• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nezkrotná touha po miminku

7. března 2012 
@kukucg Ale zasa profka na BIO nám hovorila, že sa dá otehu kedykoľvek, len tesne pri OVU a presne na OVU je to takmer 100%, že sa podarí...tak teraz sa uveď do reality..ach :pensive:
Normálne rozmýšľam, že napíšem na majaaja.sk do poradne, či sa to vôbec dá :grinning: :grinning: :grinning:
13. kvě 2011 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 a to ze nemas byt z coho tehu ususdzujem len z toho ze sex ste mali na 12DC a ovu podla tabulky az 21DC??? Nuuuuz ja by som sa nespoliehala :wink: Ako moze to byt aj vselico ine, aaale test si spravit by urcite nebolo na skodu :sunglasses:
13. kvě 2011 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 ano da sa otehotniet kedykolvek a uz som raz pisala ze mam doma zivy dokaz :grinning: :grinning:
13. kvě 2011 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg No usudzujem to len podľa toho :grinning: :grinning: :grinning: Lebo sa mi to zdá fakt nepravdepodobné, že by sa to podarilo. Ako...mali sme tesnotku a možno nejaká tá teta spermoška zablúdila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , no fakt o tom pochybujem :sweat_smile:
13. kvě 2011 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mne to predsa len nedalo a napísala som na mamaaja.sk či je to možné a teraz som bohovsky zvedavá, čo sa dozviem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. kvě 2011 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 daj vediet potom :wink: ja utekam po simiho a ideme sa vencit niekam, sice dnes fuka, ale slniecko svieti :sunglasses:
13. kvě 2011 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg jasne, že dám vedieť :wink: No utekajte, kým je pekne a neprší :slight_smile:
13. kvě 2011 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
My uz sme aj nazad, a vy ste kde?????
13. kvě 2011 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg no my sme telefonovali :grinning: :grinning: A potom sme šli hajať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. kvě 2011 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte chcela by som sa spýtať....môže sa stať že ovul.test bude pozitívny a neprebehne ovulka....to asi nie že? vopred ďakujem...
14. kvě 2011 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tebi Ja som si OVU testík ešte v živote nerobila, takže ti neviem povedať :unamused: A BT si meriaš?? Tam by si si bola na istom furt :slight_smile:
14. kvě 2011 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 veď to že nemeriam.....nejak sa k tomu neviem odhodlať....my sa snažime o druhe mimi a pri prvom som otehotnela hneď po menzese vlastne som sa ešte čistila , tak preto sa pýtam...a ešte tie moje cykly no katastrofa....včera na 45 deň prišla mrcha...joj....je asi lepšie keď si budem merať BT že?
14. kvě 2011 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 a na meraní BT je to vlastne ako...keď je teplota vyššia je ovulka? a aký teplomer je dobrý...
14. kvě 2011 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tebi no ja si meriam obyčajným ortuťovým 10 minút. Myslím, že je dobré BT merať. Všeličo sa z toho dozvieš :slight_smile:
našla som ti stránku, kde si to môžeš celé preštudovať :wink:

http://www.lpp.sk/index.php?option=com_content&task=blogcategory&id=15&Itemid=73

A stránku na značenie grafu odporúčam fertilityfriend.com Keď budeš chcieť poradiť pri zaregistrovaní, nehanbi sa a povedz :wink: :grinning:
14. kvě 2011 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 jej ďakujem ti veľmi pekne si zlatá...idem študovať.....
14. kvě 2011 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tebi no utekaj :wink: Ale v podstate ti stačí vedieť len to, že to musíš merať presne v tú istú hodinu pred tým, ako vstaneš z postele. A každý deň :slight_smile: Potom značíš len teploty, výtoky a podobné blbosti do tabuľky na fertilityfriend.com a OVU ti vyznačí aj samé. Deň alebo dva pred MS by ti mala BT klesnúť a ak si tehu, ide hore, hore a hore :wink: :wink:
14. kvě 2011 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 ďakujem pekne ešte raz nech to aj tebe vyjde držím palce...
14. kvě 2011 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tebi Keby mi tak malo čo :frowning2: Ale tak nechávam sa prekvapiť. Ale veľa si od toho nesľubujem... A čo ty? Ako dlho sa s nažíte?
14. kvě 2011 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 joj to je aké zložité......ked som včera dostala menzes mam už napisat tento deň
14. kvě 2011 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tebi Kedď si dostala MS včera, tak to je 1.DC- zaznač si to tam :wink: A znač akúmáš a tak. A hneď po MS začni merať :wink:
14. kvě 2011 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 my smesa pri prvom snažili 9 mesiacov a teraz skušame zase od septembra a stále nic...myslela som že pri druhom to pojde nejak ľahšie....hlavne netreba na to myslieť a sústredit sa na to .......ja píšem ..keby to bolo také jednoduche......
14. kvě 2011 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 aaaaa ja som niečo pokazila...prečo je to po anglicky ...však ja až tak dobre neviem ingliš....:slight_smile: nehce ma to pustiť ďalej
14. kvě 2011 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tebi čo ti to robí?? :astonished: popíš mi to a skúsim ti pomôcť :wink:
14. kvě 2011 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 ahoj, my sme si pisali o tych latkach ak spominas :slight_smile: chcela som sa ta spytat ci to teda este plati, a ze dokedy a za kolko by si bola schopna ich zohnat.. lebo uz vyse 2 mesiacov beham po celej BA aj ZA a NIC :(
14. kvě 2011 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bubbble no moja...ľan nezoženieš v obchodoch :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Hmm..tá baba je teraz v CZ, takže ti fakt neviem nijako pomôcť a ani mail na ňu nemám, že by som jej napísala, no zdá sa mi, že za 1m 140cm šírokého ľanu berie 9 alebo 10€. Ale fakt ti to na 100% nepoviem :frowning2: Na kedy to potrebuješ?
Ešteže si sa mi ozvala...úplne som ti zabudla napísať :sweat_smile:
14. kvě 2011 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 praveze po ine roky celkom som aj videla lan v obchodoch, ale teraz mi aj same predavacky hovoria ze tento rok je to bieda.. :frowning2: skoda. 10 E je celkom dost, hm... ale tak uz to vyzera ze to budem musiet obetovat
Na akciu idem najblizsie nakoniec asi az koncom juna, takze dovtedy aby som to spravila.

a kde v CZ je? lebo ja celkom casto chodim do brna, ak by nahodou tam.. tak by som si to mohla aj osobne prebrat
14. kvě 2011 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bubbble No ono je to dosť ako dosť. Neviem za koľko by si čakala, že bude 100% prírodný a niekedy dokonca aj ručne tkaný :sunglasses: :grinning: Ako, nie je to málo, no za jeho kvalitu sa fakt oplatí toľko dať. A keď si vezmeš, že to príde z CZ jej a potom mne a potom tebe...chudáčik sa aj nacestuje :grinning: :grinning: Hmm...do júna by si to mala mať asi :wink:
14. kvě 2011 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 nie ved jasne, to chapem, ze je kvalitny.. len tak ja si zase na to rucne tkanie a spol nepotrpim :D ale tak co uz, asi by som ho vzala. ale to k tomu bude este navyse postovne? ved a to moze poslat ona rovno mne, nie? zbytocne peniaze navyse :slight_smile:
14. kvě 2011 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bubbble nie nie...žiadne poštovné, neboj sa ty nič. A keby aj, tak ja to vybavím všetko tak, aby si platila čo najmenej :wink:
14. kvě 2011 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 jej, tak parada, diky :slight_smile: a nie je teda ta holka v brne, ze by sme to poriesili rovno tam? resp kedy by sa to teda poriesilo? :slight_smile:

...dik, si zlata ze si taka ochotna :slight_smile: :slight_smile:
14. kvě 2011 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek