Tt 7dpo. Co myslíte?

paumerka
3. kvě 2020

Ahojte prosím jsem 7 dpo a včera jsem zkusila test viz foto vidíte tam něco?vim možná je brzy ale testuji brzy kdyby náhodou pac se už nechranime 3 roky a pořád nic.tyhle otázky jsou tady denně to se omlouvam nemám kdo by mě vyslechl.dnes asi také zkusím pac prsa mě brni a bolí.co myslíte?neukamenuj te mne možná je brzy.dekuji

jaja01k
3. kvě 2020

@paumerka Test je negativní, ale to nemusí nic znamenat, opravdu je ještě brzy. Držím palce, ať se na příštím čárka objeví 🙂

plamenak11
3. kvě 2020

@paumerka ja hoodne slabou carku vidim 🙂

tasimia
3. kvě 2020

@paumerka jo máš pravdu je brzy 🙂. Ale mám dojem, že na první fotce vidím úplně slabounkou čárku, ale musím hodně mžourat. Na druhém to vypadá jako ryska. Držím palce 🙂)❤️

tasimia
3. kvě 2020

@paumerka - teda na druhé fotce ;). Počítám s tím, že je to jeden a ten samý test.

paumerka
autor
3. kvě 2020

@tasimia ano je to ten samý test jen jsem ho tozebrala. Děkuji plamenak také právě vidím ale zda se mi že je to hodně brzy a při me smůle to nic zase nebude

balogis
3. kvě 2020

No tento test mi ukázal ducha i když sem těhotná nebyla,ale opravdu je brzy,zkus cca 10 DPO obyčejný papírový test např Dr max či mamatest,držím palce.
Jinak zatím na tvém testu nic nevidím 😳

tasimia
3. kvě 2020

@paumerka proto se nedoporučuje testovat před MS, aby to nebylo biochemické. A jinak takhle neuvažuj, buď pozitivní. Držím palce 🙂)

jjasmina
3. kvě 2020

@balogis i mě, za mě nespoléhat na tenhle test, shit

paumerka
autor
3. kvě 2020

@jjasmina no je pravda že minulý měsíc jsem měla takový test viz foto v den ms ale pak MS přišla takže asi zkusím jiný test

balogis
3. kvě 2020

@paumerka no tady už bych řekla,že to těhotenství bylo a skončilo jako biochemické

plamenak11
3. kvě 2020

@paumerka a vis stoprocentne ze si 7dpo? ja mela slaby carky uz 9dpo vzdy 🙂

paumerka
autor
3. kvě 2020

Ale jiný test pozitivní nebyl měla jsme jen tenhle.

jjasmina
3. kvě 2020

@paumerka jj tenhle jsem měla pozitivní a těhu jsem nebyla, na krvi hcg nula. Pak už jsem kupovala jen Mamatest, popř digi

tasimia
Autor odpověď smazal
Zobraz
paumerka
autor
3. kvě 2020

@plamenak11 ovu byla 26.4.viz foto

jjasmina
3. kvě 2020

@tasimia Předpokládám, že to nebylo pro mě 🙂

tasimia
3. kvě 2020

@jjasmina ne omlouvám se 🙂.

tasimia
3. kvě 2020

@paumerka Hele od věci, ale to že ho máš pozitivní nemusí znamenat, že v ten den probehla ovulka - většinou se dostaví do 24h nebo dříve takže dneska ani nemusíš být 7DPO. Zkus s tím testováním počkat.

paumerka
autor
3. kvě 2020

@tasimia no jo no ale tak každý to má jinak já u prvního měla ovu a hned pak jsem zjistila tehu takže asi tak nějaké zkušenosti mám ale testovala jsem 3 dny před ms

tasimia
3. kvě 2020

@paumerka hned pak si tehu zajistit nemohla, vajíčko putuje a až se uhnízdí tak začneš vylučovat hormon Hcg. Takže opravdu hned to nešlo, chápu že chceš miminko, ale netlač na pilu, teď tam máš úplně slabounkého ducha, tak zkus později a obyčejný papírový.

plamenak11
3. kvě 2020

@paumerka pozitivni ovu test ale neznamena ze je ovulace tentyz den, muze byt snad az do 2 dnu od pozitivniho testu, takze 7dpo byt nemusis a muzes byt i min, to by mi prislo ze je zas brzo na to aby tam byla slabounka carka, ale kdo vi, pockej par dni a zkus obycejny papirkovy a pak od stejny znacky zase po dvou dnech 🙂 mne dobre vychazely mamatesty nebo od clearblue jakykoliv test, ten mi ukazal i 5 dnu pred ms, drzim palce ❤️

balogis
3. kvě 2020

Já měla cca čtyři dni před Ms toto s to bylo cca deset dní po ovulaci a byl to test sluníčko což je ten samý jako mamatest

jjasmina
3. kvě 2020

@balogis Měla jsem to stejně

lilian2111
3. kvě 2020

@paumerka tenhle test dělá falešnou pozitivitu, s dost výraznými čárkami. Bohužel 😕 kup jinou značku 😊

krupka3
3. kvě 2020

Vidim tam dusika, na 7dpo tak akorat. Moc drzim pesti at sili!

krupka3
3. kvě 2020

@balogis slunicko neni totez jako mamatest - ten je spolehlivy. Slunicko casto dela falesne duchy.

tasimia
3. kvě 2020

@krupka3 mamatest je za mě naprosto nespolehlivý.

krupka3
3. kvě 2020

@tasimia Tak to jsi asi jedina na celem MK, jinak se tu denodenne doporucuje jako nejspolehlivejsi test.

tasimia
3. kvě 2020

@krupka3 každý má jinou zkušenost. Já byla v druhém měsíci a byl sněhobílý. Takže asi tak 🙂. Sto lidí, sto chutí. Já na mamatest četla i negativní názory. Ale každý vidí jen to co chce, že?

jjasmina
3. kvě 2020

@krupka3 já třeba vždy používala Mamatest, u mě to sedělo

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru