• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nezkrotná touha po miminku

7. března 2012 
@riana12 a ty co tu v takej teme? :confused: :grinning:
26. dub 2011 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 18 a pol. Ja viem, je to málo, no ja s tým nedokážem nič robiť :pensive: Túžba je silnejšia ako ja :sweat_smile: :grinning:
26. dub 2011 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanockamt a preco nie? :sweat_smile: a vari nepamatas z davnejsia? :confused: :sweat_smile:

@mon777 preco by bolo malo? nemyslim si, ze by to bolo malo... :wink:
26. dub 2011 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 neviem. Veľa ľudí mi vykrikuje, že som ešte decko, tak čo chcem...ale ja si aj tak myslím svoje :slight_smile: A ja to proste ovládať neviem. A aj priateľ chce mimino (dokonca ich chceme až 4!!), len čakáme, kým zmaturujem a kým budeme spolu bývať :dizzy_face:
26. dub 2011 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 hlavne, ze na to tuzenie nie si sama, ale je tomu aj priatel nakloneny... a neboj, to ostatne pride :wink:

ja sa obcas v duchu smejem napr. na mojich kolegoch... su to vsetko starsie rocniky... jeden den to "vykrikuje", ze co ja ako "decko" chcem, ale na dalsi den ma uz velmi radi podozrievaju z tehotenstva, svadby a pod... no vyber si :grinning:
26. dub 2011 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 no pekne :grinning: To sú mi kolegovia :grinning: Hej, mám šťastie, že na to nie som sama :slight_smile: Podľa mňa je to dôležitejšie ako vek...to, že to chceme obaja :slight_smile:
26. dub 2011 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 tak, tak... to nie je o veku... ale o tom, ze to chcu ti, ktorych sa to tyka...
26. dub 2011 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 to si pekne povedala :slight_smile: Čo mne tak najviac psychicky v tomto ubližuje je to, že ma vlastní rodičia kvôli tomu odcudzujú :pensive: Stále mi hovoria, že decko v takom mladom veku ničí život, že im nemám prísť rumázgať pod okná, že ako som dopadla... Bolí to :pensive:
26. dub 2011 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 Je tazke nemat podporu od rodicov :unamused: ako moja mama tiez nebola dvakrat nadsena ze som tehotna, ale preto ze sa bala ze neskoncim vysku... no dlho to netrvalo, a pochopila ze ju dokoncim aj s babom, a kedze sama mala problem otehotniet a druhy krat sa to uz ani nepodarilo, som jedinacik, tak to aj pochopila a bola rada :slight_smile:
ono ta teraz asi nechapu, ale v zasade to podla mna nemyslia zle, a verim tomu ze keby si naozaj tehotna bola, ze by boli nakoniec s babatka nadseni a mali ho radi a neotocili by sa to chrbtom.. :wink:
Ale to teda len tipujem, zese ich nepoznam...... :unamused:
26. dub 2011 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg no veď to, že ich nepoznáš. Niekedy si myslím, že sú šialení! :pensive:
26. dub 2011 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 Tak to ma mrzi :unamused:
Co uz my rodicia sme uz raz taki :grinning: :grinning: :grinning:
Ako niektore veci ktore som predtym nechapala na nasich uz chapem odkedy som aj ja matka, a niektore zarucene viem ze budem robit inak :wink:
26. dub 2011 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg No akože to mi je jasné, ale oni sa v niektorých veciach správajú ako deti a mne hovoria, že som decko :angry: Ale to je jasné, že keď sa stane človek rodičom, tak na veľa vecí zmení názor :wink:
26. dub 2011 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 Jj tak nejak to bude :wink:
26. dub 2011 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg Ale aj tak sa toho neviem dočkať :grinning: A možno si pomyslíš, že som fakt šibnutá, no ja sa teším aj na to, ako mi drobrec nebude chcieť spať a stále sa bude budiť :grinning: :grinning: Viem...budem mať určite nervy, ale to budú také nervy z lásky k nemu :grinning: :grinning: ..ja viem...som cvok :sweat_smile:
26. dub 2011 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dreana
@kukucg
toto je môj nový objav...strašná paráda!! :dizzy_face: :dizzy_face: Čo vy naň? :slight_smile:
26. dub 2011 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 Co to je zac?? :slight_smile: pekny je to ano.... :wink: ale nema pevne koliesko??? :grinning: to vies ja tie pevne nemusim :slight_smile:
26. dub 2011 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg ABC Design Terra. Áno, má ho pevné :rolling_eyes: Ale to je ťažko nájsť fenomén a genialitu, ktorá by ti vyhovovala vo všetkých smeroch :slight_smile:
26. dub 2011 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 no ten kocik resp. taky typ sa mi nepaci... :sweat_smile: ja mam rada klasiku a nech sa da s nim riadne hojdat :grinning: teda nie dusu vytriast z drobca, ale aby som ho mohla pekne ucicikat bez vaz vacsej namahy... nech to ma dake slusne pruzinky...
26. dub 2011 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 no veď jasne. Ale jedna baba na FB zháňala niečo tohoto typu a ja som ho čírou náhodou našla, tak som sa aj vám chcela pochváliť :grinning: A ona má už väčšejšieho chlapca, takže čičíkať nemusí :grinning: U mňa aj tak boduje Bambi OZON A3, čo som aj sem dala :slight_smile:

Inak baby, čo sme sa bavili o parametroch, tak tento sa mi zdá fakt ideál. Akurát sa mi podarilo nájsť toto:
http://www.meblik-nabytek.cz/files/detsky_kocarek_ozon.pdf
26. dub 2011 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 Asi žiadna mamina, alebo tá, čo ňou túži byť si o tebe nemyslí, že si cvok. :wink: Ja som sa hrozne bála, že žabku v noci nebudem počuť :astonished:, ale tým dňom, kedy sa narodila, mi príroda preprogramovala tvrdosť spánku a ja som bola okamžite hore, len čo trošičku mrnkla. :grinning: A je tak doteraz, aj keď už je veliká a má vlastnú izbu. Tiež som sa tešila aj z nočného vstávania, pretože keď som si ju vzala do náručia, hneď nám bolo obom lepšie... :slight_smile:
26. dub 2011 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 no ani ten bambi pre mna nie :sweat_smile:
26. dub 2011 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzikboc zlatá si :slight_smile: Ale ja si občas fakt myslím, že som šibnutá :slight_smile: Minule sme boli s priateľom v meste na pivko a vonku pred reštikou, či krčmou, či ako to nazvať bola mamička s dvojičkami (chlapček a dievčatko) a to dievčatko sa na mne tak zlato smialo :dizzy_face: A priateľ furt do mňa, že už tam nekukaj na ňu toľko :grinning: :grinning: A za ten tvrdý spánok...to ja sa toho strašne bojím, lebo jediné, čo mňa zobudí je, keď ma priateľ posadí :grinning: :grinning: Žiadny zvuk (okrem budíka, lebo na ten som už zvyknutá) :sweat_smile:
26. dub 2011 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 čo už s tebou. Si ťažký oriešok :grinning: :grinning:
26. dub 2011 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 Ja som bola taká istá, mňa v noci nezobudilo vôbec nič, preto som sa tak bála. Mažel ma ukľudňoval, že "neboj, jeden z nás ju určite bude počuť" a nakoniec som bola vždy hore skôr, ako sa malá vôbec prebrala :grinning: .A to som bola okamžite úplne prebudená, nie také to na jedno oko :grinning: Myslím, že to je naprogramované v každej maminke :slight_smile:
To s priateľom si neni sama... Aj keď sme sa s drahým dohodli, že momentálne na druhé bábo nemáme podmienky (hlavne a v našom prípade jedine finančné), nakúkam aj ja do každého kočíka a na každú tehuľku tak, že ma musí niekedy štuchnúť... :grinning:
26. dub 2011 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzikboc :grinning: :grinning: :grinning: YES!! Nie som sama :grinning: :grinning: Vieš čoho sa ešte bojím?? Je kopa prípadov, čo sa na mimi tešili strašne a po pôrode ich nechceli ani vidieť...proste im preplo :frowning2:
26. dub 2011 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inak, keď ste sa bavili o farbách na kočík, ja som rozhodnutá si ho kúpiť, až keď nám povedia, čo to bude... :slight_smile: Môj favorit má totiž tak krásne farebné kombinácie, čisto pre dievčatko a chlapčeka, že by mi bolo ľúto vyberať neutrálnu farbu :grinning: Aj keď sa môže stať, že sa nám potom nebude chcieť mimi ukázať... :grinning: :grinning:
26. dub 2011 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 Neviem, myslím, že ak sa mama teší na mimi už pred pôrodom, tak jeho odmietanie potom je len chemická nerovnováha v mozgu (popôrodná depresia) a tá sa dá s lekárskou a rodinnou pomocou prekonať. Ja, keď na mňa prišla depka (som sama doma, nestíham pri malej upratať a navariť, atď), tak som si malú pritúlila k sebe, alebo sme išli pozrieť tatinka do práce a bolo po nej... :slight_smile: Ak túžiš po dieťatku a jeho počatie je plánované (niekedy ani nemusí byť, viď ja :grinning: :grinning: :grinning: ), tak si neviem predstaviť, že by si ho potom bezdôvodne odmietala...
26. dub 2011 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzikboc tie farby sú krááásne!!! :slight_smile: A tak ja neviem. Občas ma chytí taká nálada, že sa bojím a zároveň teším a čo ja viem...no otras so mnou :sweat_smile: :sweat_smile:
26. dub 2011 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 no co uz... ja som za klasicke veci :sweat_smile: a na taketo "modne vychytavky" si ja len tak lahko nezvyknem...
26. dub 2011 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 akože ja som tiež skorej za klasiku, no ten mi padol do oka :slight_smile: Mne sa bohovsky ľúbia hlboké.
26. dub 2011 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek