Nezkrotná touha po miminku

lusssinka
27. zář 2007

Ahoj holky, zakládám toto téma pro děvčata, která už hrozně moc touží po miminku, ale z nějakých důvodů se zatím o mimi nesnaží. U nás je to tak, že původně jsme si řekli, že mimi až po svatbě. Pak jsme měli krizi, přítel se se mnou rozešel, ale ještě ten den si prý uvědomil, že beze mne nemůže a nechce být. Bylo to hodně těžké období, ale už jsme zase ok. Jenže z plánování svatby na červen 2008 tak nějak sešlo..nebo to spíš vymizelo. Byla jsem opravdu někdy asi s tím plánováním otravná, přítel se moc nezapojoval. A tak jsem to nechala být a čekám, jestli se o tom třeba někdy zmíní.. zatím nic.. pro mě je ale nejdůležitější, že jsme spolu. Před dvěma měsíci jsem vysadila antikoncepci kvůli vleklým problémům s mykózou a tak.. máme nechráněný styk s tím, že přítel říká, že je šikovnej a že neotěhotním🙂 popravdě pak řekl, že kdyby se to náhodou stalo, tak se tomu nebrání (ale jinak máme vžitý názor, že až po svatbě, o které teď právě není řeč). A já jsem si jistá, že kdyby se to náhodou stalo a já bych byla těhulka, tak bych se tomu vůbec ale vůbec nebránila a tak podvědomě si přeju, aby se to opravdu stalo... moc si to přeju.. prolézám modrého koníka a dívám se na maminky, jak jim rostou bříška, na jejich ultrazvuky a opravdu se nemůžu dočkat... aaach jooo... 🙂

kukucg
5. kvě 2011

Babyyyyy kde ste vsetky??? 😒

dreana
5. kvě 2011

Ahojky holky, tak dneska jsem byla v hospě s kamaradama tak jen rychle... předtím jsem se byla podívat na kocarky na zivo a dokonce si jeden zkoušela a bylo to.. No UZASNY: na zivo jsou uplně jiny a dokonce zacinam prichazet na chut předním otočným kolečkům. Mam nove favority, koukejte!!!

Jinak zitra tam jdu s manzou tak jsem na to zvedava :D:D No ejste dva roky. DVA ROKY :D

béžový je momentální favorit, je drahy ale nadherny a to JEDO FYN 4 a červený ma super kola a to SOJAN Q7 :ú Co vy na to?

kukucg
6. kvě 2011

@dreana jeej ten bezovy je teda fakt pekny 🙂 joooj aj ja chcem ist okukavat nazivo 😉 daj vediet ako to dopadlo s manzelikom, mozno tie dva roky aj skresate 😀

dreana
6. kvě 2011

@kukucg No neboj určo dam vedet!!! Jsem na to dost zvedava :D

Holky a kde jste všechny??

mon777
6. kvě 2011

Ahojte, dievčatá, čo máte nové? 🙂

mon777
6. kvě 2011

@dreana ten béžový je perfektný 😉 Úplne schvaľujem 🙂

sarkadankova
6. kvě 2011

Ahojky holky me se teda libi ten cerveny ale ten bez... neni taky osklivi , jak se mate ? ja mam v praci ted male miminko tak to je krasny chovat 🙂 a co vasi muzi ??? nerozciluji vas?

kukucg
6. kvě 2011

@mon777 Tak tak beeezovy je super 🙂))

Jaaj baby konecne koncia dva tyzdne nasej marodky, cez vikend hadam aj vonku pobehame cosi, lebo doma je to na zblaznenie.... ja musim ale este do skoly porobit bleeee, povyhodnocovat dotazniky, urobit statistiku a napisat asi 20 stran do pondelka, poraziiii ma 😠

kukucg
6. kvě 2011

@sarkadankova nuz ja som splala tuto noc s malym 😀 😀 takze aj rozculuju, ten moj ma teraz kopec robooty e nervi ked mu nejde daco 😠 😠

Babatko by som si aj ja pomojkala taaaak hrozne 😅

dreana
6. kvě 2011

@mon777 AHojky,

díky díky, moc se mi líbí a nakonec Vás asi poslechnu v těch otočných kolečkách 🙂)

Jinak dneska jsme na kocarkach nebyli, protože jsme zkejsli v práci :( Tak v pondělí snad 🙂

@sarkadankova Ahojky, no podle mě každy chlap někdy rozčílí, ale alespon je ten vztah živý a znate to po dobré hádce jeste lepší usmiřovací sex 🙂)

kukucg
6. kvě 2011

@dreana ale ste nam dali 😠 😠 😠 😀

dreana
7. kvě 2011

@kukucg co jsme udělali? :D

kukucg
7. kvě 2011

@dreana nuz mohli ste sa trochu menej snazit 😎 😎

dreana
7. kvě 2011

@kukucg o co? :D Ja sem dneska asi nějak mimo :D:D

kukucg
7. kvě 2011

@dreana aaaale ved ten hokej 😀 😀 vcerajsi

mon777
7. kvě 2011

Ahojte, divky 🙂 Čo máte nové?

mon777
7. kvě 2011

@sarkadankova Ahoj 🙂 No mňa nerozčuluje určite, keďže ho mám ďaleko 😒 Určite je krásne strážiť bábätko. Ja som mala tú česť už niekoľkokrát a nedám za nič. Ešte aj keď začali hlasno plakať, tak ma to neodradilo 😵 😵 A čo ty? Aj ty trpíš silnou túhou po bábu? 🙂

dreana
7. kvě 2011

@kukucg Jo aha :D:D no jo, pardoooon :D

@mon777 Ahojky no ja mam nove touhu větší a větší že mam pocit že blbnu :D A byla jsem se podivat na kočarky a mam nove favority 🙂) a co u tebe?

mon777
7. kvě 2011

@dreana Tak tá túha neopúšťa ani mňa 😀 A okrem toho? Včera som našla dom snov!! Chceš vidieť??

dreana
7. kvě 2011

@mon777 ježiš jasně!! Sem s ním 🙂

jinak dneska tu asi moc nebudu, budu si uživat sluníčka na zahradce :D 😎

mon777
7. kvě 2011

@dreana http://www.eurolineslovakia.sk/sk/projekty/rodi...

Urobila by som tam trošku zmeny. Obývačku by som od kuchyne oddelila stenou a dala by som tam presklené dvere a celý dom by som urobila nie 7,5m ale 10m, aby bola väčšia spálňa a obývačka a na šírku by som ho dala na 12m. A v podkroví by som tú jednu izby predelila úplne a tam by bol PC...ako pracovňa alebo nejaká študovňa alebo také niečo. Ale inak je totálne fantastický!!! A milujem ho!! A ni drahý nie je 😵 😵 😵 😵 A okná by som urobila trochu väčšie, lebo miluje svetlé priestory 🙂

dreana
7. kvě 2011

@mon777 Teda ten vypada fantasticky 🙂 To my máme jednopatrový, přikládám fotečku.

Na okna pozor, my máme hrozně moc oken a je to blbe s uniky tepla při topení.

Jinak je to světlé ale to vytápění :(

Přikládám fotečku baráčku, bohužel mam tady jen ze zimy a k tomu fotečku krbu, který je dominantou celeho baracku a obýváku 🙂

mon777
7. kvě 2011

@dreana Peknučký 😉 No ako...ja nechcem mega obloky, ale také cca 150cm široké. Tamtie sa mi zdajú príliš malé. Čo môžu mať? 90cm? 😖

dreana
7. kvě 2011

@mon777 Tak to netuším :( Ale tvuj se mi líbí, ja jsem chtěla jednopatrový 🙂)) A kdy planujete domek?

mon777
7. kvě 2011

@dreana Joj, moja, tak to ja neviem. Viem len to, že si naň vezmeme pôžičku, takže budeme musieť mať obaja robotu, aby sme potom mali dosť peniažkov. A to neviem kedy bude. Ja si však myslím, že v mojej 25 by už mohol stáť 🙂 Alebo sa začať stavať. Ale fakt neviem, ako to bude. Každopádne chcem tento 😵 😵 A aj drahému sa páči 🙂

dreana
7. kvě 2011

@mon777 To je dobře, ja jsem chtěla už postaveny, nějak nemam nervy na to stavění 🙂

Takže chcete nejdřív mimčo a až pak domek?

mon777
7. kvě 2011

@dreana Ja som vždy chcela čisto nový domček, kde si môžem povedať, čo ako chcem. Dá sa to aj pri prerábaní, no tam je vždy nejaké to obmedzenie, no pri novom nie je 😎
A ono je to tak, že priateľ chce aj bábo, a aj svadbu až vtedy, keď budeme mať domček. Že čerstvá rodinka príde do čerstvého bývania. Ale ja by som chcela aspoň svadbu tak, že by sme boli ešte niekde v podnájme. Miminko...no...kedysi som ho prehovárala, že v podnájme jedno dieťatko zvládneme, ale myslím, že bude lepšie, ak miminko príde tak, že už bude mať svoju vlastnú izbyčku a dvor, kde sa môže už od mala hraj a spinkať v kočíku na tráve a tak 😵 😵
Takže to vyzerá tak, že sa zasnúbime (bohvie kedy), pobývame si trochu v podnájme, vezmeme pôžičku, kúpime obrovský pozemok (kvôli koňom a zvieratkám), najmeme firmu, postavíme domček (no a ja by som chcela tehuľkovať popri stavaní domu 😵 😵

mon777
8. kvě 2011

Baby, kde ste všetky?? Trocha slniečka vonku a tu ani nohy 😀

kukucg
8. kvě 2011

@mon777 Tak tak, vcera sme boli vonka cely den 😎 simi je po tych dvoch tyzdnoch ako neriadena strela 😀
dnes my uz fakt dochadzaju nervy, esteze ide zajtra do skolky 😀

zuzikboc
9. kvě 2011

Ahojte kočky. Tak som sa konečne dostala normálne k počítaču a dočítala si všetky vaše príspevky. 😀 U mňa nové nič, stále mm nenásilne presviedčam a vysielam k nemu bábätkovské frekvencie, ale stále nič. Už som aj myslela, že vysadím lieky, aby sa mi aspoň upravil cyklus, ale nakoniec z toho nič nieje... 😠 Ozaj, všade sa píše, že po vysadení HA by sa s tehotenstvom malo počkať, ale neviete, čo by sa stalo, ak by sme to začali skúšať hneď po vysadení? 😉
@mon777 Domček som Ti presnorila celý a je hrozne pekný. Ale ja by som, mať možnosť, tiež stavala prízemný bungalov, tak ako dreana. My máme poschodový a ustriehnuť žabku na schodoch, keď sa pustila do chodenia bola riadna fuška 😀 😀 😀 A tých veľkých okien sa neboj, ja mám aj v obyvke aj v spálni 250 cm (160 okno+90 celosklené balkónové dvere) a ak sú kvalitne urovené, neni cez ne únik žiaden. Bráško má dokonce bungalov do L a celú vnútornú stranu má presklenú a chváli si to (je to dokonca projekt nizkoenergetického domu)... 🙂
@dreana Kočiariky sú super, tiež sa mi viac páči ten béžový... Aj ja som sa bola naživo na ne mrknúť a tiež sa mi páčili také, o ktoré som na nete nemala záujem, ale v tom obchode boli len v hlbokej verzii (so športovou a auto sedačkou položenou vedľa) a u mňa väčšina pohorela práve na tej športovej úprave, v tej sa mi už nepáčili. Ale tie predné otočné koliečka (alebo koliečko) ma lákajú tiež, takže sama neviem, ako bude u nás... 🙂 Asi vyberiem z každého druhu (masívny s preklápacou rúčkou, 3-kolka a klasika s otočnými kolieskami) ten najkrajší a potom nechám výber na mm a staršej dcérke... 😀 😀 😀
@kukucg Je fajn, že už ste zdraví, v takomto počasí som malú nemohla udržať doma ani za svet... 😀