• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nezkrotná touha po miminku

7. března 2012 
@kukucg to ja som dneska zažila traumu cestou do mesta :grinning:
10. kvě 2011 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg A inak tento posledný kočík sa mi nejako nepáči. Už len tá farba sa mi zdá pre bábo ponurá a depresívna. Podľa mňa by sa mali detičky obliekať farebne, aby sa im rozvíjali zmysli a schopnosť určiť si neskôr vlastný štýl života a štýl obliekania :grinning: A tie malé predné koliečka sú na mňa moc malinkaté :sweat_smile: Ale dobrý môže byť :wink:
10. kvě 2011 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 No dnes som ho videla nazivo, a je pekny, aj ked moj favorit je stale F6, kolieska nie su male take akurat, dobre sa s nim manevruje je super :grinning: a tie farby neberte tak baby akoze tento, ja som dala prve obrazky toho kocika co som nasla, ako typ :grinning: farba je ina vec, oni maju okolo 200 roznych farebnych kombinacii co si mozes povyberat :sunglasses:
Simi j teda v tomto rozvinuty jedna radost prave si obliekol cervene kratasy a oranzove tricko :grinning: :grinning:
10. kvě 2011 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 lepsie????????? :grinning: :grinning: :grinning:
10. kvě 2011 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg lepšie, lepšie :grinning: :grinning: :grinning: Ale aj tak nie je môj typ :sweat_smile: :grinning:
10. kvě 2011 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 To je ok :grinning: Kazdy mame svoj typ :wink:
10. kvě 2011 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg Veď jasne :slight_smile: Myslíš, že som cvok, ak si chcem TERAZ (kým mimi ešte neplánujeme) zohnať klasickú bielu zavinovačku?? Lebo mám pocit, že to totálne vymrie a v dobe, keď budem tehuľka už ani nebudú :grinning:
10. kvě 2011 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 No ja neviem, ja som mala vlastne uplne klasicku perinku po mne, vlastne aj dve, ale neviem ci vymru, podla mna sa nemusis bat :wink: aj ked som bola na detskom veltrhu boli tam firmy ktore ich mali ako novinku ze ich zacinaju robit, a boli uuuuuplne rovnake ako tie nase stare klasicke :slight_smile: akurat tam nebolo perie :grinning:
10. kvě 2011 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 Ale cvok nie si, ak na nejaku natrafis, kludne kup :sweat_smile: aj ja by som :sweat_smile:
10. kvě 2011 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg YES!! Som rada, že aspoň pár ľudí si to o mne nemyslí :grinning:
10. kvě 2011 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 Len aby si ju potom pri miminku aj využila :grinning: Ak budeš mať take akčňátko, ako my, ktoré už v pôrodnici odmietalo byť viazané v perinke... :grinning: Potom sme ju využívali len ako efektnú podložku do kočíka s tým, že som jej odstrihla boky a ostala len taká plachtička s tou krajkou... :grinning: :grinning: :grinning:
10. kvě 2011 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak Vás zase dočtu, jinak jsem koukala na ceny a rozhodla jsem se pro kočárek z druhé ruky, co mě se líbí se dá s autosedčkou sehnat do 1500 Kc a to je SUPER uspora!!!
10. kvě 2011 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzikboc tak ale ak chceme mať 3 alebo 4 deti, tak pochybujem, že ju nevyužijem ani raz :grinning: :grinning: :grinning: A radšej mať a môcť použiť, ako zháňať ako blbá a nezohnať, keď treba :slight_smile: Veď skriňa veľa znesie :grinning: :grinning:
10. kvě 2011 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 Moja reč... Ja som kúpila kamoškinej malinkej krásne letné bodyčko s Mickeym a ešte som sa jej ho neodhodlala dať... :sweat_smile: Silno uvažujem, že si ho potichučky zašijem do zásoby :grinning: :grinning: :grinning:
@dreana Ahojky. Ja som tiež kukala po takých kočíkoch a niektoré sú absolútne, ako by ani neboli používané... Už som aj ja nad tým uvažovala, všetko sa asi bude odvíjať od fin. situlácie v dobe, keď budem tehu. :slight_smile:
10. kvě 2011 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzikboc Ja si koupim za mene kocarek a pak si penizky uziju jinak :slight_smile:)
10. kvě 2011 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dreana :grinning: Hihi a si vravela ze z druehej ruky nechces :stuck_out_tongue_closed_eyes: Je to supe podla mna daju sa kupit kociky minimalne pouzivane za polovicnu cenu originalu :slight_smile: :slight_smile: aj pri simim sme tak kupili a bola som veru rada lebo sme ho moc nevyuzili :sunglasses: teraz tiez budem ten moj zhanat tak ale ak nezozeniem pojdeme aj do noveho :slight_smile:
10. kvě 2011 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dreana Ozaj a aky to vlastne chces?? :sweat_smile: :sweat_smile: Uz ani neviem, tolko sme ich tu mali :grinning:
Inak zacinam vo stvrtok s rolleticom, takze sa idem zbavovat nabtocnych kiiil :confused: dufam... tebe sa ako dari??? Mozme si pisat ako sa nam vodi :grinning:
10. kvě 2011 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dreana Inak si sa pytala ze aka velka je ta korba a som vravela ze ta taska je asi mensia trochu ako vanicky a zistila som ze nie je :confused: som bola dost prekvapena lebo vacsina klasickych vaniciek ma tak 72-76 cm na dlzku a 30 na sirku a ta C-Lift taska ma 80 na 34 :astonished: milo ma to prekvapilo vcera :grinning: ked budem mat takeho obrika ako bol simi tak sa zide :sweat_smile:
11. kvě 2011 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte dievcata..prisla som vas kuk :wink: ako sa mate?
11. kvě 2011 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzikboc ty potvorka jedna :slight_smile: Takto by si si darček pre seba nechávala??? :grinning: NO pekne, no pekne :grinning:
11. kvě 2011 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mon777 :grinning: :grinning: :grinning: O čom ona ešte nevie, to zatiaľ nie je darček... :grinning: :grinning: :grinning:
@solinkarka My sme zatiaľ viac-menej po starom, ty sa pochváľ :wink:
11. kvě 2011 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzikboc nejde o to, či o tom vie, alebo nevie...ide o to, s akým zámerom to bolo kupované :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. kvě 2011 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 aaaaaaaaale noooooo neryyyp :grinning: :grinning: tiez som si raz nechala darcek, malinke ruzove saticky :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
11. kvě 2011 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 :stuck_out_tongue_closed_eyes: By si mu vedela odolať ? :grinning: :grinning: :grinning:
@kukucg ďakujem :grinning: :grinning: :grinning:
11. kvě 2011 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzikboc nemas zac :grinning: :grinning: tie saticky este stale cakaju na nasu princeznu :sweat_smile: :sweat_smile: tiez sa im nedalo odolat, bozeeeeeeeeeeeeee ked tie babatkovske veci su takeeee zlate :grinning:

Inak som dnes bola u gynekologicky, lebo som mala poslednu MS dost zvlastnu, hlavne velke kusy sliznice.. :confounded: a vraj mam zvacsenu maternicu, takze vraj sa nam mozno aj cosi podarilo, len sa nam to neudrzalo :frowning2:
11. kvě 2011 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzikboc ale tiez tak celkom dobre, sem tam nejaka nevolnost ale da sa to vydrzat :slight_smile: uz sa tesime na sono :dizzy_face:
a tie opalovacky su tusim z tesca za 6eur, tiez som po nich pokukovala :grinning:
11. kvě 2011 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg No vidíš :slight_smile: A na čo sú ti? :grinning: :grinning: :grinning:

@zuzikboc kráááááááááááááááásne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Už sa ti nečudujem :grinning: :grinning:
11. kvě 2011 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: jak naco, pre moje dievcatko, snad sa ho dockam :pensive:
11. kvě 2011 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg :grinning: Jasne, že sa jej dočkáš :wink: :wink: A ak nie, tak si necháš pre vnučku :wink: :wink: :wink: :grinning:
11. kvě 2011 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí

@kukucg To ma mrzí, ale aspoň viete, že to pôjde :grinning: Tak nech sa budúci mesiac princeznička poriadne drží a nepustí... :grinning: :grinning: :grinning:
@solinkarka Ano, našla som ich v Tescu a odvtedy mi takto na vešiačiku skrášľujú spálňu, nech ich má mm denne na očiach :grinning: Teraz na sone by ste už mali aj počuť srdiečko, že? Ach, ako ti závidím (jasné, že v dobrom :slight_smile: ) Tak sa držkajte a sem tam nás poteš nejakou tehu novinkou, dobre? :slight_smile:

Baby, idem zumbovať, ale večer k vám ešte nakuknem... :grinning:
11. kvě 2011 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek