• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nosifol, jaké máte zkušenosti s užíváním?

25. října 2016 
Ahoj holky. Jaké máte zkušennosti s užíváním nosifolu? Nějaké pozitivní zprávy? Také vám připadá že funguje i tak trochu jako projímadlo??? :frowning2:

Díky za odpovědi
K.
11. srp 2013 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Nakoupila jsem si ho 5 balení a nepozorovala ani pozitivní ani negativní účinky
12. srp 2013 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já myslela, že pozitivní zprávy ohledně Nosifolu poznám podle toho, jestli proběhla ovulace, případně jestli jsem otěhotněla nebo ne... Teda tak mi to řekla dr. a že až ho začnu brát tak , že to pozná podle folikulometrie..tak nevím, co jiného zpozorovat?Teprve mám začít, tak uvidíme, slyšela jsem velké ohlasy...
12. srp 2013 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jj taky jsem to spíše myslela tak, jestli se někomu po ročním snažení a pití nosifolu podařilo otěhotnět... Popřípadě i to druhé, protože já jsem teda docela nafouklá a celkem často lítám na záchod :frowning2:
12. srp 2013 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacenka_p ty už to bereš tak dlouho?
12. srp 2013 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sarkad2856 Nee, napsala jsem to špatně. Skoro rok se snažíme a teď piju první balení... :slight_smile:
12. srp 2013 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacenka_p Aha,tak to jo :wink: tak počkám zda někdo po tom otěhotněl :slight_smile:
Ty problémy máš jen po tom pití?
12. srp 2013 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sarkad2856 já jsem četla nějaké pozitivní výsledky ohledně otěhotnění, ale už to bylo staršího data, tak jsem právě myslela jestli nemá někdo aktuálnější info...
Jj jen po tom pití...:-/
12. srp 2013 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacenka_p A jsou tam psané vedlejší učinky?
No třeba se někdo ozve kdo vyloženě po tom otěhotněl :wink:
12. srp 2013 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sarkad2856 Právě že v této krabičce je pouze 20sáčků, žádný "návod k použití"... Jen to co je psané na krabičce, a tam žádné vedlejší účinky uvedené nejsou...
12. srp 2013 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacenka_p Aha,tak to je celkem blbé :unamused: pokud je to na přírodní bazy tak bych si pomohla třeba boruvkama ty jsou dobré na střeva at sušené nebo zavařené
12. srp 2013 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sarkad2856 Děkuji za rady. A jak jsi na tom ty? Snažíte se? Jak dlouho?
12. srp 2013 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacenka_p nz :wink: jj snažíme již několik let :frowning2: a ted jsem byla na operaci a min týden na kontrole a můžeme jít do toho,po roce nás pošle na odborné pracovičtě :frowning2: tak snad už bude vše ok a zadaří se,jinak mě už z toho klepne
12. srp 2013 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To chápu... My se snažíme od konce minulého roku. Mě je 25 a přítel o dva roky starší ...
12. srp 2013 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, já beru už druhé balení nosifolu. Zatím teda těhotná nejsem,ale měla jsem snad poprvé v životě ovulaci bez pomoci hormonů a cyklus se mi upravil z 23 dnů na krásných 28 dnů. :slight_smile:
Tak uvidíme :dizzy_face:
13. srp 2013 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Ahoj holky, dnes poprve jsem užila NOSIFOL.... dala jsem 1 baleni i chlapovi, tak 1 krabicku si bude brat on, a dalsich 7 je pro me... už jsem vazne po 7mi letech zoufala, tak zkousim co se da...
2. led 2015 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si ho koupila a než sem ho začala užívat tak sem zjistila že jsem tehu :grinning:
2. led 2015 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já už mám vypite tři balení a za sebe můžu říct že mi krásně zpravidelnil cyklus a po dvou baleních jsem prodělala biochemicke těhotenství které ale odešlo samo. :wink: zase prý mám pohnojíno.
5. led 2015 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jestli budete mít někdo zájem, tak prodávám nosifol 3 krabičky to je 60 sáčků :slight_smile:.
22. led 2015 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacenka_p Ahoj, podařilo se ti otěhotnět pomocí nosifolu?Jinak moc gratuluji....já dne první sáček nosifolu tak uvidím jaký to bude mít účinek.
10. říj 2016 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@tetr asi neee. Když jsem ho pila tak už jsem byla těhotná:joy:
10. říj 2016 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tetr moc drzim palce,taky zacnu brat po ms, asi rovnou 2 denne. Kdyz uz tak uz:slight_smile:
Berete az po ms nebo prvni den cyklu,tj. v den kdy to prijde?
10. říj 2016 v 18:45  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@uzivatelkapetra Děkuji, taky držím palce...já už mám plodné období,ovulku očekávám ve st, tak teď už jen tulení:slight_smile:
10. říj 2016 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ! Můžu se zeptat, za jak dlouho po začátku pití Nosifolu jste na sobě pozorovaly nějaké změny ? Já začala s pitím teď v pátek 21.10. a hned od soboty 22.10. mě začaly bolet vaječníky, což trvá doteď, jen s menší intenzitou. Jsem teď 16 DC, takže přemýšlím, jestli to může být známka probíhající ovulace nebo je běžné, že vaječníky při Nosifolu bolí permanentně ? A je vůbec možné, aby to začalo hned po prvním/druhém sáčku ??? :slight_smile: Díky moc.
25. říj 2016 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lindaatobias no ja jsem to ted tady procitala jelikoz jsem taky zacla akorat s inofolicem(coz by melo byt uplne to stejne) a pochopila jsem to tak, ze by se to po ovulaci nemělo dal brat. Takze bych asi zkusila ovulacni test a pokud probehlo tak uz to ucel splnilo.
Jinak ja dnes 6dc, uzivam od druheho dne a necitim celkem nic, jen velmi velmi mirny tlak vespod, spise jen pocit.
Uz zacinam byt docela nestastna, ze porad zadne pocity ani zmeny nevidim a necitim. Jakoby to vubec nijak nefungovalo. Snad to bude pouze tim, ze nejsem takova cita nebo nevim.
25. říj 2016 ve 23:26  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@uzivatelkapetra No vidíš a mě právě mudr říkal, že mám Nosifol brát celý cyklus :wink: Myslím, že tohle jsem slyšela ve vztahu ke kontryhelovému čaji, že se má pít jen do ovulace. Každopádně snad mudr ví, co říká :slight_smile: Ovulační testy mi právě gyndař vymlouval, že jsou nespolehlivé v tom smyslu, že si uděláš test ráno a je bez reakce a odpoledne už tam může být kontrolní čárka jak vyšitá. Říkal, že daleko lepší je sledovat hlen nebo měřit teplotu. Ani jedno nedělám :slight_smile:
25. říj 2016 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lindaatobias tak jasne, kdyz rekl doktor, mel by vedet o cem mluvi:slight_smile:
Ty testy asi orientacne neni spatne delat(kor kdyz to neni kdovijak drahe), kdyz se bude delat denne v priblizne stejnou dobu tak by se to snad melo podchytit. Ta teplota je asi spolehlivejsi, ale jaksi mi je to neprijemne se merit a uz vidim jak by se na to tvarila moje polovicka:D
25. říj 2016 ve 23:37  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek