Nezkrotná touha po miminku

lusssinka
27. zář 2007

Ahoj holky, zakládám toto téma pro děvčata, která už hrozně moc touží po miminku, ale z nějakých důvodů se zatím o mimi nesnaží. U nás je to tak, že původně jsme si řekli, že mimi až po svatbě. Pak jsme měli krizi, přítel se se mnou rozešel, ale ještě ten den si prý uvědomil, že beze mne nemůže a nechce být. Bylo to hodně těžké období, ale už jsme zase ok. Jenže z plánování svatby na červen 2008 tak nějak sešlo..nebo to spíš vymizelo. Byla jsem opravdu někdy asi s tím plánováním otravná, přítel se moc nezapojoval. A tak jsem to nechala být a čekám, jestli se o tom třeba někdy zmíní.. zatím nic.. pro mě je ale nejdůležitější, že jsme spolu. Před dvěma měsíci jsem vysadila antikoncepci kvůli vleklým problémům s mykózou a tak.. máme nechráněný styk s tím, že přítel říká, že je šikovnej a že neotěhotním🙂 popravdě pak řekl, že kdyby se to náhodou stalo, tak se tomu nebrání (ale jinak máme vžitý názor, že až po svatbě, o které teď právě není řeč). A já jsem si jistá, že kdyby se to náhodou stalo a já bych byla těhulka, tak bych se tomu vůbec ale vůbec nebránila a tak podvědomě si přeju, aby se to opravdu stalo... moc si to přeju.. prolézám modrého koníka a dívám se na maminky, jak jim rostou bříška, na jejich ultrazvuky a opravdu se nemůžu dočkat... aaach jooo... 🙂

mon777
12. čer 2011

Došla sviňa na 37DC 😅 A čo mám nové? No tak v podstate ani nič. Len si všetky profky nechali krúžkovanie na posledný týždeň a pol a nás ide teraz rozhodiť, lebo mám len dva predmety zakrúžkované a ďalšých 14 na to ešte len čaká 😠 😠 OTRAS!!

mon777
12. čer 2011

@kukucg Veď pozerám, že je tu nejako mŕtvo. Asi to spôsobil môj odchod na takú dlhú dobu 😀 😀 😀 😀

kukucg
13. čer 2011

@mon777 no vidis nemala si odist 😅 a inak prezrad kde si vlastne bola, hm???? 😀

mon777
13. čer 2011

@kukucg Nikde som nebola. Doma som bola. Len mi MK nerobí dobre, keď som tu často. Šibe mi z toho. Tak som si povedala, že si dám pauzu a budem sem chodiť len raz za čas 🙂

kukucg
20. čer 2011

@mon777 moja daj vediet ze co s tebou 😉

kukucg
20. čer 2011

@pulse
@dreana
@zuzikboc kocky dlho nic od vas, ako sa mate, co mate nove, ako sa dari???

pulse
20. čer 2011

@kukucg ahojky, daří se dobře, už se začínám těšit na dovolenou, i když zatím nevíme zda někam pojedem nebo jen po ČR tak už se těším na ten odpočinek 😉 a to uteče jako voda a někdy začátkem září vysadím antikoncepci 🙂

kukucg
20. čer 2011

@pulse jeee super, ja sa tiez tesim a tiez ani neviem kam pojdeme 😀 prosim povedz mi co je zari 😅 ja sa v tych vasich mesiacoch nevyznam 😀

pulse
20. čer 2011

@kukucg 9.měsíc 😀 mě to nedošlo 😀

kukucg
20. čer 2011

@pulse aha takze september 😅 my sme povodne chceli od oktobra (10.mes) a takymto stylom to veru ani skor nebude 😒 to uz ti rychlo zbehne, uz iba leto a je to tu 😉

pulse
20. čer 2011

@kukucg jj pak si ještě dám tak 2-3 měsíce ,,očistnou pauzu,, a od prosince (12.měsíc) už naostro 😀

kukucg
20. čer 2011

@pulse ja som otehotnela druhy mesiac po vysadeni a bolo to ok, mozno aj lepsie po vysadeni to vraj ide lahsie aj ked neviem co je na tom pravdy 🙂

pulse
20. čer 2011

@kukucg jj to jsem hodně slyšela že je větší pravděpodobnost otěhotnět hned po vysazení,no až půjdu na preventivní na gyndu tak se poradím s doktorkou 🙂

kukucg
20. čer 2011

@pulse no spytaj, som zvedava co sa dozvies, daj vediet 😉

mon777
20. čer 2011

@kukucg neboj sa, dám...ale tak aj tak mi to príde čudné 😒

dreana
20. čer 2011

@mon777
@kukucg

Ahojky holky! tak ja mam novinku, je ze mě bc. !!! Druhá novinka, mám dole3,3 kg a stále klesá, takže super 🙂 a co se týče miminka tak bohužel to vidím až hooodně daleko, tedka si chci s VŠ najít lepší práci.. Snad to vyjde 🙂 Uvidíme kdy na to mimčo vubec dojde, ted mam nastestí období kdy myslím i na něco jineho než na mimčo a soustředím se na hubnutí :o) tak dobrý!! :D

mon777
20. čer 2011

@dreana Držím palce, nech naberieš postavičku, po akej túžiš 😉 K Bc. ti úprimne gratulujem a dúfam, že si nájdeš aj dobrú robotu a miminko príde čoskoro 😉 😉 Ale nieže schudneš veľmi veľa...lebo ťa mužík ani nezbadá potom, keď budeš veľmo tenká 😀 😀 😀 😀 😀 😉

kukucg
20. čer 2011

@mon777 a robila si si este nejaky test alebo co teda???? 😕 je to cudne

@dreana jeeeeeeeeeeee 🙂 🙂 🙂 🙂 moc moc gratulujem k Bc. 😉 aj ku kilam dolu, len tak dalej, len sa moc neponahlaj nech sa ti to nevrati 😉 mne ubudlo asi kusok po tom roleticu lebo su mi volne rifle ale na vahe to moc nebadat 😒 nevadi, budem zhadzovat po druhom mimi 😅

zuzikboc
20. čer 2011

@kukucg
Ahoj ahoj 🙂 Dlho som nepísala, lebo mám prááááácu 😀 😀 😀 (a bývam v nej neuveriteľne dlho, takže keď prídem domov, padnem rovno do postele 😒 ). Ale priebežne Vás sledujem, čo máte ktorá nové.
@dreana Blahoželám k Bc. aj ku kilečkám dole. Ja sa o to snažím už niekoľko rokov, aj som čosi dala, ale pred rokom sa mi váha zastavila, a ani sa nehne, potvora jedna 😠 Ale doki mi povedal, že to môže byť antikou (a asi má pravdu, lebo som kilá nabrala, keď som ju začala užívať) a tak sa utešujem, že po druhom bábu ju vysadím (skúsim niečo nehormonálne) a potom to pôjde 😀 😀 😀

mon777
21. čer 2011

@kukucg Nerobila. A neviem, či si vôbec budem. Dneska ráno? 36,75 😠 😠 😠 Je to odveci celé!!!

kukucg
21. čer 2011

@mon777 vsak skus moja, mozno to bude menej cudne 😉
@zuzikboc gratulujem k praci, to je super 😉 a co robis, ako sa ti paci?? 🙂

baby dnes rano dosla mrcha ☹ ☹ 😢 ach

pulse
21. čer 2011

@zuzikboc gratuluji k práci, copak děláš?

@kukucg nebuď smutná určitě to brzy vyjde 😉
Tady je dnes pěkně ošklivo, prší a je tma, že musím v kanceláři svítit. To moc nevypadá jako první letní den 😒
Dnes máme s Honzou výročí 3roky od svatby tak jdeme dnes na romantickou večeři už se těším 😉

kukucg
21. čer 2011

@pulse no hej len kedy 😒
inak u nas je pekne, svieti slniecko a je teplo, vratila som sa akurat s odberov, zajtra idem na stitnu zlazu a potom sa uvidi 🙂
Tak vam prajem krasny vecer, uzite si to 😉

mon777
21. čer 2011

@kukucg nič z toho nie je...čistejší už byť nemohol...

kukucg
21. čer 2011

@mon777 😒 aj moj bol taky 😠 tak asi zajdi na gyndu ked ti to tak hapruje

mon777
21. čer 2011

@kukucg keď budem mať čas, tak zbehnem. Naozaj. Už som to aj mala na pláne, no ako mi došla MS dneska, tak mám také kŕče celý deň, že z nich mám až husiu kožu 😢

zuzikboc
21. čer 2011

@kukucg
@pulse Momentálne sa drvím drahé kamene 😕 , zamestnala som sa v klenotníctve...Uf, a musím sa silno držať na uzde, aby som tam rovno nenechala celú prvú výplatu 😀 Robotka je super, aj kolegynky, len som neni zvyknutá ťahať dvanástky, aj keď ich mám na striedačku s voľnom... 😖 Ale asi je to ozaj len o zvyku, už sa teším, ako s Mikou cez prázdniny vyrazíme na kupko aj počas týždňa, nie len cez tie preplnené víkendy 😀 😀 😀
@mon777 To ma mrzí, že sa nakoniec dovalila, už som sa tak trošku tešila s tebou 😉

kukucg
22. čer 2011

@zuzikboc to je super 😉
@mon777 joj moja :( mne akurat krce presli uz a po mrche tam zajdi
Kocky ja sa moc dobre nemam, dnes mi na sone stitnej zlazy nasli dost velky uzol tak musim ist na biopsiu ze co je zac ☹ a dost sa bojim

zuzikboc
28. čer 2011

@kukucg Moja, neboj, určite to bude v poriadku. Píšem trošku neskôr a neviem, či už ju máš za sebou, ale v každom prípade myslím na teba a držím palce, aby bolo všetko OK. 🙂

kukucg
29. čer 2011

@zuzikboc dakujem ti :( nemam ju este za sebou az v piatok a potom este aspon dva tyzdne alebo tak kym budu vysledky, na babo mozem zabudnut, aspon zatial a len dufam ze aspon ja sa dam do poriadku cim skor 😖