Ovulace. Jak ji nastartovat?

lenickamimi
12. kvě 2020

Děvčata prosím o radu dnes je to 14 den po dobrani Duphastonu čekám na MS a ta nikde jak by šlo přivolat MS bez dalších zásahů doktora děkuji pěkně za rady 🙏

lenickamimi
autor
12. kvě 2020

Mám ještě dotaz doktor mi napsal Duphaston protože se mi zpozdila MS ale po dobrani Duphastonu MS nedorazila vůbec a ještě mi napsal clomiphen od 5 dne cyklu ale ten jsem nemohla začít užívat protože se MS nedostavila clomiphen je na vyvolání ovulace že co myslíte kdybych začala brát ten clomiphen mohla bych tím ovulaci přivolat nebo by to nepomohlo 🤷‍♀️

uzivatelkapetra
12. kvě 2020

Určitě čekej na ms, nebo si zajdi ještě na injekci na vyvolání. Neber léky na ovulaci dokud nejsi po ms!

lenickamimi
autor
12. kvě 2020

@uzivatelkapetra aha ok tak děkuji no dnes tam doktor je až od půl 3 tak musím prvně zavolat a zeptat se jestli mě veme jen na tu injekci

lenickamimi
autor
12. kvě 2020

@uzivatelkapetra a myslíš že po té injekci by se už MS měla rozjet

kvetuska145
12. kvě 2020

@lenickamimi ja jsem brala duphaston myslim 3-4 mesice a kazdy mesic jsem mela ms jinak. Hlavne jsem potom zacala brat duphaston az po ovoluvaci a podarilo se mi otehotnet ale nedopadlo to. Protoze mam nepravidelnou ms, tak jsem to mela na upravu cyklu a na otehotneni. Ted jsrm od vanoc bez niceho a zkousime to bez leku. Pokud se do konce roku nepodari. Tak zase hormony. 😣

lenickamimi
autor
12. kvě 2020

@kvetuska145 to je už fakt na hlavu pořád se dopovat hormonama ale naděje umírá poslední přeji vám ať se to brzy podaří a vy se dočkáte miminka 🍀🍀

kvetuska145
12. kvě 2020

@lenickamimi jeste mi docela pomahlo pit kontryhel do 14 dne cyklu a ms prisla driv 😊 dekujeme moc. Rikam si, ze kdyz to vyslo jednou, vyjde to i po druhe😊

lenickamimi
autor
12. kvě 2020

Určitě to vyjde znovu a se zdárným koncem ♥️🍀no já jsem měla cyklus docela pravidelně 28 29 ale zřejmě neproběhla ovulace taky jsem začala pít ten kontryhel už od ledna a ještě beru femibion 1 ale teď Teda už 3 měsíc mám problém s MS nechce sama přijít no nevím nevím

lenickamimi
autor
12. kvě 2020

Děvčata jen ještě jedna otázka měla by MS znovu dorazit i bez vyvolávací injekce nebo není jiná možnost

kvetuska145
12. kvě 2020

@lenickamimi tak zkuste vsechno vysadit a treba se to srovna 😊

kvetuska145
12. kvě 2020

@lenickamimi bud cekat na ms a nebo jit na injekci no, ale po te injekci dorazi. 😊 taky jsem na par byla a vzdycky do tydne dorazila. Ja ted zkousim kapky gynex. Mela jsem minuly mesic 40 dni a ms nikde. Zacala jsem kapat a za dva dny dorazila. Potom jsem kapala do 21 dni a ted cekam jestli najdu // nebo mrcha dorazi 😊

kvetuska145
12. kvě 2020

@kvetuska145 a podle toho gynexu, si myslim ze ovulka byla poradna, protoze jsem mela pruhledny vytok. Ale nejsem si jista, protoze jsem 37 dc a boli me zada jako bych to mela dostat, tak uvidim no. S gynexem zkusim jeste jeden cyklus a pak uz se na vsechno vyprdnu. Uz me to docela leze na mozek vitaminy a bylinky. Mozna i proto se nedari. 🙃😣

terinka212
12. kvě 2020

@kvetuska145 taky sem brala Duphaston a nedaří se nám otěhotnět. Jen vím že Duphaston dělá planý poplach k začátku těhotenství a jejich příznaky.

lenickamimi
autor
15. kvě 2020

@terinka212 noo to asi ano já už 15 dní čekám na MS a ta nikde tak už náběhnu k tomu doktorovi na vyvolavacku ale gynex beru dál doufám že nějak pomůže to srovnat 😓

terinka212
15. kvě 2020

@lenickamimi to ano taky sem měla příznaky tehu a pak sem byla zklamaná

lenickamimi
autor
15. kvě 2020

@terinka212 ono ty hormony jsou děsný rádi dělají falešné příznaky ba i falešné duchy na tt ty jsem měla minulý cyklus skoro na všech tt 🙄

lenickamimi
autor
15. kvě 2020

@terinka212 cystu mi doktor žádnou nenašel akorát mi nechce naskočit sama MS musí vždy napsat Duphaston první cyklus do 4 dnů MS dorazila a tento měsíc už je to 15 dní po dobrani Duphastonu a furt nic

terinka212
15. kvě 2020

@lenickamimi a nejsou to rozhozené hormony?

kvetuska145
15. kvě 2020

@lenickamimi Ja po duphastonu jednou cekala i mesic. To jsou proste rozahazene hormony. A berete ho od 16dc do 25dc?

lenickamimi
autor
15. kvě 2020

@kvetuska145 ne kvůli tomu že mi nedorazila MS tak doktor to předepsal na vyvolání MS tak mi řekl ať začnu brát hned

lenickamimi
autor
15. kvě 2020

@terinka212 určitě to bude tím kontryhelem protože dřív jsem MS normálně dostala zhruba po těch 28 nebo 30 dnech a teď už vůbec

terinka212
15. kvě 2020

@lenickamimi i to je možný. Teď jsou všelijaké věci na otěhotnění. Ja už sem se vzdala

kvetuska145
15. kvě 2020

@lenickamimi a nemuze to byt tim gynexem? Nekomu prej cyklus prodluzuje

lenickamimi
autor
15. kvě 2020

@kvetuska145 gynex jsem začala brát teprve teď tento měsíc to už jsem měla 2 měsíce s tou ms

lenickamimi
autor
15. kvě 2020

@kvetuska145 spíš si myslím že to bude tím kontryhelem

kvetuska145
15. kvě 2020

@lenickamimi taky jsem ho mela ted jeden cyklus, a cekam na ms. Uz jsem 40 dc a mrcha nikde. Ja to sice mela delsi i pred nim, takze nevim jestli je to tim, tak ten kontryhel uz nepijte. Neco jsem cetla, ze nektere maminky radily piti kontryhele a maliniku, tak vyzkousejte treba malinik. Na kazdeho to funguje jinak no, ja sama nevim co funguje na me, ale kdyz jsem brala nosifol, tak mne to docela cyklus zkratilo.