• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nezkrotná touha po miminku

7. března 2012 
Došla sviňa na 37DC :sweat_smile: A čo mám nové? No tak v podstate ani nič. Len si všetky profky nechali krúžkovanie na posledný týždeň a pol a nás ide teraz rozhodiť, lebo mám len dva predmety zakrúžkované a ďalšých 14 na to ešte len čaká :angry: :angry: OTRAS!!
12. čer 2011 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg Veď pozerám, že je tu nejako mŕtvo. Asi to spôsobil môj odchod na takú dlhú dobu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. čer 2011 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 no vidis nemala si odist :sweat_smile: a inak prezrad kde si vlastne bola, hm???? :grinning:
13. čer 2011 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg Nikde som nebola. Doma som bola. Len mi MK nerobí dobre, keď som tu často. Šibe mi z toho. Tak som si povedala, že si dám pauzu a budem sem chodiť len raz za čas :slight_smile:
13. čer 2011 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 moja daj vediet ze co s tebou :wink:
20. čer 2011 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pulse
@dreana
@zuzikboc kocky dlho nic od vas, ako sa mate, co mate nove, ako sa dari???
20. čer 2011 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg ahojky, daří se dobře, už se začínám těšit na dovolenou, i když zatím nevíme zda někam pojedem nebo jen po ČR tak už se těším na ten odpočinek :wink: a to uteče jako voda a někdy začátkem září vysadím antikoncepci :slight_smile:
20. čer 2011 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pulse jeee super, ja sa tiez tesim a tiez ani neviem kam pojdeme :grinning: prosim povedz mi co je zari :sweat_smile: ja sa v tych vasich mesiacoch nevyznam :grinning:
20. čer 2011 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg 9.měsíc :grinning: mě to nedošlo :grinning:
20. čer 2011 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pulse aha takze september :sweat_smile: my sme povodne chceli od oktobra (10.mes) a takymto stylom to veru ani skor nebude :unamused: to uz ti rychlo zbehne, uz iba leto a je to tu :wink:
20. čer 2011 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg jj pak si ještě dám tak 2-3 měsíce ,,očistnou pauzu,, a od prosince (12.měsíc) už naostro :grinning:
20. čer 2011 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pulse ja som otehotnela druhy mesiac po vysadeni a bolo to ok, mozno aj lepsie po vysadeni to vraj ide lahsie aj ked neviem co je na tom pravdy :slight_smile:
20. čer 2011 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg jj to jsem hodně slyšela že je větší pravděpodobnost otěhotnět hned po vysazení,no až půjdu na preventivní na gyndu tak se poradím s doktorkou :slight_smile:
20. čer 2011 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pulse no spytaj, som zvedava co sa dozvies, daj vediet :wink:
20. čer 2011 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg neboj sa, dám...ale tak aj tak mi to príde čudné :unamused:
20. čer 2011 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777
@kukucg

Ahojky holky! tak ja mam novinku, je ze mě bc. !!! Druhá novinka, mám dole3,3 kg a stále klesá, takže super :slight_smile: a co se týče miminka tak bohužel to vidím až hooodně daleko, tedka si chci s VŠ najít lepší práci.. Snad to vyjde :slight_smile: Uvidíme kdy na to mimčo vubec dojde, ted mam nastestí období kdy myslím i na něco jineho než na mimčo a soustředím se na hubnutí :o) tak dobrý!! :D
20. čer 2011 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dreana Držím palce, nech naberieš postavičku, po akej túžiš :wink: K Bc. ti úprimne gratulujem a dúfam, že si nájdeš aj dobrú robotu a miminko príde čoskoro :wink: :wink: Ale nieže schudneš veľmi veľa...lebo ťa mužík ani nezbadá potom, keď budeš veľmo tenká :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
20. čer 2011 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 a robila si si este nejaky test alebo co teda???? :confused: je to cudne

@dreana jeeeeeeeeeeee :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: moc moc gratulujem k Bc. :wink: aj ku kilam dolu, len tak dalej, len sa moc neponahlaj nech sa ti to nevrati :wink: mne ubudlo asi kusok po tom roleticu lebo su mi volne rifle ale na vahe to moc nebadat :unamused: nevadi, budem zhadzovat po druhom mimi :sweat_smile:
20. čer 2011 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg
Ahoj ahoj :slight_smile: Dlho som nepísala, lebo mám prááááácu :grinning: :grinning: :grinning: (a bývam v nej neuveriteľne dlho, takže keď prídem domov, padnem rovno do postele :unamused: ). Ale priebežne Vás sledujem, čo máte ktorá nové.
@dreana Blahoželám k Bc. aj ku kilečkám dole. Ja sa o to snažím už niekoľko rokov, aj som čosi dala, ale pred rokom sa mi váha zastavila, a ani sa nehne, potvora jedna :angry: Ale doki mi povedal, že to môže byť antikou (a asi má pravdu, lebo som kilá nabrala, keď som ju začala užívať) a tak sa utešujem, že po druhom bábu ju vysadím (skúsim niečo nehormonálne) a potom to pôjde :grinning: :grinning: :grinning:
20. čer 2011 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg Nerobila. A neviem, či si vôbec budem. Dneska ráno? 36,75 :angry: :angry: :angry: Je to odveci celé!!!
21. čer 2011 v 06:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 vsak skus moja, mozno to bude menej cudne :wink:
@zuzikboc gratulujem k praci, to je super :wink: a co robis, ako sa ti paci?? :slight_smile:

baby dnes rano dosla mrcha :frowning2: :frowning2: :cry: ach
21. čer 2011 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzikboc gratuluji k práci, copak děláš?

@kukucg nebuď smutná určitě to brzy vyjde :wink:
Tady je dnes pěkně ošklivo, prší a je tma, že musím v kanceláři svítit. To moc nevypadá jako první letní den :unamused:
Dnes máme s Honzou výročí 3roky od svatby tak jdeme dnes na romantickou večeři už se těším :wink:
21. čer 2011 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pulse no hej len kedy :unamused:
inak u nas je pekne, svieti slniecko a je teplo, vratila som sa akurat s odberov, zajtra idem na stitnu zlazu a potom sa uvidi :slight_smile:
Tak vam prajem krasny vecer, uzite si to :wink:
21. čer 2011 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg nič z toho nie je...čistejší už byť nemohol...
21. čer 2011 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 :unamused: aj moj bol taky :angry: tak asi zajdi na gyndu ked ti to tak hapruje
21. čer 2011 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg keď budem mať čas, tak zbehnem. Naozaj. Už som to aj mala na pláne, no ako mi došla MS dneska, tak mám také kŕče celý deň, že z nich mám až husiu kožu :cry:
21. čer 2011 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg
@pulse Momentálne sa drvím drahé kamene :confused: , zamestnala som sa v klenotníctve...Uf, a musím sa silno držať na uzde, aby som tam rovno nenechala celú prvú výplatu :grinning: Robotka je super, aj kolegynky, len som neni zvyknutá ťahať dvanástky, aj keď ich mám na striedačku s voľnom... :confounded: Ale asi je to ozaj len o zvyku, už sa teším, ako s Mikou cez prázdniny vyrazíme na kupko aj počas týždňa, nie len cez tie preplnené víkendy :grinning: :grinning: :grinning:
@mon777 To ma mrzí, že sa nakoniec dovalila, už som sa tak trošku tešila s tebou :wink:
21. čer 2011 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzikboc to je super :wink:
@mon777 joj moja :( mne akurat krce presli uz a po mrche tam zajdi
Kocky ja sa moc dobre nemam, dnes mi na sone stitnej zlazy nasli dost velky uzol tak musim ist na biopsiu ze co je zac :frowning2: a dost sa bojim
22. čer 2011 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg Moja, neboj, určite to bude v poriadku. Píšem trošku neskôr a neviem, či už ju máš za sebou, ale v každom prípade myslím na teba a držím palce, aby bolo všetko OK. :slight_smile:
28. čer 2011 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzikboc dakujem ti :( nemam ju este za sebou az v piatok a potom este aspon dva tyzdne alebo tak kym budu vysledky, na babo mozem zabudnut, aspon zatial a len dufam ze aspon ja sa dam do poriadku cim skor :confounded:
29. čer 2011 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek