• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nezkrotná touha po miminku

7. března 2012 
@kukucg Tak to máš fajn. Konečne si od neho oddýchneš :grinning: :grinning:

@zuzikboc no...od TOHO domčeku sme upustili. Drahý povedal, že je debilne riešený, takže hľadáme ďalej :grinning: A včera sme sa tak nad sebou pozastavili, že nie sme normálni, že už teraz po domoch kukáme :grinning: :grinning: :grinning:
9. kvě 2011 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 to nerieš, to by sme museli byť šibnuté v tejto téme všetky, tiež sa bavíme o bábatkách, vyberáme kočíky a miminká sú zatiaľ v nedohľadne... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Človek si musí dopriať nejaké to snívanie a plánovanie... :grinning: Ja som si včera len tak pre radosť kúpila súpravu fliaš pre bábatká MAM aj keď viem, že ešte poriadne dlho ostane odložená v skrinke, no niesom aj ja cvok? :grinning: :grinning: :grinning:
9. kvě 2011 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzikboc No si :grinning: :grinning: :grinning: Ale taký milý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ale nie, nie si, neboj sa ty nič :wink: No ja mám zasa nutkanie ZASA niečo kúpiť k nám do kuchyne :grinning: Už mám na to vyhradenú krabicu a tam si to odkladám. A teraz mám 10€ a mám strašnú chuť minúť to na niečo :grinning: Za 20€ som videla bohovsky fantastický príbor :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ... ale som si povedala, že si našporím zopár koruniek a potom nabehnem do obchodu a urobím si radosť :sunglasses:
9. kvě 2011 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inak čo sme si včera pozerali tie domčeky tak sme dospeli k tomuto:
http://www.eurolineslovakia.sk/sk/projekty/rodinne-domy/detail-domu/RD-Praktik-150.html

Len to vnútro by sme trochu prerobili.....asi takto nejako mám ja predstavu a drahý mi to ešte musí dneska schváliť :dizzy_face:
Tam na poschodí pri komíne v tom čiernom krúžku...tam by sme urobili na mieru poličku na nejaké prkotiny (sošky a tak) aby tam nebolo hluché miesto :dizzy_face: :dizzy_face: Podľa mňa je tten dom fenomenálny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

tie obrázky sa mi nedali dať väčšie, tak hádam dovidíš :grinning:
9. kvě 2011 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ak to nevidíš dobre, skús si dať Ctrl a +. Malo by ti to zväčšiť stránku :wink:
9. kvě 2011 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 Juj, pekné... Každý nový domček je krásny, keď si ho zariadiš podľa seba :grinning: Ja by som si predstavovala niečo takéto...
9. kvě 2011 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzikboc Ten tiež nie je zlý :wink: Ale ja si nemôžem pomôcť...ja musím mať balkón :grinning: Aj keď ho budú mať v podstate deti a nie ja :grinning: :grinning:
9. kvě 2011 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzikboc no hej, vsak konecne lietame po vonku :slight_smile: Inak aj my by sme chceli bungalov do Lka a to vnutro presklene, orientovane na juh, a samozrejem teraska v tom Lku :slight_smile: poschodovy nechcem, cely zivot som v takom byvala a nic moc teda, ak tak podkrovie, take male utulne :slight_smile:
A inak mna tiez vselico laka pre babo kupovat, minule som kupila malilinke ponozticky a Simi kupil dudliky :slight_smile:
@mon777 To je super ze hladate domy, veru veru snivat treba :wink: my uz tiez obzerame velmi dlho tak dufam ze do roka ho uz aj budeme mat :sunglasses:

Inak som cez vikend este tiez studovala kociky a precitala som celu 77 stranovu diskusiu tu na konovi o gessleinoch a padlo pevne rozhodnutie, nase babo sa bude vozit v gesslein F6 a autosedacne cybex aton :grinning: :grinning: :grinning:
Aj ja som sisi, viem :sunglasses:
9. kvě 2011 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Farba este ista nie je :grinning: mozno aj taky, alebo taky, alebo takyyyyyyyy :grinning: sa tesim jak mala :sunglasses: uz iba to babo :sweat_smile: :sweat_smile:
9. kvě 2011 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg Ten ružovo-šedý je sladký... :slight_smile: - pre dievčatko... :grinning: A s ktorými kolieskami sa dodáva, s tými veľkými, či malými? Druhé potom dokupuješ?
9. kvě 2011 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzikboc Ahojky,

ja myslím že se nestane nic, říká se tělo by se mělo pročistit, ale otěhotnět se da přes antikoncepci, takže podle mě se nestane nic :slight_smile:

9. kvě 2011 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzikboc Ano je super :grinning: a bodaj by to bolo dievca :sunglasses:
dodava sa s oboma kolieskami, nedokupujes nic, vymenitelne kolieska su v zakladnej vybave, su loziskove krasne sa s nimi jazdi, a okrem toho ze si mozes menit kolieska sa da hupat, sedacka je polohovatelna az do lahu, da sa otacat v smere aj v protismere jazdy, aj prehadzavot rucka sa da, budka sa da rozipsovat na taku sietkovu v lete, a este sa da k tomu kupit taku U diel, ktory uzavre ten sportak, ze aj ked uz mam babo po pol roku ale je zima naprilak tak mas kocik pekne uzavrety, opierku noziciek postupne vysuvas ako dieta rastie a vselico este mozno aj nemozne preco sa mi paci :sweat_smile:
9. kvě 2011 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzikboc Ten je dokonaly, ale ta cena :( a jak je velka korbička?

Jinak my jsme dneska byli s manžou na kočarkach a ja byla unešena z otočnýách koleček ale manžel my je zatrhl, takže budou neotačiva, možná je to dobře :D
9. kvě 2011 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzikboc tiez si myslim ze sa nic nestane, aj kamoska otehotnela pocas uzivania a vsetko ok, ja asi mesiac a pol po vysadeni, prave sa hovori, ze po vysadeni to ide lahsie ale neviem ci je to pravda :sweat_smile: ale nam islo :grinning:
9. kvě 2011 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dreana Ano je dost drahy... ale mozno kupime aj z druhej ruky a mozno aj novy, neni to zae take hrozne hlavne ked beriem do uvahy ze nic ine okrem malickosti kupovat nebudem, mam vsetko po simim :wink:
a on nema klasicku korbu, ma taku c lift tasku, je pevna ale ovela lahsia, akoby korba bez budky, velkostou je tak klasicky, mozno trochu mensia, ale ked sa babo narodi na jar napriklad, cez leto staci a na zimu uz aj tak v korbe nebude, preto mi vyhovuje ako sa da sportak uzavriet, a z tej tasky sa vyberu pevne casti a zostane z nej teplucky fusak, mimochodom, baby co maju tie tasky vravia , ze tam aj v totalnej zime babo moc neobliekaju, vraj su oproti vanickam teplejsie..
Ja totiz nechcem klasicku trojkombinaciu, a to zo skusenosti mojej aj kamosiek, ked ju mas, kocik sa da vyuzivat napriklad do 3 rokov, ale korba len do pol, autosedacka do 9 mesiacov ale nepoznam tusim babu, ktora by to tie dva roky skladovala doma, radsej sa kazda rozhodne to predat ako celu 3 kombinaciu a kupit len sportak, takto mi zostane z tasky len fusak do sportaku a vyuzite bude vsetko aj neskor :slight_smile: fuuu to su plany akokeby som uz bola v tom :grinning:
9. kvě 2011 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg Ja som tiež otehu počas, ale celú dobu som sa hrozne bála, aby bolo všetko v poriadku :confused: . A tá vanička sa dá uzavrieť? Všade som ho na obrázkoch videla len tak, ako ho máš v albume ty... :confused: To je super, ja tiež pozerám také, ktoré idú... :slight_smile: Nielen do zimy, mne dcérka v ňom (nie presne, ale v tom type) spávala cez leto len na plienke (perinku z princípu odmietala, ako sme ich asi 3 dostali, tak sme ich potom posunuli ďalej :grinning: ) a bolo to dobré aj proti vetru, nebola jej zima na nožičky, keď ich mala v závetrí :grinning:
9. kvě 2011 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. kvě 2011 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg Tiež sme mali len tú prenosnú tašku... Zo spodu sa odopínalo vrecko na suchý zips a v ňom bola schovaná pevná podložka. Keď žabka začala sedieť, podložku sme vybrali a mali sme fusak, ktorý sme využívali až do dvoch rokov, potom sme celý kočík "zakonzervovali" a doteraz čaká v garáži na ďaľšie využitie :grinning: (do záhrady, alebo na balkón, jediná jeho chyba bola, že mi po dvoch rokoch vybledla stieška od slnka - pôvodne bola tmavomodrá) :grinning: :grinning:
Ja veru budem musieť kupovať úúúúúplne všetko, po našej Miki prišli do rodiny ešte bráškovi dvaja chalani a všetky veci sme dali im. Zašanovala som si len postieľku, tú mám stále nachystanú :grinning: :grinning:
9. kvě 2011 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzikboc hm neviem ako myslis uzavriet ale hodim tu este nejake foto mozno sa trafim na co myslis :grinning:
9. kvě 2011 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg Myslím tým, že keď vyberieš tašku a ostane ti len holý športiak, zdvihneš nožičky do rovnej polohy a pripojíš tam taký ten U-diel, ktorý si spomínana a vznine ti taká uzavretá vanička... :sweat_smile:
9. kvě 2011 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzikboc takto to vyzera :wink:
9. kvě 2011 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iný typ, ale s tým uzatváracím dielom... :grinning:
9. kvě 2011 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzikboc aaaano presne tak, zo sportaku a u dielu vznikne uzavreta vanicka, lebo sa aj na nu da prizipsovat este ten vrchnu diel tej tasky, takze aj v sportaku je babo take zavrete kee treba :wink: fuuuu prepac dne mi nejak nemysli, si vravela ze ci sa da vanicka uzavriet, tak mi nejak nedoslo ze co :grinning:
9. kvě 2011 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
9. kvě 2011 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby na dnes sa lúčim, drahý ma volá pozerať nejakú komédiu... Pekný večer :wink:
9. kvě 2011 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzikboc no my ziadne deti v rodine nemame, takze vsetko po simonkovi je pekne odlozene u nas alebo u nasich, vecicky vyprate, vyzehlene, pobalene, mam aj postielku, navliecky, vanicku, lehatko, oblecenie, latkove plienky, hracky, a este kopec blbosti takze aspon na kociku sa vyvrsujem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
postielak aj s matracom je zabalena, tu sme ani nepouzili takze ako nova :grinning:
Inak ti aj zavidim trochu lebo ja hrozne rada kupujem babatkovske veci :sweat_smile:
9. kvě 2011 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg Ja sa na to nakupovanie neuveriteľne teším... Možno aj preto trošku súhlasím s mm, že začneme, až poriešime korunky, aby som mohla potom pre mimčo vyberať to, čo sa mi páči a nie to, čo by sme si len mohli momentálne dovoliť :grinning: Teraz, keď sem-tam nakuknem do baby obchodu, tak len potichučky závidím tehuľkám, ktoré sa tam prechádzajú a nakupujú... :grinning: :grinning:
10. kvě 2011 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, dievčatá :slight_smile: Aký máme dneska krásny dník :slight_smile: Ako sa máte??
10. kvě 2011 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 Ano dnes je fakt krasny den :slight_smile: Nas tatino odovzdal diplomku, isli sme skor po Simiho, idem kupit sandalky a pojdeme este niekam k jazeru na ihrisko :sunglasses:
Dokonca sme dnes s manzelikom sthli okuknut kociky, gessleiny, pokukali sme, omakali, oskusali :sweat_smile: sa mi ani nesnivalo :grinning:
Mne sa F6 paci aj na zivo, je to kraaasny kocik :slight_smile: Tatinovi sa paci viac F4, ten je lahsi, akurat nema vymenitelne kolieska ina to iste, len asi o 3,4 kg menej, a predava sa tak ze konstrukcia, potom sportova nadstavba, taka ista ako na F6 a este Buggy nadstavba :slight_smile: tiez nie zly tak este porozmyslam ale tato povedal ze mam vybrat ja :grinning:
prikladam aj fotose :sunglasses:
10. kvě 2011 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg Tak to si mala teda naozaj krááásny deň :slight_smile:
10. kvě 2011 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek