• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nezkrotná touha po miminku

7. března 2012 
@susan87 A odkedy sa snažíte o miminečko? :slight_smile:

Inak, baby, prečo mi to tie maminky robia? :frowning2: Tak idem si teraz domov busom a na predposlednej zastávke v meste nastúpila jedna mamička s kočíkom a drobčeka si vybrala z kočíka...Dievky, to miminečko malo sotva mesiac!! Bolo nádherné a celú cestu ho mala na rukách a dávala mu pusinky a to malé sa na ňu potom tak zlato škľabilo :dizzy_face: :dizzy_face: Aj ja chcééém :unamused:
27. dub 2011 ve 14:45  • Odpověz  • To se mi líbí

@mon777 momentalne se nesnazime,chci jit aspon na rok do prace at mam narok na PPM a moznost si vybrat dobu cerpani RP,a navic mladsi drobek ma 2 roky tak by to byl asi zahul.
27. dub 2011 v 16:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@susan87 jáááj. A tak to si potom na tom tak ako ja :grinning: Chceš, ale ešte sa nesnažíte :slight_smile:
27. dub 2011 v 16:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@susan87 prosim ta co znamenaju tie vase skratky PPM a RP??
27. dub 2011 v 16:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@kukucg RP je rodičovský príspevok a PPM dačo s materskou sa mi vidí :slight_smile:
27. dub 2011 v 16:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@kukucg mám to! PPM = peňažná pomoc v materstve :slight_smile:
27. dub 2011 v 16:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@mon777 no ako viem ze o co ide ja len ze ako to maju v CR nazvane, ze z coho je ta skratka PPM hlavne vlastne RP je to iste co u nas :grinning: :grinning:
27. dub 2011 v 16:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@kukucg nám na OBN profka vravela, že je rozdiel v PPM a RP, takže mám v tom teraz chaoz :grinning:
27. dub 2011 v 17:03  • Odpověz  • To se mi líbí
jj je, ja som len riesila ze ci to maju v CR tak isto ako my, u nas mame materské a potom rodicovsky prispevok, tieto dve veci nie su to iste, ja som len pisala ze RP je aj tu aja u nich rodicovsky prispevok len som nevedela co je PPM a to uz si pisala ty ze penazna pomoc v materstve :slight_smile: cize asi materska, predpokladam :slight_smile:
27. dub 2011 v 17:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@mon777 jj je, ja som len riesila ze ci to maju v CR tak isto ako my, u nas mame materské a potom rodicovsky prispevok, tieto dve veci nie su to iste, ja som len pisala ze RP je aj tu aja u nich rodicovsky prispevok len som nevedela co je PPM a to uz si pisala ty ze penazna pomoc v materstve :slight_smile: cize asi materska, predpokladam :slight_smile:
prepac za chaoz :grinning: :grinning:
27. dub 2011 v 17:08  • Odpověz  • To se mi líbí
27. dub 2011 v 17:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Baby prisla som vam oznamit ze som tehuuu :slight_smile: dnes mi vysli dv pozitivne testiky....zaujimave ze vcera sme si pisali ze bodaj by sa to uz konecne podarilo a dnes toto :dizzy_face: som to vobec necakala :dizzy_face:
27. dub 2011 v 17:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@solinkarka jeeeeeeeeee :grinning: Strasne moc ti gratulujem, a prajem vam vsetko ide co najlepsie ;)
A priznam sa že trošku závidím :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ale v dobrom :wink:
27. dub 2011 v 17:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@solinkarka gratulujéééém :dizzy_face: :dizzy_face:
27. dub 2011 v 18:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@kukucg
@mon777 dakujem babulky :dizzy_face: dufam ze to dotiahneme konecne dokonca :sweat_smile:
27. dub 2011 v 18:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@solinkarka Urcite ano :wink: Budeme vam drzat palce a posielat pozitivnu energiu :dizzy_face:
27. dub 2011 v 18:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@solinkarka hádam hej :wink: Držím palčeky :slight_smile: A čo by si chcela? Chlapčeka, či dievčatko? :dizzy_face:
27. dub 2011 v 18:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@mon777
@kukucg jedna povie ze urcite ano, druha ze hadam ano... :confounded: ja chcem dievcatkoooo ale aj ked bude chlapcek nevadi hlavne aby bolo zdrave :wink:
27. dub 2011 v 18:07  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte :slight_smile:

@solinkarka na druhej fotocke tu ciarocku krasne vidno :wink: drzim palcek, nech krasne zosilnie :dizzy_face:
27. dub 2011 v 18:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@riana12 nooo a bola robena dokonca poobede :dizzy_face:
27. dub 2011 v 18:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@solinkarka Aj mi by sme moc chceli dievcatko k tomuto drakovi co mame doma :grinning:
Inak som sa pomylila necakam mrchu dnes ale az v piatok, ale uz dnes som zbadala trochu krvi, takze nic z toho :confounded:
Si pridem pomojkat tvoje baaaabo :grinning: :grinning: :grinning:
27. dub 2011 v 18:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@solinkarka neboj, myslela som určite :grinning: Len mám veľa roboty na PC, tak vyberám kratšie slová :grinning: :grinning: :grinning:
27. dub 2011 v 18:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@solinkarka a kedy si to ideš potvrdiť u Dr.?? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Joj, ja ti tak závidím :grinning: Ja som si raz našla slabulililinkú druhú / a aj to až keď som presvetila testík, no druhý mi to vyvrátil, tak nič nebolo :angry: Čo už no...ale to bolo dávnejšie už.
27. dub 2011 v 18:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, zdravím Vás všechny :slight_smile:
také bych už chtěla svoje mimi. Ale zatím ho mít nemůžeme. Za měsíc státnicuju a pak chci nastoupit do práce, jak už zde bylo napsáno, aby to bylo jednodušší :slight_smile: Zatím už rok dělám chůvu dětičkám v Praze (různých věků), ale mým největším zlatíčkem je holčička Babetka, kterou hlídám od 4. měsíce. Nyní ji je 16 měsíců a je to taková "moje" princezna:slight_smile: S přítelem jsme spolu už přes 5 let. Svatbu plánujeme na příští rok na léto a se snaženíčkem začneme na přelomu duben/květen 2012..oba se už moc těšíme. Dokonce to byl přítel, který mě už prosil, abych vysadila HA, ale musím být trochu svědomitá. Oba už koukáme po kočárkách a vybíráme barvičky :slight_smile: Tak uvidíme, jak to nakonec dopadne. Ale od mala vyrůstám mezi dětmi, jsem nejstarší ze všech sestřenic a bratranců a děti miluju. Nemůžu se dočkat až mi bude růst bříško a budu se těšit na mimi.
27. dub 2011 v 18:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@mon777 joooj tak na to si este pockam....vacsinou sa chodi tak dva tyzdne po vynechami mrchy....ale zajtra idem na gyndu na preventivku a cytologiu tak mu spomeniem ze chcem nieco na udrzanie lebo uz som mala jeden potrat :pensive:
27. dub 2011 v 19:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@meleri ahoj,nahodou jsem zabrousila do tehle diskuze a musim rict ze jsem si se zajmem precetla Tvuj prispevek o svatbe. my ji ted "planujeme". mame uz mimi a me nejak vzdycky ty klasicke svatby pripadaly zbytecne a spis pro pribuzne nez pro ty dva. Rozhodli jsme se pro svatbu jen se svedky (navic zijeme v zahranici takze by to bylo i komplikovane a pro vsechny zucastnene drahe) ale obcas si rikam abych nelitovala...ale tak strasne se mi nechce nic organizovat ze jen saty a kadernik budou nadlidsky vykon, ma doma 6 mes mimco takze casu opravdu neni na zbyt.
27. dub 2011 v 19:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@kukucg PPM je penezita pomoc v materstvi,kterou dostavas od zamestnavatele a RP je rodicovsky prispevek,bud na 2,3 nebo 4 roky
27. dub 2011 v 19:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@mon777 tak tak:slight_smile:
27. dub 2011 v 19:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@susan87 aha tak predsa to nemate take ako my :confounded:
27. dub 2011 v 19:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@susan87 A v čem pak je spatna situace? Tak snít mužeš ne? všechny tady sníme, a představujeme si jake by to bylo kdyby chom měli dětatko, a až ho budeme mit, alespon budeme v obraze :D
27. dub 2011 ve 20:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek