Nevolnost po ovulaci

atomovekotatko
19. zář 2017

Ahoj holky
Vim, ze to je asi blbost,ale i tak se zkusim zeptat,treba ma nekdo stejnou zkusenost.
Jsem dnes 2 DPO. Skoro cely den mi je na zvraceni. Nesnedla jsem nic spatnyho,takze mi nema byt po cem.
Je to vubec mozny, nebo na me neco leze?
Vim, ze je to brzo, ale...

beetlejuice1666
19. zář 2017

@atomovekotatko bezva nick 😉))
Neco na tebe asi leze. Protoze na jakekoliv projevy pripadneho tehotenstvi je opravdu brzy. Mne zacalo byt spatne v sestem tydnu a ted to nabira fest grady. Ale do te doby nic. Muzes byt vyjimka, ale spis se priklanim k nejake drobne virozce.

babanci
20. zář 2017

Tak to může být individuální. Já třeba poznala stoprocentně, že jsem těhotná už za 5 dnů. Ráno jsem vstala, ucítila kávu, co si někdo v rodině dělal a navalilo se mi. Celý den mi bylo špatně. Všichni si ze mě utahovali, že to přeci nemůžu vědět, když jsem plašila, že jsem v tom. Těhotenství jsem neplánovala. I doktorka tvrdila, že je to blbost a co myslíš, byla jsem v tom. A vyšlo to skoro na den. Výsledek? Johanka, v dubnu jí bude 22 let.

atomovekotatko
autor
20. zář 2017

@babanci bude to znit divne, ale ja mam uplne stejny pocit. Tusim to ze jsem tehotna.

dendasubaristka
20. zář 2017

Bud na tebe neco leze nebo sis to vsugerovala 🙂 ja se po roce snazeni o prcka nedivim nicemu 🙂 mela jsem to uz nekolikrat a nic mi nebylo

atomovekotatko
autor
20. zář 2017

@dendasubaristka vsugerovane to nemam. Mam za sebou uz jedno tehotenstvi a mela jsem uplne stejne pocity jako ted

dendasubaristka
20. zář 2017

@atomovekotatko a hlavne většina priznaku je az po vynechani ms. Treba minuli mesic mela jsem nevolnosti,bolely me prsa,podbrisek no vsechno uz sem si říkala ze jsem v tom jinak to proste neni a mrcha prisla 🙂

dendasubaristka
20. zář 2017

@atomovekotatko no vsak uvidíš,ale taky sem si rikala nemyslim na to,nevsugerovavam si nic a stejne 🙂

atomovekotatko
autor
20. zář 2017

@dendasubaristka no tak uvidime 😉

babanci
20. zář 2017

@atomovekotatko To jsem právě taky měla. Já ale těhotná být nechtěla. Myslela jsem si, že třetí dítě je moc. 🙂 Že to nezvládneme. A zvládli.

vendelinka08
20. zář 2017

@atomovekotatko muzes byt v tom....take jsem to na sobe poznala. Dokonce presne vim..kdy probehla nidace. Kazdy jsme individualni...a verim ze jsou takove zeny...ktere mohou vice vnimat. U me to vubec nebylo stejne jako pred ms. Jako podbrisek a prsa. Ano prsa zacala bolet...ale kdyz jsem jednu noc citila jak jsem nadrzena...asi jak jsem mela prokrvenou delohu..tak to uz jsem vedela ktera bije a druhy den me pozitivni test neprekvapil. Tak drzim palce aby sesty smysl nezklamal.