Po zpoždění slabší ms. Můžu být těhotná?

evavr
20. lis 2020

Dobrý den, prosím o radu, zpoždění menzes 2 dny dnes ráno udělán tehot.test a večer jsem to dostala, je to slabší, ale je... na testu byl pidi duch,viz.foto , je možné že mohu být těhotná, nebo falešný poplach...
Děkuji za rady...

te_reza
20. lis 2020

Mě to teda přijde jako jasně pozitivní test.

evavr
autor
20. lis 2020

@te_reza fakt?? Ale jak to že jsem to dostala...🤔

verulevrtule
20. lis 2020

No já měla před ms taky duchy, a ještě jeden den po ms taky, a nic z toho nebylo ☹️ ale ty to máš silnější, to bude dobrý 😉

lachtanice86
20. lis 2020

@evavr bud to odejde s ms nebo ne

evavr
autor
20. lis 2020

A myslíte, že bych měla zkusit až mi skončí menzes opět test? Jinak moc děkuji za odpovědi. ☺☺ bylo by to moc krásné, ale raději moc nedoufam, když jsem to dostala...😔😔

verulevrtule
20. lis 2020

@evavr Zkus 😉

janalov
20. lis 2020

Tohle není duch, to je normálně pozitivní test. Po MS určitě zkus test znovu, zvlášť jestli je jiná a slabší jak píšeš. Navíc můžeš jen trošku zakrvácet nebo zašpinit a během dne, dvou může být po. Nechci ti dělat plané naděje, ale zároveň si nemyslím, že by muselo být vše ztraceno, občas se krvácí nebo špiní i v těhotenství. Držím palce, ať to dopadne, jak si přeješ.

jjasmina
20. lis 2020

@evavr test může zůstat pozitivní i po ms, hcg může klesat pomalu a čárka by měla slábnout. Jinak znám případ i paní , která skoro do 5. Měsíce netušila, že je v tom , protože měla ms

amazonkajanik
20. lis 2020

@evavr může se stát,že je menses a při tom prosperující těhotenství 😉 jinak test je jasně pozitivní 👍

moncicakhj
20. lis 2020

@evavr Bude lepší se objednat na gyndu. To chce utz. A buď ti potvrdí těhotenství nebo se podívá jestli to odešlo samo, popř. zamlklé. :-/

mamikry
20. lis 2020

@evavr Pri biochemickem tehotenstvi jsem mela na testu ducha dva dny po tom, co MS dorazila. Po ni snehobilo. Na druhou stranu jsem ale u druheho tehotenstvi odmenstruovala a male se drzelo jako kliste, takze si vyberte 😀. Zkuste dalsi test az po skonceni MS. Mozne je vse. Drzim palce.

lotosek
20. lis 2020

Testuj dál. Mně začal test slábnout až několik dní po MS, kdy jsem normálně krvácela. Po celou MS mi čárka normálně sílila.

nelakone
22. lis 2020

Dobrý večer holky, mám 14 dní po ovulaci. Poté asi šest dní po styku velka bolest prsou a jejich zvětšení, že i přítel si všiml. náladovost,únava a bolest hlavy na které jsem netrpěla nikdy. Prostě jsem jina. Test jsem si dělala 1 den očekávané MS a negativni. Měla jsem 5 dní zpoždění, MS mám pravidelnou a dnes v noci hnědý výtok a posléze růžová krev. Únava a bolest hlavy je stale, ale ta krev mi nadějí moc nedává. Co myslíte vy? Dekuji

nelakone
22. lis 2020

Podle menstruačního kalendáře má zítra přijít další ovulační obdobi

mamikry
22. lis 2020

@nelakone Ja jsem na zacatku spinila tyden v kuse, ale bez cerstve krve a test byl pozitivni. Uvidite, zda se MS rozjede. Taky se miminko mohlo povest, ale nemuselo se uchytit, proto to zpozdeni. Zkuste dalsi test za par dni, to uz by melo byt jasno.

nelakone
22. lis 2020

@mamikry Děkuji za radu

nelakone
22. lis 2020

@nelakone něco je jinak i to krvácení.. přeci se známe nejlépe. Smutno, když jsem viděla krev. Naděje je slaba

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru