Někdo 5. DPO? 🙂

miskatus
24. lis 2020

Ahojky holky, je tu někdo kdo je 5DPO cca a čeká na pozitivní test? Pojďme čekat spolu! 🙂

miskatus
autor
23. led 2021

Tak dneska takto, mě trochu přijde silnější a bohužel nemám stejný test protože mi druhy mamatest děti ohly. Měla bych být 10DPO, večer začínám 11 DPO... mě došlo ze ovulace začala totiž v úterý v 8 večer a pak byl hned sex, takže mám přelomový DPO večer, počítám to dobře?🤣

jade85
23. led 2021

@miskatus holka, ten rozhodně zesílil 😊 super ❤️

siima12
23. led 2021

@miskatus Krásně sílí nechceš vyzkoušet clearblue? 😁😊

miskatus
autor
23. led 2021

@siima12 no mám ho ale říkala jsem si ze zkusím až po termínu ms nebo proč teď?🙂

siima12
23. led 2021

@miskatus Myslím si že by ti už ukázal 1-2 týdny 😊 já měla taky takového ducha a udělala jsem clearblue a bylo to 🤗 kolik dní máš do MS?

miskatus
autor
23. led 2021

@siima12 chodí 14 dni po ovu takže úterý/ středa.. cca? Minule přišla v neděli... ale s ni zítra nepočítám 😀

hellblau13
23. led 2021

@miskatus sílí krásně 👏👏👏. Už je to jasné 💕. Clearblue bych si nechala až týden po ms, až ukáže 3+.

siima12
23. led 2021

@miskatus Každopádně test ti krásně sílí🤗 já si pohlídala ovulaci když byl test pozitivní řekla jsem manželovi teď nebo nikdy 🤣🤣 a ono to vyšlo 🤰😀

adelaa1234
23. led 2021

@martinie88 no jéje 😀😀 na to je lepší asi až ten druhy screening no😅 , i když, úplně 100%ní to stejně bude, až se miminko narodí 😀😍

martinie88
23. led 2021

@miskatus Ten sili krasne😍

hajglish
23. led 2021

@miskatus Noo paaani sili krasne 😍😍

miskatus
autor
23. led 2021

Holky jste zlate, včera večer jsem měla teda silene bolesti což neznám a celkove je tohle jiné než když byla revize, tady cítím ze se něco děje konečně, včetně příznaků... Tak snad to bude dobre🙏 Po zaschnutí je tam ten rozdíl vidět krasne🙂 musím sehnat mamatesty, nevíte která lékárna je má? Vím ze Benu i max mají asi jen svoje značky co?

miskatus
autor
23. led 2021

@siima12 já mu ten den zase řekla: víš jak dlouho jsme neměli sex na našem křesle?🤣

adelaa1234
23. led 2021

@miskatus krásně zesílil 😍 mám radost👏🤩

adelaa1234
23. led 2021

@miskatus já kupovala mamatest v tescu a ta lékárna se jmenuje IPC 😊

hajglish
23. led 2021

@miskatus Jak te vidim tak v pondeli taky zkus test,nevydrzim az do stredy 😆😆😆Ja vcera vecer lezela v posteli a opet jsem mela silne pichani na prave strane

miskatus
autor
23. led 2021

@adelaa1234 a já♥️ Včera večer jsem měla takové bolesti ze jsem si byla jistá ze do rána bude červená ale... asi se zavrtava🙂 co ty? Mas pocit na holcicku nebo kloucka u sebe?🙂

miskatus
autor
23. led 2021

@hajglish tak to už jsi holcicko ale jasná jak mas pichani na jedné straně 😀

jade85
23. led 2021

@siima12
@miskatus holky, trochu vám závidím, že víte, který den jste počali...Já fakt netuším, jsem zvědavá, jak bude mimi velký na ultrazvuku. Pokud bude +- odpovídat podle ms, tak to by to mohlo bejt na Štědřej večer, což by byla sranda 🙂 a pokud cca o týden mladší, tak na silvestra 😊

miskatus
autor
23. led 2021

@jade85 jako oba varianty budou super ne?🙂 Kdy jdeš na ultrazvuk?

miskatus
autor
23. led 2021

Holky po revizi, za jak dlouho jste to oznámily chlapovi? Po prvním ultrazvuku?

hellblau13
23. led 2021

@miskatus já mu to oznámila po druhém testu, kdy už byla vidět čárka. Nikdo dalsi z rodiny to zatím neví. Kdyby to nevyšlo, tak to vědět nemusí a také se chci ubránit každodenním otázkám, jak mi je.

martinie88
23. led 2021

@miskatus Manzelovi 2 den, udelala jsem si CB a bylo tam 1+2 tak ho dostal na Stedry den💗

hajglish
23. led 2021

@miskatus pochybuji,mela jsem to i minuly mesic,jen tedy ted je to takovy vic,ale podbrisek me zatim nijak neboli.Nic uvidime,ale myslim si,ze zase nic.

siima12
23. led 2021

@jade85 Jo jsem ráda že jsem si to hlídala a přesně jsem věděla kdy byla ovulace ☺️

siima12
23. led 2021

@miskatus 🤣🤣🤣

miskatus
autor
23. led 2021

@hellblau13 přesně... tak to neřeknu asi do porodu 🤣 já bych u chlapa rada vydržela do toho ultrazvuku ale tomu nevěřím 😀

jade85
23. led 2021

@miskatus jo, ale taky to mohlo být kdykoliv mezi tím 🙂 podle mě podle velikosti na utz je to stejně vždycky jen odhad, může se seknout o několik dní určitě, takže na stopro už se to nedozvím 🙂

jade85
23. led 2021

@miskatus jo a na utz jdu 3.2., kdy bych podle ms měla být 8+0 😊

jade85
23. led 2021

@miskatus já první těhotenství tajila až do první kontroly. A skončilo po prvním screeningu. Každý další jsem mu oznámila úplně normálně hned s prvním pozitivním testem. Podle mě je lepší, sdílet to hned od začátku. On to ten můj na mě stejně vždycky pozná... 😊