• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nezkrotná touha po miminku

7. března 2012 
Baby, musím už dnes bežať, tak sa majte a pekný večer... :grinning: :grinning: :grinning:
26. dub 2011 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzikboc no veď to, že je to ťažké. Faninka bola môj život, moje slniečko, no dá sa to...keď na to nemyslím. Občas jej zapálim sviečočku pri rámiku s fotkou a pozerám, ako horí. Vtedy to vyzerá, ako keby jej očká na mňa žmurkali :slight_smile: , aj keď viem, že to tak nie je :pensive:
Akože ja ich chápem, že mi chcú dobre, no sestre ledva platia školu a keď som im povedala, že ja si svoju urobím, keď na ňu budem mať a keď sa na ňu budem cítiť, tak na mňa hučali. Skoro som ich poslala do pipiny, no ovládla som sa. Potom som sa do mobilu vysťažovala zlatinu môjmu a bolo zasa dobre :slight_smile:
@katrenka111 a hej, som tvrdohlavá :slight_smile: dokonale si to vystihla :grinning: Ale myslím, že na tom nie je nič zlé :slight_smile:
26. dub 2011 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzikboc maj sááá :wink: Pekný dník :wink:
26. dub 2011 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 ten babmbi ozon je asi najlepsi s tych co sa ti pacia :wink:
26. dub 2011 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg Ja viem, ja viem a si ho milujem :grinning: :grinning:
26. dub 2011 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Babyyyyy bolo sme so simim u lekarky a ma byt doma do konca buduceho tyzdna :confounded: :confounded: :confounded: :frowning2:
To je hroza :unamused:
26. dub 2011 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg a čo mu vlastne je? Kašle, či?
26. dub 2011 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ma sople a kasel, ale inak nic hrozne, dostal len kvapky do nosa a sirup na kasel, ziadne atb alebo tak, len lekarka vravela ze v skolke by hned mohol zase nieco chytit tak ze sa ma doma zregenerovat aspon do toho konca buduceho tyzdna :unamused:
26. dub 2011 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg tak máš doma maróda a môžeš sa hrať na sestričku a nosiť mu čajík :grinning:
26. dub 2011 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky, proboha vy jste se rozepsaly :D Jdu dočítat :D

@mon777 Díky, ja mam totiž uplně stejný pocit a jsem rada že v tom magoření nejsem sama :slight_smile: Jinak plán vypadá dobře a tedka ti je 18? takže mičmo planujes za 3 roky?a už jsi zasnoubena? nebo se chystate?a co na plan přítel? :slight_smile:

26. dub 2011 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 Jasneeee ved keby lezal tak by som mu nosila, lenze moje dieta neprikova k posteli ziadna choroba a beha tu jak raketa :angry:
26. dub 2011 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 Ahojky :slight_smile:)

26. dub 2011 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky vy my tedadavate, tak jsem to nějak prolítla, letem světem :slight_smile:
a mam pocit že tu jsem jedina češka :D

Jinak holky, jdu do sebe a do hubnutí, tak mi držte palce, chtěla bych mít do mimča alespon o 25 kg méně, tak snad to vyjde, ale s tou mojí vuli je to těžké...

Jinak pořad uvažjuju nad těma otačecíma předníma kolečkama, nebudou se po čase zasekavat? a dostavat se do nich víc kamínky? víte, jako to je třeba u nakupních košíku :slight_smile:) Co vy na to?
26. dub 2011 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg To mě teda moc mrzí :( Tak at to nejak zvladnete :slight_smile:
26. dub 2011 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dreana ahoooj :wink:
26. dub 2011 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dreana čo na môj "plán"? Teší sa, iné mu neostáva :grinning: :grinning: Hej, hej 18 mám a keby bolo na mne, rodím dneska :grinning: Zasnúbení zatiaľ nie sme, no na pláne to je :dizzy_face: Ale drahý mi odmieta prezradiť, kedy, kde a ako :grinning:
A myslím, že ak sa o tie koliečka budeš starať, nič sa nepokazí :wink: A hej, si tu jediná češka :grinning: A ozaj...ty chudneš, ja chcem pribrať...haluz :grinning:
@kukucg tak to ti absolútne nezvidím takého čibíza doma :slight_smile: Ale aspoň sa s ním nenudíš :wink:
26. dub 2011 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 Hele tak ja ti dam svoje kila a budeme obě štastne :D

Jinak ja to měla uplně stejně! Věděla jsem že mě manžel požada, ale nevěděla jsem kde a kdy tak jsem stejně potom byla v šoku :slight_smile:)

26. dub 2011 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dreana nieeeee otacacie kolieska su super a nic sa s nimi nestane naozaj ;)
iank som na teba myslela ked som kukala ten bertini co sa mne paci maju aj taky do terenu, 4 rovnake kolesa, ale su natacacie ;)
26. dub 2011 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dreana a ty si ako o tom vedela? len nejaky tusak alebo aj nieco viac? nejake jasne signaly? :slight_smile:
26. dub 2011 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dreana no zlvadneme to, uz sme vela krat zvladli len manzelik ma teraz toho vela a simi doma robi riadny bordel, pre neho je to ako za trest ze sa nemoze ist vylietat :confounded:

Inak by sme mohli chudnut spolu :wink: co ty nato??
26. dub 2011 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dreana presne, pripájam sa k @riana12 ako si o tom vedela?? My sa o tom bavíme prakticky furt, takže preto to viem :slight_smile:
26. dub 2011 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg ten podvozok sa mi raz neľúbi :grinning: :grinning:
26. dub 2011 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 ako na vzhla d ani mne velmi, ale inak je to super, maloktory kocar co ma 4 kolesa rovnake ich ma pohyblive a vsetky tie ostane veci tiez ma super :slight_smile:
26. dub 2011 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg Díky vypada super, ale už je mimo mou cenovou kategorii :slight_smile:) Alůe díky moc, všechny insiprace beru!

@riana12 @mon777 věděla, protože přece jenom my bylo 18, mluvili jsme o tom, zda se vzít nebo spolu jen zustat, ale jak říkam jsem rodinný typ a chtěla jsem svatbu, takže pak byla jen otazka času kdy a kde a pak květen a sychrov :D

@kukucg ježiš, moc rada! Hrozně rada bych hubla s někym, potřebuju aby mě někdo pořad inspiroval :slight_smile:

Jinak tedka mam za sebou 40 minut na kettlerovi a k tomu jeden díl zoufalych manželek, ja ten serial miluju :D

26. dub 2011 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dreana Ako novy aj mimo moju, ale mam lepsiu skusenost s tym, ked kupim nieco kvalitnejsie z druhej ruky nez nieco za rovnaku cenu, sice nove ale s nejakymi nevyhodami alebo nie tak dobre... ja chcem ten bertini X6 a ten sa da malinko puzivany kupit cela trojkombinacia aj za 200 eur co je tak 6-7000 Kc :wink:

A s tym chudnitim to nejak poriesime, budeme si pisat co a ako vo dvojici to pojde lepsie ;)
26. dub 2011 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg Tak to je dobrá cena, ja určo budu brát většinu věcí z druhé ruky, ale kočarek bych prostě chtěla nový :slight_smile: je to takovy sen :slight_smile:

Tak alespon se ti budu zpovídat co jsem zase sežrala :D:D

Jinak ten berrtini je dobrý, ale nějak mi pohledem nesedí, není to laska na první pohled a hlavně ta cena jak říkam :slight_smile:

Holky jdu spinkat, papa zítra a koukejte psat mene at po praci nectu takovou dobu :D
26. dub 2011 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja zase kocik planujem z druhej ruky kupit ale asi preto ze moj favorit, teda dvaja, je novy fakt prilis drahy :grinning: :grinning: :grinning:

Jj aj ja budem hadam menej pisat lebo potom nic nerobim :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Papa a bruuuu :wink:
26. dub 2011 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg to je síce možné, no mne sa ozaj neľúbi :sweat_smile: :sweat_smile: Ale dobrý môže byť :wink:
27. dub 2011 v 06:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dreana ja taky predstavu o vecech pro mimi mam,ale bude to muset jeste pockat:frowning2:ach jo,je ted spatna situace...
27. dub 2011 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek