na dobré cestě 🙂)

leontynkar
25. bře 2015

a @svlocka nám sem nenapsala jak dopadla?? 🙂