No chápete to někdo?

smetanovak
8. čer 2016

Ahoj holky takže můj graf je následující......ms prostě stále nikde. K doktorce se prostě nedostanu jelikož má dovolenou a v den kdy bych tam měla jít musím prostě do práce. Že já musím mít vždy něco extra...

evusa2
23. čer 2016

@zuzinka6 tak jo tak se objednam co nejdříve, a jak to pak je musím to oznámit zaměstnavateli nebo ne

jipe
23. čer 2016

@evusa2 a nespadá to pak pod práci pro těhotné nevhodnou? Zkus nastudovat, já nevím přesně. To by tě zaměstnavatel musel přeřadit nebo bys byla doma za 100 % mzdy

evulinka27
23. čer 2016

Holky, můžete mi někdo přeložit ten graf? Byla ovulace, nebo nebyla? Pravidlo 3 vyšších teplot je splněné, s tím že ovulace tedy proběhla 19.5. ale pak teploty spadly - proč? je to tedy cyklus s ovulací, nebo bez ovulace? měly by být vyšší.. takže bych to tipla na anovuační, ale proč je tam to pravidlo splněné?!!

jipe
23. čer 2016

@evusa2 zaměstnavateli nic oznamovat nemusíš

evusa2
28. čer 2016

Tak včera jsem si volala na gyndu, že mi vyšel pozitivní test, tak ještě včera na 20hodinu mě objednali. A je to tam 1cm velký, takže za 3 týdny jdu na krev a pro tehotenskou průkazku. A ve středu dostane manžel dáreček k svátku i s foteckou.

dashenka1
20. zář 2016

Ahoj holky take bych chtela trosku poradit co se tyce BT + graf co mam v aplikaci 🙂 je tu nekdo kdo vi co a jak?? k lekari se dostanu snad koncem tydne co na zacatku podle ms... dekuji.....