Nezkrotná touha po miminku

lusssinka
27. zář 2007

Ahoj holky, zakládám toto téma pro děvčata, která už hrozně moc touží po miminku, ale z nějakých důvodů se zatím o mimi nesnaží. U nás je to tak, že původně jsme si řekli, že mimi až po svatbě. Pak jsme měli krizi, přítel se se mnou rozešel, ale ještě ten den si prý uvědomil, že beze mne nemůže a nechce být. Bylo to hodně těžké období, ale už jsme zase ok. Jenže z plánování svatby na červen 2008 tak nějak sešlo..nebo to spíš vymizelo. Byla jsem opravdu někdy asi s tím plánováním otravná, přítel se moc nezapojoval. A tak jsem to nechala být a čekám, jestli se o tom třeba někdy zmíní.. zatím nic.. pro mě je ale nejdůležitější, že jsme spolu. Před dvěma měsíci jsem vysadila antikoncepci kvůli vleklým problémům s mykózou a tak.. máme nechráněný styk s tím, že přítel říká, že je šikovnej a že neotěhotním🙂 popravdě pak řekl, že kdyby se to náhodou stalo, tak se tomu nebrání (ale jinak máme vžitý názor, že až po svatbě, o které teď právě není řeč). A já jsem si jistá, že kdyby se to náhodou stalo a já bych byla těhulka, tak bych se tomu vůbec ale vůbec nebránila a tak podvědomě si přeju, aby se to opravdu stalo... moc si to přeju.. prolézám modrého koníka a dívám se na maminky, jak jim rostou bříška, na jejich ultrazvuky a opravdu se nemůžu dočkat... aaach jooo... 🙂

zuzikboc
25. pro 2011

@mon777 tak silno držím päste, aby tam ten vianočný zázrak bol 😵

mon777
27. pro 2011

Inak, mám pocit, že som vám neukázala fotečku mojich šiat ho stužkovej 😕 Tak teda naprávam chybu 😀

mon777
27. pro 2011

Tú kytičku som dostala od môjho miláčika 😵 😵 😵

mon777
27. pro 2011

Baby, veríte v sny?

mon777
5. led 2012

Baby, pozrite, čo máme doma 😵
Inak prečo je tu tak mŕtvo? ☹

mon777
3. únor 2012

Ahojte dievky 🙂 Nie je tu nejako mŕŕŕtvo?? Halóóó

zuzikboc
3. únor 2012

@mon777 Ahoj ahoj. Čo máš nové? 😀

mon777
3. únor 2012

@zuzikboc Je to ho hrozne veľa 😀 Ale najnovšie je asi to, že je tu mŕtvo a to nie je moc dobre...nepáči sa mi to 😀

No ale poďme pekne poporiadku 😀
Od 1.10. bývame s drahým spolu 😵 😵 Ale to asi vieš. Byt nie je zariadený...teda je, ale dokopy nič v ňom nie je, tak sa chystáme na mega nákupy, ak nám schvália pôžičku 😀 Poslala som prihlášku na VŠ a musím čakať na odpoveď, ktorú mám taký pocit, poznám už teraz ☹
O miminku radšej hovoriť ani nebudem, lebo je to bezvýznamné, no čoskoro zo mňa bude adoptívna mamka, tak sa teším ako malé decko 😀 😀 A tak to je v takej mega stratke asi všetko 😀 😀

zuzikboc
3. únor 2012

@mon777 Tak sa teším s tebou, uži si maminu a nemysli na školu, keď na to budeš stále myslieť a stresovať, just sa ti to nepodarí (aspoň u mňa to zaručene funguje 😝 ). Najlepšie je nechať veciam voľný priebeh. A čo sa týka miminka, ani u nás to moc ružovo nevypadá (možno práve preto, že po ňom tak zúfalo túžim 😨 ), ale tak aspoň sa snažíme vytvoriť tie vhodné podmienky, aby konečne mohlo prísť...
A čo idete nakupovať? Nábytok, či len tak výbavu a doplnky?

mon777
3. únor 2012

@zuzikboc nábytok, práčku konečne, chaldničku, výbavu na šerm, miminečko maličké si zadovážiť (šteniatko), vyplatiť podlžnosti a zvyšok nechať na leto na šermiarske akcie a potulky po SR a CZ 😵 😵 5 500€ na to hádam postačí 😀 😀 😀 😀 Ale ešte psst, ešte nám to neschválili. Uvidíme o týždeň, či o dva, neviem.

mon777
3. únor 2012

A toto je naše milované miminko, na ktoré sa nesmierne tešíme 😵 😵 😵 Maličká Freya 😵 😵 pusinka naša.

zuzikboc
3. únor 2012

Tak držím palce, aby to vyšlo. My sme si takéto "miminko" zaobstarali k rodičom (sú na dôchodku a presťahovali sa na celoročne obývateľnú chalupu na dedine) v auguste a už je z neho riadny obor. Volá sa Hugo a je to náš miláčik...

mon777
3. únor 2012

@zuzikboc bodeeeeeeeeeeeeee, aké báááááááábo 😵 😵 😵 😵 Aj ja mám u rodičov odobného...teda podobnú 😵 😵 Malá Freya bude môj tretí havkáč, tak som zvedavá, akú bude mať povahu 🙂 Budem mať s čím porovnávať 😵 😵

zuzikboc
3. únor 2012

@mon777 Ach, aj my sme pred Hugom zopár psíkov mali, ale nič nás nepripravilo na tento malý tajfún. Takého hyperaktívneho psíka som ešte nezažila... 😀 😀

mon777
3. únor 2012

@zuzikboc ja by som hrozne chcela malého hyperaktívneho chlpáčika. Dúfam, že Freya bude taká, lebo sa potrebujem odreagovať od bežného denného stresu dlhou prechádzkou, šantením sa vonku aj v nútri 🙂

mon777
7. bře 2012

@zuzikboc takže usúdila som, že by nebolo doveci ukázať môj malý pokladík. Nakoniec sme si neboli po mimino z BS ale z Ostrej Lúky. Ocinko je s PP a mamka bPP. 10.30. ju budeme mať presne mesiac. Keď sme ju doniesli, mala 4,5kg a teraz má asi 6kg 😵 vyrástla tak o 5cm do výšky a aspoň 10cm do dĺžky 😵 😵 Čo ma ale trápi sú jej zúbky ☹ Má asi 4mm podkus (spodná čelusť je kratšia ako vrchná), no vraj sa jej to pri prezubovaní ( alebo do 8. mesiaca) môže napraviť. Veľmi nás baví dogfrisbee, no vzhľadom na to, že nechceme trpieť DBK (displáziou bedrových kĺbov), nesmieme za diskom minimálne ešte 6 mesiacov skákať. Rollery (disk sa kotúľa po zemi) milujeme naháňať a ešte viac ako to nás baví robiť rodičom zle cikaním všade kde sa len dá 😀