Nezkrotná touha po miminku

lusssinka
27. zář 2007

Ahoj holky, zakládám toto téma pro děvčata, která už hrozně moc touží po miminku, ale z nějakých důvodů se zatím o mimi nesnaží. U nás je to tak, že původně jsme si řekli, že mimi až po svatbě. Pak jsme měli krizi, přítel se se mnou rozešel, ale ještě ten den si prý uvědomil, že beze mne nemůže a nechce být. Bylo to hodně těžké období, ale už jsme zase ok. Jenže z plánování svatby na červen 2008 tak nějak sešlo..nebo to spíš vymizelo. Byla jsem opravdu někdy asi s tím plánováním otravná, přítel se moc nezapojoval. A tak jsem to nechala být a čekám, jestli se o tom třeba někdy zmíní.. zatím nic.. pro mě je ale nejdůležitější, že jsme spolu. Před dvěma měsíci jsem vysadila antikoncepci kvůli vleklým problémům s mykózou a tak.. máme nechráněný styk s tím, že přítel říká, že je šikovnej a že neotěhotním🙂 popravdě pak řekl, že kdyby se to náhodou stalo, tak se tomu nebrání (ale jinak máme vžitý názor, že až po svatbě, o které teď právě není řeč). A já jsem si jistá, že kdyby se to náhodou stalo a já bych byla těhulka, tak bych se tomu vůbec ale vůbec nebránila a tak podvědomě si přeju, aby se to opravdu stalo... moc si to přeju.. prolézám modrého koníka a dívám se na maminky, jak jim rostou bříška, na jejich ultrazvuky a opravdu se nemůžu dočkat... aaach jooo... 🙂

tebi
2. kvě 2011

@kukucg ja neviem lebo minulý týždeň ten štvrtok som mala ovulku aj sme sa snažili s mužíčkom a v sobotu...ale neverím že by to takrýchlo ukázalo....a to že ja mám nepravidelnú mrchu jednu tak preto tie ovul.testy.....ja som z toho úplne ale úplne jeleň

zuzikboc
2. kvě 2011

@kukucg A sú voľne predajné, alebo ich musí napísať doki? Lebo bez HA mám nepravidelnú mrchu aj ja, už od začiatku... A pri letnom plánovaní by sa všetko inak riešilo, keby bola aspoň trošku pravidelnejšie... 😀 (najlepšie hneď tak pravidelne, že až po 9 mesiacoch 😀 😀 😀 )

barbyes
2. kvě 2011

@nikushik26 OK, kam mám dojsť? 😀 😀 😀 ja mu to veľmi rýchlo vysvetlím 😝 😀

@dreana Ďakujem veľmi pekne 🙂 🙂

susan87
2. kvě 2011

@dreana vidis,a to my mame hypoteku,platime najem,dve deti a treti planujeme,myslim ze se chystame na sebevrazdu,3 deti v dnesni dobe je sebevrazda☹ale neda se..kdyz se chce tak vsechno jde

barbyes
2. kvě 2011

@susan87 ty už máš dve detičky? ja by som tiež chcela 3 ak by financie pustili...tiež máme hrozne vysokú hypotéku 😖 ale ja by som si chcela tretie asi adoptovať...také väčšie čo už ľudia ktorí mať deti nemôžu nechcú... dať mu šancu na normálnu rodinu 🙂

kukucg
2. kvě 2011

@barbyes daju sa normalne kupit, stoja okolo 6 eur a vydrzia tak 7-8 tyzdnov... ja mam aj ako tak pravidelne ale tie bolesti 😖

@susan87 ja mam odvaznu kamosku ktora ma 4 deti, dlllllho bola na materskej, a aj dom si akurat postavili a nie, nekradnu 😀 da sa to, aj ja by som chcela tri deti 😉 teda my 😀

kukucg
2. kvě 2011

Kocky mam na vas prosbicku, robim jeden projekt a potrebovala by som par ochotnych žien vo veku od 18 do 30 rokov, ktorá ma momentalne sexualny vztah, aby mi vyplnila dva dotaznicky, jeden uplne kratky jeden trosku dlhsi, vsetko bude anonymne, velmi by ste mi pomohli 😉 prosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim 😅 😅

barbyes
2. kvě 2011

@kukucg a o aký projekt sa presne jedná? ja na toto úprimne veľmi nie som 😒

kukucg
2. kvě 2011

@barbyes ked na to nie si, tak to neries, to je v pohode uplne, ked sa niekomu nechce alebo proste nechce je to ok 😉
Projekt sa vola Sexualna spokojnost zien v suvislosti s diskrepanciou self 😀

barbyes
2. kvě 2011

@kukucg možno som blbá, ale nerozumiem 😒 konkrétne tomu "diskrepanciou self "

kukucg
3. kvě 2011

@barbyes to je rozdiel medzi medzi realnym a idealnym sebaobrazom 😉

susan87
3. kvě 2011

@barbyes 2 deti ma pritel z prvniho manzelstvi,je vdovec,staram se o ne od malicka ja,mladsi mel 2 mesice kdyz jsem se o ne zacala starat,takze je beru jako vlastni,i kdyz vlastni nejsou a pro ne jsem tez mamka.

zuzikboc
3. kvě 2011

@kukucg Ďakujem, myslím, že sa po nich poohliadnem v lekárni 😀

nikushik26
3. kvě 2011

@barbyes Tomášov 🙂
no to by bol hotovy zazrak keby sa ti podarilo vysvetlit mu to....
Cloveka v znameni leva len veeeelmi tazko presvedcis 🙂
ale nebolo by zle....ak by sa ti to podarilo,tak potom klobuk dole pred tebou,normalne oscara by si si zasluzila :D

nikushik26
3. kvě 2011

@dreana no to iste si myslim aj ja 🙂
svojho maleho v nohaviciach ovladaju asi mozgovymi bunkami 🙂
clovek by cakal ze ked niekto spolu spi bez ochrany tak to skonci tehulkovanim,no prd...ziadna nahoda sa nechce stat...HROOOZA!!! 🙂

barbyes
3. kvě 2011

@kukucg predpokladám, že Ti vyjde prevaha tých nespokojných 😝 😀 😀

@nikushik26 tak to sme od seba kúsok 😉 moja prvá veľká láska bol v znamení leva 🙂 treba ho brať niekam do spoločnosti malých detí, možno by to pomohlo...keby uvidel aké sú zlaté tak by ho to možno chytilo za srdce a zmenil by názor 😕 myslíš, že by nepomohlo? dať mu to dieťa na ruky a tak....

barbyes
3. kvě 2011

@susan87 fúha....to muselo byť dosť ťažké 😒 chúďatá deti, samozrejme aj on ☹ ešteže našiel teba 😵 obdivujem Ťa, že si sa na niečo také dala....muselo to byť zo začiatku náročné starať sa o cudzie deti i keď teraz sú už ako tvoje vlastné 😉

susan87
3. kvě 2011

@barbyes deti to nejak moc nezasahlo,starsi mela 2,5 roku a mladsi 2 mesice a ani jeden si na ni nepamatuje a s manzelkou mel pred rozvodem.ja se take porad obdivuji🙂jen doufam ze budeme mit i vlastni mimi.

dreana
3. kvě 2011

@susan87 A jak je uživíte? My se sotva uživíme ve dvou, an když se pokaká auto, tak už máme problém :(

@kukucg Sem s ním 🙂

@nikushik26 Vid, taky mam někdY pocit že ten nahoře ze mě musí mít vánoce :D

dreana
3. kvě 2011

Jinak holky, v práci máme další 3 těhotné!!! Kdo to SAKRA má vydržet? :D

nikushik26
3. kvě 2011

@barbyes ano??a ty si odkial ze sme od seba kusok?
no vies co ja mam dve mensie sestry,zvykneme ich stretavat tak raz dvakrat za tri mesiace,aj v nasom okoli je vela malych deti,jeho sesternica momentalne caka babetko....no a ono je to tak ze pokym je s tymi detickami tak sa mi zda ze sa mu to velmi paci,stale sa usmieva,bavia ho tie male stvorenia...
ale akonahle sme mimo kontaktu s malickymi,tak ho to prejde a zase sa vrati k tomu nazoru ze este nie,az neskor...

nikushik26
3. kvě 2011

@dreana presne tak....
ale nechapem jak to tí chlapi robia....tí sa dietata boja ako ohna,aj ked podla mna uplne bezdovodne...
a potom ked to bábo pride tak su z neho uplne unesení...
to je to chlapske zmyslanie 🙂

susan87
3. kvě 2011

@dreana hold musime se uskromnit,ale jde to,ja nevydelavam,vydelava jen pritel, jak se nemuzete uzivit z dvou prijmu?

kukucg
3. kvě 2011

@dreana Dakujem 😉 napisala by si mi mail do IP?? By som ti to tam poslala 😅 a diky este raz 🙂

dreana
3. kvě 2011

@susan87 Protože platíme baráček, benzín, jídlo, splacime auto a ja nevím co všechno. Jen benzín je 6 000. :( Je to hrouza 🙂

barbyes
3. kvě 2011

@nikushik26 ja som z Bratislavy 😉 to je len pár kilákov 🙂
ja neviem čo na tých mužov platí 😒 ešte kd má deti aj rád tak fakt neviem na čo čaká 😔 tu by podľa mňa už naozaj mala zaúčinkovať náhoda a šťastie a nejaká tá spermia si nájsť svoj cieľ 😀

@susan87 vy ste sa stretávali už asi dlhšie podľa toho čo píšeš 😎 hlavne že to všetko dobre dopadlo a ste šťastní 🙂

bubbble
3. kvě 2011

@mon777 k tym latkam.. no suri to dost, ale vsak spytat sa mozes, budem snad potrebovat este aj v buducnosti 🙂
@kukucg ja ti vyplnim ak chces.. snad, naisto poviem ked to uvidim :D

susan87
3. kvě 2011

@barbyes jsme spolu skoro 3 roky.dopadlo to tak jak to dopadlo,a asi tak vsechno melo byt.osud!

nikushik26
4. kvě 2011

@barbyes
no ved prave...na tu nahodu cakam aj ja,ale nejako nechce dorazit potvora jedna...
No a s tym ze ma rad je to zatial tak ze sa z nich tesi pokial nezacnu histerčit alebo plakat 🙂
ale myslim si ze ked bude mat svoje vlastne tak to bude brat uplne inak....
stavim sa ze svoje dieta si bude mooooc ochranovat,vidim to na nom,aj z jeho rozpravania a reagovania na urcite situacie je to zjavne

1974
4. kvě 2011

@labut ahoj mas pravdu ze sa na to neda nemysliet,ja som po neuspesnom umelom oplodneni,ale mam este dva pokusi na 11den mi z krvi zistili negativne,a na 14den mi zistili ze mam zvisene hcg ale medzi tym som zacala krvacat tak bolo po vsetkom tak teraz cakam co bude dalej som na pn-ke a uz som z toho cela paf