• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nezkrotná touha po miminku

7. března 2012 
Takže sa musím držať pri zemi trocha :sweat_smile: :sweat_smile:
29. dub 2011 v 08:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@mon777 Jj to asi hej :D Ja ratam ze vela nabytku sa urobi v tek kamaratovej firme, tak aspon nieco usetrime :wink:
29. dub 2011 v 09:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@kukucg náš bývalý sused je stolár, tak ho hádam na niečo ukecáme aj my :grinning: A aj muž otcovej sesternice je stolár a môj kamarát zasa študuje návhy nábytku, takže aj sa nám hádam aj toho podarí zapojiť :grinning: :grinning: Ale to je ešte ďalekóóó :grinning:
29. dub 2011 v 09:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Juuuuj baby taka som nasrdena :rolling_eyes: man na predaj autosedacku, ktoru sme kupili za cca 80 eur a pouzivali dva roky, predavam ju za 30 a baba sa na nu bola kuknut, ze na nej vidno pouzivanie, ze je zaprasena, ze tolko za nu neda.... inak tej sedacke nic nie je a fakt mi pride, ze ludia chcu kupit vec z druhej ruky za tretinovu cenu ale aby bola ako nova!!!!!! :rolling_eyes: :confounded:
29. dub 2011 v 10:15  • Odpověz  • To se mi líbí
kukucq,
tak to bude :slight_smile: ja by som napriklad nic pouzite asi nekupila... a trosku sa tebe cudujem , ze tu sedacku predavas, ked sa snazite o dalsie babatko.
My teraz cakame 2-he dietatko a nekupujem viacmenej nic ( vajicko som pouzivala len nejakych 8 mesiacov, kocik asi do 1.5 roka, potom buginu, velke sedacky mame uz teraz 2, kedze ja malinku vozim a manzel vyzdvihuje zo skolky... vsetko je velmi zachovale, funkcne - chceli sme dalsie babo, takze sme investovali pri dcerke do kvalitnych veci a teraz nemame problemy s nakupovanim noveho - je to teda pouzite ale ja presne viem ako :slight_smile: )
29. dub 2011 v 10:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@dai sedacku predavam preto, ze ked sme ju kupovali tak sme mali starsie auto, teraz mame nove ktore ma aj isofix a preto by som chcela aj sedacku s isofixom :wink: a je to kategoria od 0-18 ale teraz by som chcela klasicku trojkombinaciu hlboky, sportak, vajicko, pri simim sme taku nepotrebovali, lebo on nikdy v kociku byt nechcel a ani nebyval, kocik bola uplna zbytocnoct :grinning: tak sme mali len autosedacku a maly golfac....
Inak ja mam tiez vsetky veci po malom, ale kocik a autosedacku budem kupovat :slight_smile:
29. dub 2011 v 10:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@kukucg Z toho si nič nerob :wink: To bola dajaká nána pitomá :grinning:
29. dub 2011 v 10:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@mon777 Ako ona nie je z BA tak MM s tym siel do eurovei lebo tam robi jej teta, ale ako take bizardnosti co sa jej tam nezdali na tej sedacky vlastne ani nesuviseli s jej stavom, proste taka bola a ta zenska co ju chcela to asi aj vedela, no ale mudra teticka povedala :grinning:
29. dub 2011 v 10:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@kukucg ale ako povedala @dai , ja by som si ju nechala na tvojom mieste, keď chcete druhú miminko :slight_smile:
29. dub 2011 v 10:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@mon777 no chcem vajicko aby sa dalo nakliknut na kocik :wink: a s isofixom.... a okrem toho ktovie ci sa nam drobec nejaky podari :unamused:
29. dub 2011 v 11:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@kukucg Ale určite sa podarí. Treba myslieť pozitívne :wink: :wink:
29. dub 2011 v 11:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@mon777 ved hej, len mam dnes nejaky blby den alebo co :angry:
29. dub 2011 ve 14:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@kukucg tak to je zlé. Utekaj sa von trochu vyvetrať :wink: Na slniečko, šup, šup! :grinning:
29. dub 2011 ve 14:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@mon777 :grinning: :grinning: no poprve nie je tu slniecko ale burka momentalne, a aj keby bolo kedze som doma s chorym bubakom, tak si mozem tak akurat hlavu z okna vystrcit :sunglasses: asi mi uz z toho sisi a to mame byt doma aj buduci tyzden :confused:
29. dub 2011 v 15:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@kukucg Búrka? To fakt? :astonished: Och, nie!!! Chudáčik môj teraz poštu nosí :frowning2: :frowning2:
Hmm...a balkón nemáte? Že by si si naň vyšla, keď bude pekne.
29. dub 2011 v 15:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@mon777 mame :D len je cely zapratany somarinami :grinning:
29. dub 2011 v 15:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@kukucg tak hoď somariny do koša a môžeš sa slniť a byť pri tom doma :grinning:
29. dub 2011 v 15:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Baby ja budem musiet kupovt vsetko, dufam ze do vtedy vyhram LOTO :grinning:
29. dub 2011 v 15:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@solinkarka ooo ale to je krasne tak nakupovat pre babo :wink: a loto ti hadam netreba, podla mna bude stacit aj polka lota :sweat_smile: :grinning:
29. dub 2011 v 15:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@kukucg :grinning: tak ked kukam kadeco pekne na nete a vsetko sa mi paci tak neviem neviem :grinning: a opravujem sa vecicky nejake mame co ja kupujem uz rok a nieco aj dostaneme od tety :wink:
29. dub 2011 v 15:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@solinkarka Neboj, určite do zvládnete doma :wink: Dá sa aj lacnejšie a pri tom kvalitné zohnať :wink: A keby si chcela, tak moja mamina štrikovala svetríki pre miminká na predaj a zopár kúskov máme ešte doma a ani drahé nie sú :wink: :wink: :wink:
29. dub 2011 v 15:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@solinkarka kupuješ už rok?? :astonished: Váv...dobrý predstih. No mňa by môj drahý zabil, keby teraz také kupujem :grinning: :grinning: A neraz ma to lákalo :sweat_smile:
29. dub 2011 v 15:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@mon777 nooo ked ma to laka, vzdy sa nie cim potesim....ale to nie je len oblecenie ale ja cumliky, uteraciky, hracky atd :grinning: ale uz som muzikovi slubila ze do kym nebudeme vediet pohlavie nekupim nic, prisham bohu :grinning:
29. dub 2011 v 15:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@solinkarka A čo ti hovorí na tie nákupy?
29. dub 2011 v 15:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@solinkarka ja si zasa pomaličky kupujem veci do môjho kráľovstva zvaného kuchyňa :dizzy_face: :dizzy_face: Zatiaľ mám len zopár prkotín, no keď som to minule počítala, mám v tom už asi 20€. Akože pre niekoho je to malá suma, no pre mňa je to hotový poklad :grinning: A na narodky som dostala kráááásnu čajovú súpravu :dizzy_face:
29. dub 2011 v 15:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@mon777 nevadi mu to, naopak zopar malickymi kuskami ma prekvapil uz aj on :dizzy_face: ta sa tesim :slight_smile: no my uz mame naststie vsetko zariadene ale tiez sme si museli zobrat pozickcu na rekonstrukciu ale uz mame svoje :wink: teda este okna pridu menit, uff zas kolko penazi pojde het :unamused:
29. dub 2011 v 15:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@solinkarka my si asi nebudeme vedieť vziať pôžičku, tak si to musíme zháňať postupne už teraz. Alebo teda, ak by sme pôžičku aj vzali, tak by musela padnúť na nábytok a také tie veci. Na kuchyňu a podobné "prkotinky" by z nej nevystali peniažky :slight_smile:
Ale mňa by isto priateľ zabil, keby také kupujem :slight_smile: Jedine, keby som to dakam schovala a potom vytiahla, keď to bude treba :slight_smile:
29. dub 2011 v 15:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@solinkarka Neboj, až také zlé to nebude... Pokiaľ netrváš na značkových veciach, tak sa krásne vecičky dajú kúpiť za pár €. Ja som objavila miminkovské oblečko v Tescu (pre synovcov a kamoškinu babuľku) a ceny sú tam, že až smiešne. A aspoň Ti potom nebude ľúto, keď neskôr ocapkáte bodyčká napr. mrkvovou šťavou :grinning: :grinning: :grinning: . Asi najväčšia položka je kočík a na ňom sa šetriť neoplatí, ale my sme to vyriešili tak, že sme oznámili rodine, že oblečenia máme dosť, ale chýba nám zopár vtedajčích SK na vysnívaný kočík a bolo to... :grinning: :grinning: :grinning:
29. dub 2011 v 15:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@mon777 veru vsetko je drahe len za kuchynsku zostavu sme dali 30 000sk lebo mame rohovu :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to nehovorim o podlahe, ladnicke, obklade a tak...uz len detsku zariadit a sme hotovy :wink:
29. dub 2011 v 15:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzikboc alebo je tu ešte možnosť byť na čas bez kočíka a kúpiť ho potom z toho jednorázového príspevku čo je tuším 700€ ... nemám pravdu?
29. dub 2011 v 15:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek