• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nezkrotná touha po miminku

7. března 2012 
Holky, poradte, mam nasazeny pardolel 1 tabletu vecer, rano beru na lehoullinkou hypotyreozu 1tabletu l-thyroxin, po ovulce chci nasadit predpisany duphaston...ale ovulka nikde.......jak ji muzu pomoci? http://www.fertilityfriend.com/home/353109
29. čer 2011 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky..holky...
prave jsem založila nove,UZAMČENE tema pro snazilky kterym to stale nejde,počít miminečko.nebo se to podařilo a prostě to nevyslo ( ..
nemám rada otevřené dizkuze v zamčené můžete vsechno a nehrozí nějake..šmírování,, zvu vás tedy ke me do čerstvé diskuze snad se nás tam pár sejde pište mi do ip .-) a já vás vpustím

http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/mimi-stale-nikde-/?collapse=true&page=l...

30. čer 2011 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denousek tak to je super napad :wink: neviem ci by som sa mohla pridat aj ja, my musime teraz snazilkovanie prerusit koli nejakych zdravotnym problem a som z toho dost nestastna ale tak hlavne aby to nakoniec dobre dopadlo vsetko :slight_smile:
1. črc 2011 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@strihalka vobec netusim :confounded:
1. črc 2011 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg určitě muzes :slight_smile: tak tě tam přidam :slight_smile:
1. črc 2011 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg :frowning2: :frowning2: :frowning2: Tvoje zdravie je teraz prvoradé, jedného šikovníčka už doma máš, tak sa drž pre neho... :wink:
5. črc 2011 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzikboc No to je jasne :wink: ved teraz ani nic ine neriesim, mne to len prislo tak luto lebo som myslela ze v lete budem riesit akurat tak ranne nevolnosti a namiesto toho riesim toto ale clovek si nemoze vsetko planovat :slight_smile: tak hlavne nech to vsetko dobre dopadne :slight_smile:
6. črc 2011 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzikboc tak biopsia je Ok :dizzy_face: velmi sa tesim ale aj tak musim este doriesit nejake veci ale tak uz hadam bude dobre :slight_smile:
8. črc 2011 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denousek pise mi ze tema neexistuje :unamused:
8. črc 2011 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denousek aj mne pise ze tema neexistuje :frowning2:
8. črc 2011 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg
@henikav holky hned vas tam pridam nevim proc to nejde odkazem :frowning2:( jdete na hlavni strance na soukrome skupiny a je to ned prvni tema hned vas tam hodim :wink:
8. črc 2011 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty joo holky oni to nejak zmenili !!zkuste to tady? http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/mimi-stale-nikde-/
8. črc 2011 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
oni to tam přeházeli :slight_smile:) takze v soukromych skupinach je to v pravem sloupci 5. téma od spodu s názvem :slight_smile: a to miminko se stále nedaří..
8. črc 2011 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg Tak to som hrozne rada, že ti to tak dopadlo... :grinning: Palčeky zabrali :grinning:
@denousek Prosím, pridáte si tam aj mňa? Aj mne to stále vypisuje, že téma neexistuje... :slight_smile:
8. črc 2011 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,chtěla bych se zeptat první měsíc se snažíme s manželem o miminko.Ve středu jsem měla dostat MS a zatím nic.Test sem si dělala už před týdnem,vím,že to bylo brzy-vyšel negativní.Včera ráno sem si opět dělala test a opět byl negativní.Břicho mě bolí již od minulé středy,s přestávkami a mám ho nafouklé.Myslíten si,že bych mohla být těhotná?a je na test ještě brzy?
8. črc 2011 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaja.m ahoj, mohla ale aj nemusela, psychika robi vela, mne MS raz meskala 10 dni ale to len preto ze som si priala aby meskala :slight_smile: Ak si mala dostat v stredu uz by to mohol test ukazat ale je to individualne, niektorym kockam ukazal az po tyzdni, aj dvoch od vynechanej MS niektorym aj 5 dni pred MS takze tak, kup si mamatest citlivost 10, dva pruzky v baleni a skus dajme tomu zajtra, a uvidis, v kazdom pripade drzim moc palce nech tam mas ciarocku :wink:
9. črc 2011 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzikboc ano zabrali, diky moc :wink:
9. črc 2011 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzikboc jj jsi tam :wink:
9. črc 2011 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
2. zář 2011 ve 14:20 • mon777
@mon777 záleží na druhu šatů a šperků :slight_smile:
2. zář 2011 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucineska1 šaty budem mať presne takéto isté
2. zář 2011 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 možná by nebylo špatné mít je nějak vyčesané, šikovná kadeřnice si s tím jistě poradí ;) já než o účesu přemýšlím o šatech :unamused:
2. zář 2011 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucineska1 Prečo o šatoch? :astonished:
2. zář 2011 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon77 myslím jako pro mě :slight_smile: čeká mě maturitní ples a mám na výběr mezi dvoumi šaty
2. zář 2011 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucineska1 Jáj :slight_smile: Mňa čaká stužková už o dva mesiace. Tie šaty sa mi už šijú a ja stále neviem, čo s vlasmi. Teda viem, ale sú krátke na to...takže vlastne ako keby som ani nevedela :sweat_smile: :angry:
2. zář 2011 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 zkus se zeptat kadeřnice ;) třeba ti poradí
2. zář 2011 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucineska1 Hádam hej :slight_smile: Ale aj tak veľmi rozmýšľam nad príčeskom a potom si urobím ten môj vrkôčik snov :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. zář 2011 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 :slight_smile: to není špatný nápad, u nás u vietnamců prodávaj docela pěkný příčesky za pár korun, myslím, že pro jeden ples to stačí ;)
3. zář 2011 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucineska1 asi tak nejako :slight_smile: Ale jy by spm tp potom využívala aj na šermiarskych vystúpeniach, kým mi vlasy nedorastú :slight_smile:
4. zář 2011 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

hodně dlouho jsem tu nebyla, mam ted nějaké problémy. Jak se mate?? Co je nového?? Povídejte a přehánějte!!
4. zář 2011 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek