Na ultrazvuku dutinky v děloze. Co by to mohlo znamenat?

lenickamimi
22. kvě 2020

Dobrý den děvčata prosím o radu dnes jsem byla u lékaře protože mi ještě MS nedorazila je to už 22 dní po dobrani Duphastonu a na ultrazvuku mi ukázal malé dutinky sám si nebyl jistý tt je negativní nasadil mi znovu Duphaston nevíte někdo co by to mohlo znamenat 🤷‍♀️😲

veronikav31
26. kvě 2020

@clo1 ještě jedno určitě nestihnu 😉,nechci, rizikové těhotenství a těžké porody. Líp bude,to vím,teď učím syna přes noc bez plin (jsou mu 2r a 3m),tak moc spánku není,ale běžně spí celou noc,tak už pohoda 😁.Až mě bude přes 40 tak si budu užívat větší děti a 1.tridu školy dcerky a 5 let syna😉

clo1
26. kvě 2020

@lenickamimi a proč jsi zase testovala? V sobotu byl pozitivní, včera odpoledne už negativní. Tak proč zase večer děláš další test? 😄

lenickamimi
autor
26. kvě 2020

@clo1 tak asi abych věděla jestli k ovulaci došlo nebo ne

lenickamimi
autor
26. kvě 2020

@clo1 a je to fakt divný když byl už odpoledne negativní a za pár hodin znovu pozitivní nemyslíš

lenickamimi
autor
26. kvě 2020

@clo1 tady jsem se holek ptala jestli ovulace může být i když MS nedorazí a hodně mi jich odepsalo že ano že většinou ovulace předchází ms

marta_kovar
26. kvě 2020

Já také souhlasím. Podle mě ti nesmyslně lítají hormony. Takže se asi na ovulační testy vykašli a začni řešit proč nemáš menstruaci a nech si udělat hormonální profil. Protože tohle je šílenost. 😕 Takhle aspoň budeš vědět na čem jsi.

lenickamimi
autor
26. kvě 2020

@marta_kovar co to mohlo způsobit kontryhel Duphaston nebo gynex 😂

marta_kovar
26. kvě 2020

@lenickamimi Myslím, že ani jedno. Tohle je extrém. Kontryhel je bylinka stejně jako gynex. A duphaston je prostě jenom hormon. Takže si úplně nemyslím, že by způsoboval takovéhle extrémní změny. Myslím si, že toho užíváš až přespříliš což ti úplně nepomáhá.Takže řeš se svým lékařem užívání všech vitamínu, hormonu, bylinek. Protože si prostě myslím, že si tím vším asi spis ubližuješ. Je to hrozně moc věci do ženského těla co má upravovat cyklus a podporovat ovulaci.

veronikav31
26. kvě 2020

@lenickamimi ale ovulační testy ti nedají odpověď zda ovulace probíhá nebo ne,jen ultrazvuk ti dá odpověď.ovulacni testy můžou být negativní a přesto ovulace být může.bud si zajdi na krev na HCG jako samoplatce a nebo k doktorovi na hormonální profil

veronikav31
26. kvě 2020

@lenickamimi gynex už kontryhel obsahuje...není potřeba jej už dodávat tělu další, můžeš se jim předávkovat. Krom toho by se samotný kontryhel byl užívat jen 1dc-10dc,Duphaston cca od 16,17.dc. ani jeden z těchto věcí nezpůsobí pozitivní, negativní a hned zase pozitivní ovulační test

clo1
26. kvě 2020

@lenickamimi nebo opravdu blížící se přechod. Proto na nic nečekej a objednej se do Caru, dokud je ještě čas, ať pak nelituješ, že jsi promarnila tolik času snažením jen doma a už to pak nepůjde ani s doktory otěhotnět. To zvýšené LH několikrát v měsíci je fakt divné.

lenickamimi
autor
26. kvě 2020

@veronikav31 to vím neberu vše naráz kontryhel jsem pila od ledna jen do března pak už ne protože MS v dubnu už nepřišla Duphaston beru teď druhý měsíc po prvním balení MS přišla 4ty den byla normal 5 dní to bylo od 1.3 do 5.3 ale ovulace měla být až kolem 20 dne cyklu podle grafu měřím i teploty jenže MS další měsíc zase nepřišla takže podruhé Duphaston a teď ani po dobrani MS nikde tenhle měsíc jsem začala brát jen gynex to bylo druhý den po dobrani Duphastonu 27.4 brala jsem ho 3x5 kapek jen 3 týdny jinak žádné další přípravky nebo léky teď neberu je dost možné že právě gynex mohl teď ovulaci vyvolat proto teď budu čekat jestli MS dorazí sama nebo ne je mi divné ten ovu test se mýlit nemůže a jestli opravdu teď ovulace proběhla tak se se vším všudy protože jsem měla bolesti hlavy a v podbřišku už v neděli 🤷‍♀️

veronikav31
26. kvě 2020

@clo1 Car pomůže,ale už je za hranicí proplacení pojišťovnou,takže vše by si musela zaplatit z vlastní kapsy...pojišťovny to hradí do necelých 40 let,pak už je to na páru to placení,pojišťovna nezaplatí ani korunu...

lenickamimi
autor
26. kvě 2020

@veronikav31 pokud se to podaří tak jedině přirozeně žádné umělé oplodnění nechceme před 3 roky jsem potratila v práci jsem tahala těžké nářadí a to jsem vůbec neměla tušení že jsem v tom teď kdyby se podařilo tak si budu sakra dávat pozor

lenickamimi
autor
26. kvě 2020

@lenickamimi věřím že se to podaří znovu mám jen teď cyklus nějak divný a co jsem hodně se dočetla tak ovulace jde i bez menstruace a co je hlavní k otěhotnění (ovulace) a dostatečně narostla děložní sliznice takže i bez MS jde normálně otěhotnět

veronikav31
26. kvě 2020

@lenickamimi víš, upřímně,věk nezastavíš.ano,někomu se podaří otěhotnět i v 50 letech, ale není to díky přírodě, ale díky lékům a doktorům. chtě nechtě, ženské tělo stárne po 30 letech přirozeně,po 40 raketově. to,že jsi před 3 lety otěhotněla je fajn, ale od té doby asi nic...není to nic výjimečného, tělo stárnout nemusí, ale vajíčka stárnou a jsou málo kvalitní

lenickamimi
autor
26. kvě 2020

@veronikav31 však proto to říkám s tím se musí počítat proto když to nepůjde normálně tak nepůjde to ani s léky hormony nadelaji paseku i mladým holkám a bojují s tím dlouhé roky každopádně teď musím stejně čekat na MS a když nedorazí vlitnu na doktora a ať mi udělá znovu celkové vyšetření pak se uvidí co dál

loylii
26. kvě 2020

@lenickamimi když nemas MS tak znamená, ze mas nízkou sliznici a nemá co odkrvacet. A když je nízká, tak se ani mimís nemá kam zavrtat. Abys měla vysokou a výživnou pro dítě, musíš mít pravidelnou ovulaci a menstruaci.

lenickamimi
autor
26. kvě 2020

@loylii dobře a jak bys to řešila s čím podpořit nárůst sliznice kontryhelem nebo zase hormonama

marta_kovar
26. kvě 2020

@lenickamimi Zajít za lékařem a říct mu co se právě děje. Ty potřebuješ odmenstruovat aby jsi mohla začít další cyklus. Na sliznici ti nic víc nepomůže. Kašli na domácí alchymii a prostě to musíš řešit jinak.

loylii
26. kvě 2020

@lenickamimi byla jsem po SP a měla jsem stejný problém. Nebyla sliznice ani MS. Pila jsem tedy od 1.-15. dne cyklu Kontryhel. Pak jsem měla Duphaston 16.-25. den cyklu a 28.den přišla MS. Bez tehle dvou věci bych taky cekala asi jako ty, třeba 50 dni. Ale pokud na tebe nefunguje Duphaston, problém bude hlubší. Najdi si jiného lékaře. Ale stejne te hormony neminou, jestli o dítě opravdu stojís. On ti je musí dat, aby si zvratila přechod. Protože bez menstruace NIKDY neotehotnis. Tak už tady nepis a nezakladej nove diskuze. Hned si hledej jiného lékaře.

veronikav31
26. kvě 2020

@lenickamimi souhlasím s @loylii . Tvůj rozházeny cyklus může už defakto souviset s nástupem přechodu,tak to prostě je pokud o dítě stojíš tak to musíš řešit jinak než zbytečně plitvat penězi za drahé ovulační testy,bylinky a vitamíny. místo toho si raději užij romanticky víkend s chlapem.

kuttu
26. kvě 2020

Ten potrat vubec nemusel byt způsobený tahanim těžkých věcí...pokud by tehotenstvi bylo zdravé a v pořádku nejspis by dopadlo...vajicko bylo nekvalitni...opravdu se ti muze blizit přechod...a delat do zblbnuti ovu testy nejak nechapu...evidentně je někde nějaký problem

jarmarca
26. kvě 2020

Holky to je marny, jak se napise neco o prechodu, tak nezajem🙈

lenickamimi
autor
27. kvě 2020

Testy už zeslably nejsilnější byl opravdu v tu sobotu takže pravděpodobně to je ovulace vaše názory jsou jen dohady jistě že po čtyřicítce žena může pomalu jít do přechodu a ty hormony nejsou už takové jako u dvacítky ale může ještě využít ten čas co jí zbývá k tomu aby se pokusila o dítě a myslím si že na to má právo každá z nás 👍 vás tady je skoro tisíc a každá má nějaký problém proč se miminko nedaří ale nevzdává to a snaží se to řešit když to mimi opravdu chce a je na to duševně i psychicky připravena tak dřív nebo později se to podaří a ja tu víru v srdci mám přeji vám všem které se snaží ať už o první nebo o další ať se vám to co nejdřív podaří a ať jste s miminkem v pořádku děkuji všem co jste mi odpověděli jestli už pozitivně nebo negativně já si vážím každého názoru přeji hezký den ♥️

lenickamimi
autor
27. kvě 2020

Každopádně ten Duphaston jsem nasadila od včerejška doberu ho těch 10 dní a MS by měla přijít zase do těch 4 dní a pokud by nepřišla tak mám hned přijít zpět k doktorovi a on řekl že se rozjede důkladně vyšetření co a kde je problém tak doufám že MS už přijde ať nastartuje cyklus 🙏

lenickamimi
autor
27. kvě 2020

Minulý měsíc jsem nasadila asi špatně ještě před ovulaci proto možná MS nedorazila pravděpodobně jsem si blokla ovulaci 😣 proto jsem tento měsíc čekala až se ovulace potvrdi no a od včerejška ráno jsem začala brát Duphaston znovu tak teď by to mělo být v pořádku nebo ne