Nízká děložní sliznice. Je možné otěhotnět?

skevi
5. pro 2019

Ahojki, kamarádka se mě ptala, jestli může otěhotnět s nízkou děložní sliznicí a jak má být vysoká, aby otěhotněla. A zda je nějaká léčba. Bohužel ji neumím odpovědět. Poradíte mi prosím.

fibikarovic
5. pro 2019

@skevi určitě by bylo moudřejší tohle vše řešit s DR. Doktor ji na vše odpoví, a pomůže.

jituli84
5. pro 2019

ono je to jak u koho, kamarádka to měla a měla nějake hormonalní leky. Ale asi někdo otěhotní a někdo ne

lilian2111
5. pro 2019

Sliznice alespoň 8mm. Léčba je, progesteron, ale ať se poradí s dr, jinde ho stejně nesežene 🙂

pro89
5. pro 2019

A zvýšení sliznice funguje kontryhel , já pila bylinkovy čaj 😉

meganx
5. pro 2019

Já taky pila kontryhel a ten cyklus jsem po 3letech otěhotněla 👍

skevi
autor
5. pro 2019

Děkuji moc.

gruyerre
5. pro 2019

@skevi taky doporučuji kontryhel, neměla jsem ani 1mm, pak jsem ho začala pít a hned 2. cyklus 4mm a pak už nevím, ale otěhotněla jsem pak brzy

kocka13
16. únor 2023

Ahojte.. jsem od 2.12 po ukončení Tehu v 17tt pro virovou vadu plodu( covid) je to 10tydnu a zatím nemám menstruaci,mam i prej nízkou děložní sliznici.. chci otěhotnět.. nebo pro mě ztráta veliká:( a poradi mi někdo zda pít čaj kontryhel,když nemám ještě Vůbec menstruaci? Ať něco nep.. mám i gynex kapky.. děkuji

laiila
23. bře 2023

@kocka13 Ahoj, čtu tvůj příspěvek, dnes už je březen, tak co tvoje MS už dorazila? Taky mám nízkou sliznici, tak piju ten kontryhelový čaj.

milixx
23. bře 2023

Mně na nízkou sliznici vždycky pomohl džus z RŮŽOVÉHO grepu do ovulace denně cca 250ml, po ovulaci pak pět dní denně 250 ml džusu z ananasu na uchycení embrya.

kocka13
23. bře 2023

@laiila ahoj. Nechápu jak ale jsme v 8+3tt ) i přes nízkou sliznici 🙂

kocka13
23. bře 2023

@laiila a pila jsem chvíli kontryhelovy čaj ale hlavně ten Gynex a pupalkovy olej. Jinak nic.. určo vyzkoušej

laiila
23. bře 2023

@kocka13 fakty??? Já myslela, že teprve čekáš na MS. Tak to ti moc gratuluji !!!

kocka13
24. bře 2023

@laiila děkuji moc🙂 snad teď už bude vše jak má🙏🏻❤️