Vidíte něco na testu?

bublee
4. led 2021

Ahojda. Omlouvám se že zakládám novou diskuzi. Ale chci znát názor jestli je něco vidět.... Dnes jsem měla dostat po dobrani duphastonu MS a nic tak jsem zkusila testnout. Je tam něco vidět? Test DrMax. 😊 Děkuji za odpovědi

jakreb
4. led 2021

@bublee Ano. Negatívny test.

te_reza
4. led 2021

Nic

juliemichal
4. led 2021

taky nic

lachtanice86
4. led 2021

Vidim negativní test

svorly
4. led 2021

Trochu světla by to chtělo, ale něco tam vidím 🙂

michaelarousova
4. led 2021

Taky neco vidim na te prvni fotce ale je to moc tmave☺️

bublee
autor
4. led 2021

@svorly lépe už asi nevyfotim 🙄

ema90
4. led 2021

Uplne snehobilo.

themuffin
4. led 2021

@bublee zkus testovat při nedostavení MS za pár dní znovu. Jinak po limitu už by se výsledek odečítat neměl 🙂

svorly
4. led 2021

@bublee tak tady už taky nic nevidím

alilali
4. led 2021

@svorly A co tam vidíte, negativní test?

tralalaniki
4. led 2021

@bublee ahoj, pre porovnanie som si dnes na teste našla toto

tralalaniki
4. led 2021

@bublee a celkom tomu nerozumiem, poslednú ms som mala 22.12, cca 5 dní, ďalšiu mám mať o 12 dní, príde mi to divné, nelogické, nemožné. 🤔🤷‍♀️

sebinka123
4. led 2021

@bublee vidím dusika, ať sílí 😉dejte vědět, držím pěsti ❤️🍀

tralalaniki
Autor odpověď smazal
Zobraz
bublee
autor
5. led 2021

@tralalaniki nebyla by jsi první ani poslední co má MS a je těhotná, nebo měla pozdějsi ovulaci než myslela. Zajdi si buď na gynekologii nebo na krev jako samoplatce a bude jasno hned. 🍀 Držím pěsti!

bublee
autor
5. led 2021

@sebinka123 děkuji moc. A dám vědět 🙏😊

pajasala
5. led 2021

@tralalaniki ahojky a MS byla normální?

tralalaniki
5. led 2021

@pajasala uplne normálna klasická ako vždy, v nicom nebola rozdielna. Proste 5 dní cca, s klasickými bolesťami. Žiadny rozdiel.

pajasala
5. led 2021

@tralalaniki tak to je zvláštní. Já ti totiž teď měla taky už 9 DPO přišla MS ale první den spíš hlen s nitkami krve, druhý den světla krev ale stačila mi jedna vložka a ani nebyla ještě na výměnu a třetí den jen světle spineni. Hlavně mě máte že vždy při MS klasické je vidět jak to ze ne s prominutím na WC teče a po utreni kousky sliznice. Teď vůbec nic. Ani mě nic nebolelo jako břicho a záda. Ale tt se bojím udělat.

tralalaniki
5. led 2021

@pajasala ach, tak ste netestovala? A je možné že by ste bola tehotná? Inak, vy plánujete bábätko?

pajasala
5. led 2021

@tralalaniki plánujeme snažíme se už od února. Netestovala bojím se

tralalaniki
5. led 2021

@pajasala budem vám veľmi veľmi držať palce, tak ešte chvíľku vydržte aby případný test ukázal už len silnú druhu čiarku, takú poriadku istotu 🥰🥰🥰, ja mam aj veľké bolesti krížov brucha a veľmi cítim úľavu keď si prikladám niečo teplé, ale to mi príde zvláštne žeby tehotenstvo takto bolelo? Keď väčšina žien ešte v tomto čase ani nezistí že čaká mimi.

pajasala
5. led 2021

@tralalaniki musela jste otěhotnět před MS. No kdybych nepočítala MS tak bych byla už 14 DPO. Ale myslím že tehu to nebude jen prostě slabá ms

tralalaniki
5. led 2021

@pajasala záleží od toho, či sa vám to stáva že mávate niekedy slabšiu niekedy silnejšiu menštruáciu, ja mam tak nějak rovnakú odkedy som ju dostala prvýkrát.. Ani mi nikdy nevynechala, takže keby som mala niečo inak, hneď spozorniem... Tiež ma napadlo, že ešte pred tou decembrovou ms, 🤔ale sa mi zdalo ze som ovulaciu vždy cítila tak nějak v polovici... Ach je to záhada... A mozno je to len chybný test? Môže sa to stať?

pajasala
5. led 2021

@tralalaniki stát se to může. Ale budeme doufat že to není vás případ. Určitě test zopakujte

tralalaniki
5. led 2021

@pajasala určitě ano, a vy čím skôr na berte odvahu a nech vám to dopadne krásne 🥰😘

pajasala
6. led 2021

@tralalaniki tt negativní

tralalaniki
6. led 2021

@pajasala tak to ma mrzí, dúfam, že vám to čím skôr vyjde ❤️moc držím palce 🤗🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru