Nepravidelný cyklus. Jak si přivolat MS?

paja285
9. únor 2020

Zdravim, od vysazeni HA mam docela nepravidelny cyklus. Prvnich par mesicu bylo OK, pak se protahovaly, posledni 3 byly cca 40-42 dni, coz uz i to je hodne, ale dobry dokud chodi.

Dnesk uz jsem ale 69DC, coz je teda sileny uz ☹ k doktorovi se nedostanu nejsem v CR, a tady gynekologie jako takova neni.
Jak si pomoct? A tu mrchu konecne privolat, az muzeme pokracovat ve snazeni.., zacla jsem pit caj z maliniku, piju uz tyden 2x denne a nic sem tam me teda zaboli podbrisko ze uz se zaraduju ze neco bude ale nikdy nic.

Ted jsem si objednala gynex, cetla jsem samou chvalu - muzu ho zacit brat proste jen tak jo? Nemusi se to brat v urcitou fazi cyklu? Pomohl vam ke srovnani?

Nejake jine tipy, prosim?

gbp
9. únor 2020

@paja285 se mnou treba gynex ani nehnul. pomohl mi caj z kontryhelu. 3xdenne od zacatku ms do ovulace. po vysazeni HA jsem nemela pul roku menstruaci vubec a tim cajem jsem to rozpila. ale na kazdeho funguje neco jineho. jeste doporucuju neco v cem je inositol. ja sem mela inofolic. trvalo nam to dost dlouho, ale po infolicu byl za 3 mesice uspech 😊 tak drzim palce!

paja285
autor
9. únor 2020

@gbp Ja mam doma vsechno no, Caj z kontryhele, malinik, infolic, listovku, ale prave to nechci prekombinovat... :( ted mam jen ten malinik a pockam si na ten gynex a zkusim ten no. V tom je mam pocit prave i kontryhel, takze ho nechci brat i zvlast..

gbp
9. únor 2020

@paja285 ja sem v dobe, kdy se to povedlo cvicila hormonalni jogu, pila caj kontryhel+malinik, brala inofolic a tehotenske vitaminy. vse zaraz mi schvalila i gynekolozka 👍

amazonkajanik
9. únor 2020

Ještě bych zkusila jalovec lucni. Obsahuje přírodní estrogen,dává se ženám po odstranění vaječníků,nebo na utlumení menopauzy

hanula311
10. únor 2020

Zkuste červené víno 😉,to mi pomohlo.