Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Můžu být těhotná?

miskamaty
21. kvě 2019

Ahoj holky chci se zeptat zda je možné že bych byla těhotná i když mám jen zpoždění 4 dny. My s přítelem se snažíme a můj dr mi řekl že přirozenou cestou nám to nepůjde tak nevím jestli se mám obávat nebo ne tet má můj dr dovolenou děkuji za rady

sudylichozrout
21. kvě 2019

@miskamaty Jak to mame vedet? Kup si test, maji ho v kazde drogerii... Drzim palce.

miskamaty
autor
21. kvě 2019

@sudylichozrout ten jsem si dělala a byl negativní

radu98
21. kvě 2019

@miskamaty a co jsi měla za test? Některé bývají málo citlivé. Mě takové ty papírkové testy neukazaly nic a test asi za 150 teprve ukázal ducha 🤷🏼‍♀️😊

miskamaty
autor
21. kvě 2019

@radu98 stal asi 120 Kč my s přítelem si myslíme že je to brzo ale já nevím já dělám jen noční a test jsem si dělala na vecir tak nevím jestli to není chyba

klpoiu
22. kvě 2019

@miskamaty Mas pravidelnou ms? Test se dela rano protoze vetsinou clovek spi,necura a shromažďuje moc,( větší koncentrace hcg) pokud spis pres den a delas test vecer je to stejne jako by si ho delala po spanku ráno. Alespon 4-5 hodin necurat. Takze ikdyz treba mas nocni a vydrzis prilis nepit a necurat co nejdele tak klidne muzes udelat i po nocni. Cim dele vydrzis tim lepe,kratky interval nezaruci dostatek hormonu hcg a test nemusi zachytit. Stačí ti obyc test treba od dr max ci mamatest. Nektere testy jsou s citlivosti 25 takze pri mensi koncentraci hcg nezachyti. Citlivost 10 je ideal. Drzim palce

hanulkaha
22. kvě 2019

Ja teda mela vzdy silnejsi carku vecer, nez rano 😊
A zkus si koupit test od dr. Maxe, nikdy mi neukazal falesnou carku a dusiky jsem na nem mela krasne uz 10dpo 😉 ono i drahy digitest neni nic jineho, nez papirek strceny do kusu plastu, jen ti vysledek vyhodnoti displej...drzim pesti 👍✊🍀

radu98
22. kvě 2019

Tak bych počkala ještě třeba 3 dny to už by mohlo něco jít vidět 🙂 já jsem to, že jsem ťehotná, poznala i bez testu od 3tího dne jsem měla klasické příznaky 😁 ale každý to má trosku jinak 🙂 a poprvé jsem čárku na testu i přehlédla, protože jsem nevěděla, že to nemusí být jen jasná dálnice, ale i duch 🤷🏼‍♀️ Pak jsem se hrabala v koši a pod dobrým světlem tam byl 😅 a ten test jsem si dělala v 10 večer a jsem počůránek, takže to zachycuje podle mě furt stejně, protože druhý den ráno byla na novém testu čárka úplně stejná 🙂 moc přeju aby tam byla!! 😊

journals
22. kvě 2019

To si samozřejmě nikdo neřekne. A těch holek, kterým jejich doktor řekl, že nemůžou přirozeně otěhotnět a ony přesto otěhotněly tu jsou stovky. Dost záleží na důvodu. Ale samozřejmě tak jako tak ti to řekne až doktor.

hanasedla
22. kvě 2019

@miskamaty zkus koupit citlivejsi test v lekarne a pokud bude take negativni tak se to nejspis nepovedlo. zpozdeni muze byt ze stresu, rychlejsiho tempa v horsim pripade cysta ....

Sem začni psát odpověď...

Odešli