• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nezkrotná touha po miminku

7. března 2012 
@zuzikboc No tak to nie je iste ci to tak bolo, aj ked vyzera ze hej, ale bodaj by si mala pravdu :wink:
@solinkarka jeee potom nam ukaz obrazok ked budes mat :sunglasses: a drzima palce nech vsetko ide ako ma :wink:
11. kvě 2011 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 Ja ta dnes asi roztrhnem!!!! :grinning: :grinning: ze pre vnucku :angry:
11. kvě 2011 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ja nič, ja muzikant :grinning: Fidli fidli :grinning: :grinning:
11. kvě 2011 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. kvě 2011 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ach, či sa mi nič nechce :unamused:

Inak dneska som si odtiaľto z bazáriku "objednala" úžasnú perinku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Som šiši, ja viem, ale neodolala som :dizzy_face: :dizzy_face: :sweat_smile:
11. kvě 2011 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg a nevyplazuj jazyk. To ťa maminka nenaučila, že sa to nepatrí?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. kvě 2011 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi nie :grinning:
11. kvě 2011 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 a daj link alebo foto, chcem vediet aku :grinning: :grinning:
11. kvě 2011 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg klasickú, na akej som aj ja vyrastala :slight_smile: Nemôžem si pomôcť, ale sú fenomenálne :dizzy_face: Tieto moderné ja moc nemusím :slight_smile:
http://www.modrykonik.sk/bazar/deky-zavinovacky-fusaky/kr12/perinka-vlozka-do-perinky-protialergicka/
11. kvě 2011 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 :wink: ano taku mam aj ja :grinning: sice sme moc nebalili lebo bol simi velky a asi tri tyzdne potom ako sa narodil zacali takeee horucavy ze ne nej len lezal ale su super :slight_smile:
11. kvě 2011 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg tak môj drahý si zmyslel, že mi zimné deti urobí, takže toho tepla v tele sa ja veľmi ani nebojím :grinning: I keď pritrafiť sa môže :grinning: :grinning: A či budú veľké alebo malé...tak z troch alebo štyroch sa hádam aspoň pri jednom využije :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. kvě 2011 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Slečny a panie...kde ste celý deň, ha?! Ani slovko napísané! No hanbite sa, hanbite! :grinning: :grinning: :grinning:
12. kvě 2011 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 Aj som sem nakukla, ale nič sa nedialo, nikde nikoho, tak sme trávili krásne poobedie vonku... :grinning:
12. kvě 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzikboc dobre máte :grinning: Ach jaj...čo myslíš, aká je pravdepodobnosť, že sa fertilityfriend.com pri vypočítavaní OVU pomýli :grinning: :grinning:
12. kvě 2011 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 :astonished: Nemám ani tušenia, o čom hovoríš :astonished: Nejaká tabuľka na vypočítanie ovulky? Nikdy som to neskúšala, ale moje telo si aj tak vždy urobí po svojom a na nejaké výpočty neberie ohľady... :grinning:
12. kvě 2011 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzikboc No hej. To keď si metieš BT a zapisuješ to na tú stránku, tak ti to potom vypočíta OVU. No a mne ju vyrátalo na 21 DC, čo sa mi zdá neskoro, keď sa pozriem na tú pred tým. A bohovsky ma štve, že som už 31DC :angry: :angry: :angry: :angry:
12. kvě 2011 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 Nemohlo ti teplotu niektorý deň skresliť niečo iné (???) a tým pádom by tabuľka ukázala chybný výsledok? :confused: Neviem moja, ja si nemeriam, kedže ešte beriem tabletky, tak ovulku nemám, takže v tomto ti moc neporadím... :sweat_smile:
12. kvě 2011 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzikboc hmm..ako tak pozerám na ten graf, tak sa mi na 16DC yhodil veliký herpes na ústach mala som z toho opuchnutú celú vrchnú peru a teplotu som mala vtedy 36,4°C. Ale okrem toho ju ani nič nemohlo ovplyvniť...neviem fakt.
12. kvě 2011 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 Teraz som sa snažila trošku vyčítať z všemocného googlu niečo o BT, aby som ti nepísala nejaké somariny, ale ani srnky netušia, nieto ešte ja, o čom to vlastne je... :confused: :confused: :confused: Myslím, že keď to začneme s mm skúšať, budem sa tomu musieť trošku povenovať, ale zatiaľ nerozumiem ani mäkké f :grinning:
12. kvě 2011 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mon777 Inak, otázka od nezasvätenca: Čo znamená skratka DC? :sweat_smile:
12. kvě 2011 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzikboc BT = bazálna teplota, DC = deň cyklu, MS = menštuácia, MC = menštruačný cyklus, OVU = ovulácia, IUI a IVF je dačo s umelým oplodnením :wink: :wink: To sú také basic skratky, čo treba vedieť :grinning: :grinning:
12. kvě 2011 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzikboc Ale z toho si nič nerob. Ja som asi po mesiaci na MK len dohadmi došla k tomu, čo je to tt :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: - tie skratky sú otras!! :confounded: :grinning: :sweat_smile:
12. kvě 2011 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzikboc :grinning: Den Cyklu :sunglasses:
Veru nejak tu dnes bolo otupno :slight_smile: My sme boli vonku inak mi dnes bolo cely den otazsne, sa mi krutila hlava, zleeee fakt zle a chrbat ma boli :unamused:
Ach....
@mon777 neviem ani ja teda tak len cakaj :slight_smile:
12. kvě 2011 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 tie ostatné poznám, len to DC som nejak nevedela priradiť :sweat_smile: Aj keď po odoslaní príspevku ma to napadlo, že by to mohol byť ten deň, ale už bolo neskoro... :grinning: :grinning: :grinning:
12. kvě 2011 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kukucg tak to sa fakt ešte načakám...32DC a ráno, že 37,1 :sweat_smile:
@zuzikboc :grinning: :grinning: nevadí, stáva sa :grinning:
13. kvě 2011 v 06:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 Počúvaj zlatko, normálne mávaš že 32 dňový cyklus? Neskúsiš aj nejaký ten testík? :wink:
13. kvě 2011 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzikboc Nie, normálne mávam PRESNE 28 dňový :angry: :angry: :angry: A testíkovať budem zbytočne, lebo fakt nemám byť zu čoho tehu :frowning2: Ale to by bol iný darček drahému na 21 narodeniny :grinning: "Miláčik, som tehotná." A on?? "A to sa ti kedy podarilo? :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: " :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. kvě 2011 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Kočeny, kukajte!!!! :sunglasses: :grinning: :grinning:
13. kvě 2011 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 nuuuuuz nevyznam sa v tom ale nejaky pes tam bude zakopany :grinning:
13. kvě 2011 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg No tak ja ti to rada vysvetlím :wink:
To ružové je MS, ale to si asi pochopila aj sama :grinning: :grinning: :grinning: * znamená, že som mala len špinenie už. Na 8 DC som zaspala, takže som nemetala, preto tam nemám nič zaznačené. Bodky zrejme chápeš :grinning: :grinning: To sú teploty. A OVU mi dalo na 21DC. Ibaže, sexík bol už na 12DC, čiže podľa tohoto je nulová šanca, že som tehu. LENŽE moje cykly sú presne 28DC a teraz som už 32DC a teplota mi ide stále hore. Síce som dneska len 11DPO (11-ty deň po OVU) a MS chodí tak 12 - 14 dní po OVU, ale proste sa mi to nejako predĺžilo tentokrát a ja fakt neviem prečo :confounded: BT by mala deň dva pred MS klesnúť a mne tá moja trubka blbá ide len hore. A hore ide pri tehu. Ibaže JA NEMÁM BYŤ Z ČOHO!! :angry: Tak ma to kus štve a metie :sweat_smile:
Tie "P" sú vlastne dni, kedy som brala Duphaston (akože príjem progesterónu - preto P)...keby si bola zvedavá :slight_smile:
13. kvě 2011 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek