Nechuť na kávu. Měla jste některá jako těhu příznak?

deliba
22. lis 2020

Měla jste některá příznak těhu, že vám ze dne den přestala chutnat káva? Už je to pár dnů, co se mi hnusí i vůně kávy, natož abych se jí napila. Byla jsem zvyklá pít dva šálky denně a vždy jsem se na ní velmi tešila...
Menstruaci jsem ale měla normalně, jen trochu slabší než obvykle.

nikoulinka
22. lis 2020

@deliba ahoj, já to tak měla u obou těhotenství. Denně jsem sfoukla i 5 šálků denně bez problémů. Pak mi vadila její vůně (cítila jsem i když jen někdo otevřel sáček). A když jsem se jednou napila, šlo to ven i s obědem 😅

luhana
22. lis 2020

@deliba ano kava mi taky prestala chutnat a z jeji vune se mi zvedal zaludek. Ale pokud jsi mela ms, tak nevim no..test sis nedelala?

deliba
autor
22. lis 2020

@luhana test jsem nedělala, protože mi to příjde dost nepravděpodobné, když ms proběhla

deliba
autor
22. lis 2020

@nikoulinka a ms se nedostavila?

nikoulinka
22. lis 2020

@deliba u prvního první dva měsíce lehké špinění. Vůbec mě ani nenapadlo, že by to mohlo být těhotenství. A u druhého tehu MS nedorazila vůbec no.

puhelin
22. lis 2020

Ano, taky jsem kafe najednou nemohla ani citit.

luhana
22. lis 2020

@deliba Moje kamaradka normalne menstruovala v prvnim trimestru tehotenstvi. Me to taky prijde neuveritelne..ale kazda jsme jina.

mdch91
22. lis 2020

Nevim, jestli jsem to mela jako priznak, ale v prvnim trimestru pro me bylo nepredstavitelne se kavy napit. Kazdopadne spolehlivejsi asi bude udelat si test.

ckei
22. lis 2020

@deliba jsem velký milovník kafe a velký kafař. Nicméně v obou těhotenstvích mi kafe od začátku nechutnalo a to až tak, že jsem ho fakt nepila.

amazonkajanik
22. lis 2020

@deliba takhle poznala moje mamka,že je v tom. Jak jí nejelo kafe a jen její vůně jí obracela žaludek,bylo jasno 😉 ale stopro je jen test,že jo

prostenika85
22. lis 2020

Já to tak měla a to jsem velký kofeinový závislák 😉

jjasmina
22. lis 2020

Ano kávu jsem nepila, teď na rodičovské je to zase záchrana

barmil
22. lis 2020

@deliba ano, mela jsem to tak a to jsem jela 5-6x espresso denně a pak najednou jsem se málem pozvracela jen z té vůně. A MS proběhla taky, ale uz jsem byla těhotná... U první jsem mela MS až do 4.mesíce, ted vynechala až ta, kdyz jsem byla v druhém měsíci.

izz76
22. lis 2020

Ano nechuť ke kávě byl jeden z prvních příznaků, ale to už jsem měla asi 14 dnů zmeskanou ms a pozitivní test.

adelafri
22. lis 2020

Kéž bych neměla chuť na kávu, první dva měsíce jsem se snazila ji nepit, ale ráno jsem nedávala :D potřebuju aspoň 2 denně ale hodně hidne slabé, dřív jsem si delala 2 plně lžičky, teď sotva jednu, ale je to mozny příznak tehu 🙂

luci_ela
22. lis 2020

U dcery mi káva také přestala chutnat. Teď čekám chlapečka a káva mi chutná stále stejně. Normálně ji i piju. Dvakrát denně, malé a dost slabé rozpustné s mlékem. Ale MS se mi u obou těhotenství nedostavila. Ale ta káva příznak být může, i když u tebe MS proběhla, další už přijít nemusí. Udělej si test a budeš vědět ☺️

adel
23. lis 2020

Také jsem měla u obou těhotenství,milovala jsem kávu,a při tehu sup káva mi nevoněla,a bylo po kávě 😂

lencamali
24. lis 2020

@deliba Já také 🤭 začalo mi to před dvěma dny, kdy jsem se ráno probudila a natahovalo mě z toho, když si přítel udělal kávu, včera jsem ještě k tomu měla ráno strašně hořkou chuť v puse. Zašla jsem si do lékárny pro TT a světe div se, včera na testu už krásná druhá čárka. A to jsem teprve 10 DPO a do MS zbývají 3 dny 🙈 Tak snad bude vše v pořádku.