Můžu být těhotná?

natlinka27
1. čer 2018

Ahoj holky jsem trosku nervozni a nevim co se teda deje mela sem ovulku viz.foto a MS nedorazila jak mela ale co me prijde divne uz tyden me boli podbrisku mela sem lehke chvilkove zaspineni takova svetlounka krev na papire jinak nic to bylo minuly tyden a porad me je bud vecer nebo rano na zvraceni ale prijde me to hodne brzo a TT je negativni stale.

eiram7
1. čer 2018

Ahojda. Ja se moc nevyznám v tom kalendáři, jak žádný takový nepoužívám. Kdy jsi měla ovu, toho 16.5.? A spineni došlo v době ms, předpokládám?
Uvidíš... hodně holek ma pozitivni tt až par dnů po ms. Zkus třeba zase za dva dny. Ale moc přeju, aby to dopadlo, jak si přeješ 😊

evakaspar
1. čer 2018

Mela jste ovulaci potvrzenou bazalni teplotou nebo testem nebo lekarem? Tuto aplikaci mam taky a absolutne se nelze podle ni ridit. Jinak bych podle ms a jimi vypocitane ovulace byla uz v 36 tydnu. Jenze nejsem jsem v 31 a to presne, protote tuleni bylo mozne jen v jednom terminu. Jelikoz ovulace byla proste jindy nez urcily oni, ovulaci poznam podle hlenu 😉 kupte test a uvidite toto je totiz vesteni z koule kristalove

evakaspar
1. čer 2018

A test jsem mela pozitivni slabounce 12 dni od tuleni. To zaspineni mohla byt i ovulace klidne. Drzim palce. Me taky bylo od prvniho dne zle. 😉

natlinka27
autor
1. čer 2018

@evakaspar dekuji uvidime ale zle me je kazdy den pravidelne vecer i rano

eliska2871992
1. čer 2018

Ahoj jsme na tom tak nějak podobne 😳😏

natlinka27
autor
1. čer 2018

@eliska2871992 vazne jo? Tak v tom nejsem sama ja jeste vydrzim a pristi tyden zkusim test pokud MS neprijde

eliska2871992
5. čer 2018

@natlinka27 To vážně ne! Já koupila tehotensky test a na něm jen slaba čárka která nejde poradně ani vidět. Dnes 14ty den zpoždění zítra jdu k doktorce. Něco se musí dít ale na těhotenství to nevidím,protože po 14ti dnech už by ni to test ukázal 😏

ivca_ch
9. čer 2018

@eliska2871992 Já tam tedy tu druhou čárku vidím, slabounkou, ale je tam.