• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nezkrotná touha po miminku

7. března 2012 
@mon777 tak silno držím päste, aby tam ten vianočný zázrak bol :dizzy_face:
25. pro 2011 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inak, mám pocit, že som vám neukázala fotečku mojich šiat ho stužkovej :confused: Tak teda naprávam chybu :grinning:
27. pro 2011 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tú kytičku som dostala od môjho miláčika :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. pro 2011 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Baby, veríte v sny?
27. pro 2011 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby, pozrite, čo máme doma :dizzy_face:
Inak prečo je tu tak mŕtvo? :frowning2:
5. led 2012 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahojte dievky :slight_smile: Nie je tu nejako mŕŕŕtvo?? Halóóó
3. únor 2012 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 Ahoj ahoj. Čo máš nové? :grinning:
3. únor 2012 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzikboc Je to ho hrozne veľa :grinning: Ale najnovšie je asi to, že je tu mŕtvo a to nie je moc dobre...nepáči sa mi to :grinning:

No ale poďme pekne poporiadku :grinning:
Od 1.10. bývame s drahým spolu :dizzy_face: :dizzy_face: Ale to asi vieš. Byt nie je zariadený...teda je, ale dokopy nič v ňom nie je, tak sa chystáme na mega nákupy, ak nám schvália pôžičku :grinning: Poslala som prihlášku na VŠ a musím čakať na odpoveď, ktorú mám taký pocit, poznám už teraz :frowning2:
O miminku radšej hovoriť ani nebudem, lebo je to bezvýznamné, no čoskoro zo mňa bude adoptívna mamka, tak sa teším ako malé decko :grinning: :grinning: A tak to je v takej mega stratke asi všetko :grinning: :grinning:
3. únor 2012 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 Tak sa teším s tebou, uži si maminu a nemysli na školu, keď na to budeš stále myslieť a stresovať, just sa ti to nepodarí (aspoň u mňa to zaručene funguje :stuck_out_tongue_closed_eyes: ). Najlepšie je nechať veciam voľný priebeh. A čo sa týka miminka, ani u nás to moc ružovo nevypadá (možno práve preto, že po ňom tak zúfalo túžim :fearful: ), ale tak aspoň sa snažíme vytvoriť tie vhodné podmienky, aby konečne mohlo prísť...
A čo idete nakupovať? Nábytok, či len tak výbavu a doplnky?
3. únor 2012 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzikboc nábytok, práčku konečne, chaldničku, výbavu na šerm, miminečko maličké si zadovážiť (šteniatko), vyplatiť podlžnosti a zvyšok nechať na leto na šermiarske akcie a potulky po SR a CZ :dizzy_face: :dizzy_face: 5 500€ na to hádam postačí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ale ešte psst, ešte nám to neschválili. Uvidíme o týždeň, či o dva, neviem.
3. únor 2012 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
A toto je naše milované miminko, na ktoré sa nesmierne tešíme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Maličká Freya :dizzy_face: :dizzy_face: pusinka naša.
3. únor 2012 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak držím palce, aby to vyšlo. My sme si takéto "miminko" zaobstarali k rodičom (sú na dôchodku a presťahovali sa na celoročne obývateľnú chalupu na dedine) v auguste a už je z neho riadny obor. Volá sa Hugo a je to náš miláčik...
3. únor 2012 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzikboc bodeeeeeeeeeeeeee, aké báááááááábo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Aj ja mám u rodičov odobného...teda podobnú :dizzy_face: :dizzy_face: Malá Freya bude môj tretí havkáč, tak som zvedavá, akú bude mať povahu :slight_smile: Budem mať s čím porovnávať :dizzy_face: :dizzy_face:
3. únor 2012 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 Ach, aj my sme pred Hugom zopár psíkov mali, ale nič nás nepripravilo na tento malý tajfún. Takého hyperaktívneho psíka som ešte nezažila... :grinning: :grinning:
3. únor 2012 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzikboc ja by som hrozne chcela malého hyperaktívneho chlpáčika. Dúfam, že Freya bude taká, lebo sa potrebujem odreagovať od bežného denného stresu dlhou prechádzkou, šantením sa vonku aj v nútri :slight_smile:
3. únor 2012 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzikboc takže usúdila som, že by nebolo doveci ukázať môj malý pokladík. Nakoniec sme si neboli po mimino z BS ale z Ostrej Lúky. Ocinko je s PP a mamka bPP. 10.30. ju budeme mať presne mesiac. Keď sme ju doniesli, mala 4,5kg a teraz má asi 6kg :dizzy_face: vyrástla tak o 5cm do výšky a aspoň 10cm do dĺžky :dizzy_face: :dizzy_face: Čo ma ale trápi sú jej zúbky :frowning2: Má asi 4mm podkus (spodná čelusť je kratšia ako vrchná), no vraj sa jej to pri prezubovaní ( alebo do 8. mesiaca) môže napraviť. Veľmi nás baví dogfrisbee, no vzhľadom na to, že nechceme trpieť DBK (displáziou bedrových kĺbov), nesmieme za diskom minimálne ešte 6 mesiacov skákať. Rollery (disk sa kotúľa po zemi) milujeme naháňať a ešte viac ako to nás baví robiť rodičom zle cikaním všade kde sa len dá :grinning:
7. bře 2012 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek