Negativní těhotenský test a přesto třeba těhotná?

ruzicka06
13. kvě 2018

Ahoj. Jen by mě zajímala jedna věc. Stalo se někdy některé, že byste si dělala těhu testy, který vám ukazovaly negativní výsledek a přesto jste byla těhotná? Příp. o jaký druh těhu testu se jednalo. Díky!

zikisek
15. kvě 2018

@ruzicka06 cyklus mam běžně cca 28 dní...vždycky pravidelně, skoro na hodinu přesně i po vysazení HA, vždy bez problému a teď tohle..Taky si to nechám vyvolat,pokud tam nic nenajde,ale nemyslím..to by přeci test už ukázal a naposledy jsem testovala v sobotu a nic..bílo...je fakt, že jsem tu četla, že jsou maminky, kterým se to ukázalo až třeba po 14 dnech,ale jsem spíš smířená s tím,že se mi jen zbláznilo tělo a hormony :( Já jsem bez špinění, jen výtok.. třeba to ale bude to uhnizdění 🙂

girlplay01
15. kvě 2018

@ruzicka06 cca 7 dni po vynechání negativní těhotenský test. Přes 10 dni od vynechání slabý "duch" co byl vidět pod lupou a až po uplynutí doby hodnocení.. dle testu je slaba čárka považována taky za negativní no a je z toho holčička🙂 Mě nikdy nevyšel ani ovulační test..(ani duch se neobjevil) Dle něj nikdy žádná ovulace neproběhla. Vyzkoušeno na mamatestu i na testech od Pepina a DrMax

ruzicka06
autor
15. kvě 2018

@zikisek jsme na tom stejně, také jsme smířená s tím, že spíše dorazí MS později, že se tělo pobláznilo. Já právě to špinění moc nemám, je to opravdu jen slabounko, a třeba i jen 1x za den to spozoruju na wc... No testy nejsou vždy spolehlivé. Kámoška při prvním dítěti třeba dle testu (a že jich udělala i více značek) těhu nebyla, no a dr. ji pogratuloval k 2. měsíci těhu 🙂 A při dalších 2 dětech ji testy ukázal pozitivní výsledek jen asi o den později než měla dorazit MS. Musíme ale doufat, že se třeba mimi zadaří...🙂

ruzicka06
autor
15. kvě 2018

@girlplay01 No ovu testy nedělám, také mi to nikdy nic neukázalo. A jak míváš dlouhý cyklus?

girlplay01
15. kvě 2018

@ruzicka06 právě že docela kratkej 26 dni. Ona se během dne ta hladina hormonu v moči mění, takže je dobrý ten test dělat ráno pak v poledne a večer a třeba se něco zachytí. Já odpoledne a večer neměla nic. Jen ráno slaba čarka. A že by teda sílila se řict nedalo.

ruzicka06
autor
15. kvě 2018

@girlplay01 No bohužel testy nejsou 100%...uvidíme ještě, třeba se // ukážou!

zikisek
15. kvě 2018

@ruzicka06 když zase to doufání je zrádný...pak bulíme ve vaně nebo na schodech do sklepa a cpeme se čokoládou se šlehačkou a přijdeme si neschopné :D teda aspoň já to tak mam... takže radši ani nedoufám, počítám raději s tou horší variantou :( Ale třeba nás příjemně překvapí 🙂

antiope
15. kvě 2018

Všechny mé těhotenství jsem měla pozitivní test až tak 10. den po vynechané MS. Hcg mi prostě nabíhá pomaleji. Mimochodem to ovlivnilo i screeningy v 1. trimestru.

ruzicka06
autor
15. kvě 2018

@zikisek Ano, já to mám stejně. Také jsem spíše už pesimistická. A nebo ještě brečíš přímo v ordinaci u dr. jak já, kdy pak na Tebe ještě čučí v čekárně ostatní ženský, co tam jdou na kontrolu a Ty vidíš, jak už mají pěkný bříško...☹

ruzicka06
autor
15. kvě 2018

@antiope Jo je to možné, že někdy se těhu na testu zkrátka ukáže až později. Ach jo, my ženský to máme prostě všechno tak nějak složitý mám pocit ☹

zikisek
15. kvě 2018

@ruzicka06 přesně...my co se snažíme, tak všude těhulky,všude!!! aj moje šéfka je těhotná...břicha kam se podíváš

ruzicka06
autor
15. kvě 2018

@zikisek Ani mi nemluv, je to k pláči, když to vidím...☹ A to si vem, že lidi, co děti nechcou a nejsou schopný se o ně starat, jich maj plno ☹ Pak to končí v domovech, v horším případě někde pohozený..tak kde je nějaká spravedlnost! ?

zikisek
15. kvě 2018

@ruzicka06 ani nemluv, je mi z toho úplně špatně...Tak dokud to dají do babyboxu nebo k adopci, tak dobré, je o ně postaráno, ale ty co to pohodí ...ježiš

ruzicka06
autor
15. kvě 2018

@zikisek Je to šílený ☹ Co my, co toužíme po mimču, bychom za to daly, mít aspoň jednoho prcka doma...☹

leymea
15. kvě 2018

@ruzicka06 3 roky ☹ to me mrzi, musi to byt hrozny. A co zkusit CAR? To hned neznamena IVF.

ruzicka06
autor
15. kvě 2018

@leymea V CAR jsme byli už na spermiogramu (ten byl ok). Možná ho jen znovu udělat, dělal se před necelýma 2 rokama. A pak jsme byli v CAR na genetických testech teď v únoru po 2. zamlklým těhu..testy vše ale negativní. Vím, že některé se snaží třeba i déle, ale pro nás jsou i ty 3 roky šílený...☹ Uvažuju také v CAR o té inseminaci, to IUI a před tím možná o tom vyšetření imunologie.

leymea
15. kvě 2018

@ruzicka06 3 roky by byly sileny i pro me. Vubec se Ti nedivim. Hodne stesti! 🍀

ruzicka06
autor
15. kvě 2018

@leymea Díky moc! Ano, jsem z toho na prášky už...☹

aneven
15. kvě 2018

Holky, cítím s vámi. Taky vám teď připadá, že se s těhulema doslova "roztrhl pytel"? Nejvíc frustrující je, že holky, který v době, kdy já už začala o mimču uvažovat, neměly na dítě ještě ani pomyšlení, už mě předběhly...V mém okolí vlastně neznám nikoho, komu by se dlouhodobě nedařilo. Ženský vždycky začnou o tom, že vysadily prášky a dávají tomu tzv. "volný průběh" a každá je do půl roka v tom. Mám v okolí i případ, kdy se povedlo "na první šťouch" po vysazení prášků...Nebo mě rozesmála kámoška, která se mi smutně svěřovala, že jim "to nejde". V červenci. A já říkám: "Jak dlouho se snažíte, prosimtě?" Odpověď: "Od května". "To jako od letošního?" "Jo." (A mně v hlavě běželo jenom WTF? :D). No a co myslíte, v srpnu byla v tom. :D Ne že bych to komukoliv nepřála, tak záštiplná fakt nejsem...Ale když vidím třeba stejně starou kolegyni s bříškem, který se taky zadařilo na lusknutí prstu, tak je mi smutno a samozřejmě mě napadají trudnomyslný myšlenky typu "proč všichni jo a já zase ku*va ne!"...

ivanaprusova1988
15. kvě 2018

Ahoj holky prosím o radu či zkušenost, normálně mívám MS 30-32dni, nyní mám 10dni zpoždění, test velmi slabá až neviditelna čárka. Spíš tam není jak je. Sem tam mě pichne v podbřišku..uz mám dvě děti ale tohle se mi nikdy nestalo.jsem nafouknuta, tvrdší podbrisek, castejsi pocit hladu, a na WC i 2x do hodiny.mohu být i přesto těhotná? Na gyndu jdu až 28.5, děkuji za váš názor.

lachtanice86
15. kvě 2018

@ivanaprusova1988 a víš kdy byla ovulace? Čárka sílí nebo ne?

ivanaprusova1988
15. kvě 2018

@lachtanice86 ovu cca 17.4.jen tipuji, duch se mi ukázal včera, jen byla čárka spíš bílá než růžová.

ruzicka06
autor
15. kvě 2018

@aneven Jo je to nefér, že někdo má prcka na první šťouch a pomale ho ani nechce ☹ Z toho se mi chce vždycky brečet ☹

ruzicka06
autor
15. kvě 2018

@ivanaprusova1988 To chce znovu otestovat. Jestli jsi těhu, tak Ti čárka zesílí.

lachtanice86
15. kvě 2018

@ivanaprusova1988 tak za dva dny udělat test znovu

zikisek
16. kvě 2018

@ivanaprusova1988 tak další testík jak psaly holky 🙂

zikisek
17. kvě 2018

@ruzicka06 tak já jsem čistá :( bez váčku. Nechala jsem si píchnout vyvolávačku aspoň. držím palce,ať jsi úspěšnější

ruzicka06
autor
17. kvě 2018

@zikisek To mě mrzí ☹ No u mě dorazila nakonec MS už v úterý ☹

zikisek
17. kvě 2018

@ruzicka06 jee,to mě taky mrzí :( nebudu řikat příště, protože na tohole slovo jsem už alergická...

ruzicka06
autor
17. kvě 2018

@zikisek Jo také to slovo nesnáším! Musíme doufat...ale ono se to povede, MUSÍ se to povést a brzo! 🍀